18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Trumatic 6000
Bociek • 2014-01-19, 14:39
Jako że dzisiaj wspominałem już coś o robocie, ale się zasuszyło, to pokaże jeszcze na czym pracuje, robota męcząca i nie tak atrakcyjna jak kraby, ale przynajmniej w Polsce. Jak ktoś będzie chciał więcej info o maszynie to sobie wygoogluje
Zgłoś
Avatar
boooreq 2014-01-19, 15:03 2
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2014-01-19, 15:03 2
Traumatyczną masz pracę, wolałbym grzebać zwłoki.
Zgłoś
Avatar
Polemon 2014-01-19, 15:19 10
Ty pewnie jesteś ten którego tam nie ma i robisz to czego nie ma do roboty, bo wszystko robi ta zjebana maszyna i gyj programista.
Zgłoś
Avatar
c................r 2014-01-19, 15:23 7
Polemon napisał/a:

Ty pewnie jesteś ten którego tam nie ma i robisz to czego nie ma do roboty bo wszystko robi ta zjebana maszyna i gej programator.



Jakbyś się dowiedział, ile operator-programista takich maszyn CNC zarabia, to byś tak nie pisał i jeszcze byś bronił swojego stanowiska w tej sprawie.

@Bociek
Pozdro
AMADA CNC Programmer & Operator
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2014-01-19, 15:28
@up wiem ile w polsce programista/operator wykrawarek zarabia...
prawdę powiedziawszy chuj nie robota za psie pieniądze
no może trochę lepiej niż tokarz czy inny ślusarz ale też nie wszędzie
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-01-19, 15:33 1
R41NM4N napisał/a:

@up wiem ile w polsce programista/operator wykrawarek zarabia...
prawdę powiedziawszy chuj nie robota za psie pieniądze
no może trochę lepiej niż tokarz czy inny ślusarz ale też nie wszędzie


szczególnie jak jeszcze pomniejszym firmom piszesz programy to zysk się dodaje płacą za program, a cieć siedzi i wkłada i wyjmuje, wkłada i wyjmuje, materiał do maszyny, a Ty możesz grzac tyłek przy trumaticu, pomijając fakt że jest zajebiście głośny
Zgłoś
Avatar
c................r 2014-01-19, 15:34 5
@R41NM4N
Proszę ja cię... to jest maszyna kombinowana (laser+wykrawarka) - tutaj trzeba mieć wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu zarabia się średnią (i powyżej średniej) krajową netto jako operator-programista - człowieka z ulicy, bądź świeżaka do tej maszyny nie postawisz, bo szybciej zawołasz serwis, niż wyprodukujesz coś na niej

A to, że takie maszyny są głośne i poprzez wibracje powodują różne dolegliwości u operatorów o tym się nie mówi, tylko się o tym wie (w końcu to maszyna udarowa).
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-01-19, 15:40 4
clubber napisał/a:

@R41NM4N
Proszę ja cię... to jest maszyna kombinowana (laser+wykrawarka) - tutaj trzeba mieć wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu zarabia się średnią (i powyżej średniej) krajową netto jako operator-programista - człowieka z ulicy, bądź świeżaka do tej maszyny nie postawisz, bo szybciej zawołasz serwis, niż wyprodukujesz coś na niej


A u mnie kiedyś wzięli takiego z ulicy, blachy kładł na maszynę jak się podajnik popsuł Jego spojrzenie po 8h stania i dźwigania blachy gdy ja siedziałem sobie na stołeczku bezcenne, myślałem że mnie zabije magnesem co tam go miał do dźwigania blachy
Zgłoś
Avatar
k................8 2014-01-19, 16:08
a co to za gowno produkujesz ?
Zgłoś
Avatar
c................r 2014-01-19, 16:16 1
@Bociek
Ty jebany sadysto hehe
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-01-19, 16:24
kimer88 napisał/a:

a co to za gowno produkujesz ?


półprodukty, stalowe zazwyczaj

@~clubber, staram się
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2014-01-19, 16:25
nie wiem kurwa...
w polsce jest tak ze im mniej sie w pracy robi tym wiecej sie zarabia
Zgłoś
Avatar
ran.dom.setup 2014-01-19, 17:08
czasami ludzie pracujac na maszynach cnc nie potrafia sie wyklucic o swoja stawke i roba za bezcen. a co do programistyki to nie ma tam nic skomplikowanego ;p po 2-3 miesiacach praca stajesie monotonna i nudna jak kazda inna. a programista przychodzi wtedy gdy sie cos spierdoli.
Zgłoś
Avatar
c................r 2014-01-19, 17:46 1
@UP
Nudna i monotonna?
Chyba nie miałeś styczności z tym zawodem (oglądanie maszyn z trzech metrów to nie styczność).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie