18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Trzech najebanych banderowców, przepraszam Ukraińców uciekając przed policją rozbili auto i przy okazji zabili 21-latkę. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w Legnicy.

Cytat:

Pijany kierowca uciekający przed policją na ul. Fiołkowej w Legnicy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w idącą jezdnią młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do reanimacji 21-latki, ale nie udało się już jej uratować. Kierowca i dwóch pasażerów forda zostało zatrzymanych. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że wszyscy są Ukraińcami.



Żródło: Tu Legnica
tulegnica.pl/artykul/pijany-kierowca-zabil/1458009.amp

Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2023-07-19, 14:57 9
Suczka_Stefana napisał/a:

No i w tej sytuacji najistotniejszą informacją jest narodowość sprawcy. Polak zabił moją babcię na pasach, ale o tym nie było na sadisticu, bo nie mielibyście się nad czym pałować. Ale o czym można mówić kiedy ma się takie wąziutkie horyzonty?



Może dlatego że jak by ich tutaj nie wpuszczali to by do tego nie doszło?. Faktycznie jak tego nie rozumiesz to słabo z Tobą. Fakty są takie że ukry zajmują miejsca pracy, zaniżają pensje a co zarobią leci na Ukraine. Większy problem z mieszkaniami itp. Można by długo wymieniać.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-19, 14:57 13
0dbytBiskupa napisał/a:

Tak naprawdę chuj ich obchodzi ta dziewczyna.



To tak samo jak was - antypolskich lewaczków, chuj obchodzą te ruskie zwierzęta z zachodniej kacapowni. Ważne, że za pomocą tego ścierwa można jeszcze bardziej rozmontować Polskę.
Zgłoś
Avatar
Alertwawo 2023-07-19, 15:04 6
Jebać ten dziki naród
Zgłoś
Avatar
sadoman 2023-07-19, 15:04
trzeba tez zadac pytanie czemu szła środkiem ulicy,aaa bo chodniki pozastawiane samochodami i śmietnikami to wszystko w porzadku...
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-19, 15:05 5
motylekwbrzuchu napisał/a:

To tak samo jak was - antypolskich lewaczków, chuj obchodzą te ruskie zwierzęta z zachodniej kacapowni. Ważne, że za pomocą tego ścierwa można jeszcze bardziej rozmontować Polskę.


Mnie obchodzi, że Ukraińcy napierdalają kacapów bo od tego zależy bezpieczeństwo Polski i całego regionu. A jak ci się taka Polska, jaka jest nie podoba to wypierdalaj do raju swojego cara na wschodzie. Polaczku. Tak, bo takie prokremlowskie szmaty to nie Polacy, a polaczki. I nie pierdol, że równo cię walą ruskie i ukry bo na ruskich jakoś nie szczekasz, a na słowo Ukraina dostajesz wścieklizny.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-19, 15:11 5
Zajebiste kurwa komentarze
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-19, 15:14 4
Tuston_bobczak napisał/a:

Rok temu każdy kto coś na tym forum powiedział na bandery był jechany na max. Dziś się powoli budzicie tak samo było z covidem


Mów za siebie. Na maski, przymus szczepień i kowidowy zamordyzm mam do dziś wyjebane. Ale Ukraińców popierać będę tak długo jak napierdalają ruskich bo to w naszym interesie.
Bo widzisz, na tym polega samodzielne myślenie, że masz własną opinię w sprawie covida i w sprawie Ukrainy. Ale jak przyjmujesz poglądy na wszystkie tematy w jednym pakiecie, z tych samych źródeł to jesteś taki sam pelikan, jak ci co łykają prawdę objawioną z TVP albo TVN.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-07-19, 15:15 4
Ja pierodle małpki ukraińskie znowu odjebały....
Zgłoś
Avatar
KeksimusMaximus 2023-07-19, 15:16 1
VeIture napisał/a:

Zajebiste kurwa komentarze



A czego się spodziewałeś po sfrustrowanych zjebach schizofrenikach na tym forum? Przeciez irl ryja nie otworzą to muszą się wyładować tutaj
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2023-07-19, 15:16 10
Stefan bandera kawał kurwy i cwela
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-07-19, 15:18 1
perun14 napisał/a:

no co klasycznie komentarzem lewicy, polacy tez tak robiom w angli!!11111!!!!
Zamknij tam pizde miłośniku banderowksiej pały.



Bo właśnie w mniejszej ilości niż oni bo tam homo sovieticus siedzi mocno w chuj ..... Tam są mentalne lata 90 jak przyjechali nagle wróciły kradzieże alufelg i stawianie samochodów na cegłach itd ....

Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-07-19, 15:18 12
Suczka_Stefana napisał/a:

Polak zabił moją babcię na pasach, ale o tym nie było na sadisticu



A zamieściłeś film? Chętnie byśmy skomentowali salta jakie robiła twoja babcia i wystawili oceny.
Jak masz materiały, to możesz jeszcze wstawić, a nie się dąsasz.
Zgłoś
Avatar
Liffero 2023-07-19, 15:19 1
Ale beka przedwczoraj zadowolenie ze Polak odpierdala Polaka a teraz bulwers bo Ukrainiec najebany kogoś rozjeżdża xd
Zgłoś
Avatar
toldi2007 2023-07-19, 15:20 1
Kris891 napisał/a:

Mam nadzieję,że będą mieli kilka latek na przemyślenia w pierdlu jak wytrzeźwieją.



Kilka latek ich utrzymywać? oddać ich państwu Ukraińskiemu i na front, żeby się na coś przydali.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 15:23 2
RoboCat napisał/a:

nie klamcie przeciez jak ostatnio policja mowila to przyjaciele ze wschodu nie maja wplywu na statystyki kryminalne a po zatym to pewnie "jakies szpiegi putina podszywajace sie pod naszych przyjaciol zeby popsuc relacje miedzy nami"



Oooohoho, a to ty nie wiesz, że wielu tu uważa tak samo? XD Nawet pozwoliłem sobie wrzucić co nieco na ten temat. Statystyki są twarde, wzrasta przestępczość i wykroczenia, w tym właśnie jazda po pijaku, głównie za sprawą obcokrajowców, zwłaszcza za sprawą Ukraińców. I tak się pojawiły teksty, że tylko agentura tak mówi.

Kurwa, agentura xD xD statystyki policyjne xD
sadistic.pl/panie-poljak-statystyki-to-agentura-vt576872.htm

Dla wszystkich, którzy uważają, że przesadzamy z tym najazem na Ukrów w Polsce i "co to za gadanie, skoro są tu legalnie". No otóż, kurwa, nie są.
m.sadistic.pl/zasady-pobytu-poza-granicami-ukrainy-vt576948.htm
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie