18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Trzech najebanych banderowców, przepraszam Ukraińców uciekając przed policją rozbili auto i przy okazji zabili 21-latkę. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w Legnicy.

Cytat:

Pijany kierowca uciekający przed policją na ul. Fiołkowej w Legnicy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w idącą jezdnią młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do reanimacji 21-latki, ale nie udało się już jej uratować. Kierowca i dwóch pasażerów forda zostało zatrzymanych. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że wszyscy są Ukraińcami.



Żródło: Tu Legnica
tulegnica.pl/artykul/pijany-kierowca-zabil/1458009.amp

Zgłoś
Avatar
sartax 2023-07-19, 15:23
Nie jestem w stanie napisać komentarza który nie łamie regulaminu sadistica ani Polskiego prawa.

Kriski napisał/a:

Po co polski budżet obciążać? Jak są w wieku poborowym to odesłać na wschód, tam mają karne jednostki niech strzelają do ruskich.
Nie, nie robią.



Tylko aby nie było, że na Ukrainie dadzą w łapę i za tydzień znowu będą śmigać po Legnicy.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 15:26 5
Ja też na koniec pozwolę sobie rzucić moje osobiste zdanie. Baby i dzieci zostawić, facetów do rozpoznania w komisjach wojskowych i wypierdolić na front, ewentualnie sprawdzić, jakim cudem są w Polsce mimo sprawnych rąk i nóg, bo może straży granicznej komuś ktoś spierdolił. A wiemy, ze statystyk, że to w zeszłym roku prawie pół miliona typa.
Nie ma piwkowania, nie ma opalania się i rozbijania po pijaku. A poza tym, gdzie kurwa referendum, czy chcemy w Polsce dodatkową równowartość 1/5 ludności?
Zgłoś
Avatar
pilleater 2023-07-19, 15:26 5
KeksimusMaximus napisał/a:

Weź tabletki to ci wszyscy wrogowie Polskiego narodu znikną polaczku



jebnij se w łeb z procy to ci polaczki znikną kloaksimus maximus.
Zgłoś
Avatar
KeksimusMaximus 2023-07-19, 15:27
pilleater napisał/a:

jebnij se w łeb z procy to ci polaczki znikną kloaksimus maximus.


To chyba musiałbym tobie xD
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-19, 15:29
~VeIture napisał/a:

Nie jestem w stanie napisać komentarza który nie łamie regulaminu sadistica ani Polskiego prawa.



Napisałeś za to komentarz okazujący pogardę językowi polskiemu i czytającym.

Dlaczego „polskiego” napisałeś z rażącym błędem?
Boś patriota?
;>
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-07-19, 15:30 1
Korcipała napisał/a:

Ruski, Ukraińcy i cała reszta tego tatałajstwa z związku zdradzieckiego powinni być czarni jak murzyni, łatwiej było by te gówno rozpoznać!!!



Każ mu powiedzieć maciuś.... Chuj nie powie albo Brzęczyszczykiewicz.... To samo po tym ich poznasz

Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-19, 15:30 5
Krzysztof1988 napisał/a:

Może dlatego że jak by ich tutaj nie wpuszczali to by do tego nie doszło?. Faktycznie jak tego nie rozumiesz to słabo z Tobą. Fakty są takie że ukry zajmują miejsca pracy, zaniżają pensje a co zarobią leci na Ukraine. Większy problem z mieszkaniami itp. Można by długo wymieniać.


Wszędzie ta sama zdarta płyta. Mieszkałem kiedyś w Irlandii i UK i to samo pierdolenie czytałem na tamtejszych forach. Osobiście też słyszałem, najczęściej od tamtejszych życiowych nieudaczników, którzy nie mogli pojąć czemu imigrant ma lepszą pracę niż oni.
Niektórym się wydaje, że z automatu powinni mieć lepszą pozycję społeczną bo są "u siebie", a jeśli tak nie jest to wszędzie widzą spiski. A ja wam powiem, że imigranci zarobkowi ogólnie lepiej sobie radzą niż miejscowi, bo mają odwagę ruszyć dupę i rozum żeby się urządzić w obcym kraju. Jednego i drugiego brakuje polaczkom-nieudacznikom, co świat widzieli tylko w internecie.
Zgłoś
Avatar
pilleater 2023-07-19, 15:31 1

KeksimusMaximus napisał/a:

To chyba musiałbym tobie xD



z tym "xD" to podejrzewam, że co najwyzej mozesz napyskować mamie oprócz tu na forum.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-07-19, 15:32 3
ruSSkie cwele w formie. Największy wróg Polski i Polaków to od zawsze ruSSki bandyta. Od niego nacierpieliśmy się najbardziej, a wrzask proruSSkich debili, którzy słuchają oszusta Mentzena i jawią się jako "prafciwi patryjoci" doskonale świadczy o stanach ich umysłów. Kiedy ruSSki bandyta podejdzie pod polska granicę to wszystkie te antyukraińskie cwele natychmiast uciekną do Niemiec, Anglii i gdzie tylko dojadą na patriotycznym baku paliwa. Oj, tłuki, tłuki bez wiedzy historycznej
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2023-07-19, 15:33
Powiem wam że ostatnio grubo się dzieję coś się zbliża...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-07-19, 15:34
Korcipała napisał/a:

Ruski, Ukraińcy i cała reszta tego tatałajstwa z związku zdradzieckiego powinni być czarni jak murzyni, łatwiej było by te gówno rozpoznać!!!



Każ mu powiedzieć maciuś.... Chuj nie powie albo Brzęczyszczykiewicz.... To samo po tym ich poznasz

Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 15:34 13
0dbytBiskupa napisał/a:

Wszędzie ta sama zdarta płyta. Mieszkałem kiedyś w Irlandii i UK i to samo pierdolenie czytałem na tamtejszych forach. Osobiście też słyszałem, najczęściej od tamtejszych życiowych nieudaczników, którzy nie mogli pojąć czemu imigrant ma lepszą pracę niż oni.
Niektórym się wydaje, że z automatu powinni mieć lepszą pozycję społeczną bo są "u siebie", a jeśli tak nie jest to wszędzie widzą spiski. A ja wam powiem, że imigranci zarobkowi ogólnie lepiej sobie radzą niż miejscowi, bo mają odwagę ruszyć dupę i rozum żeby się urządzić w obcym kraju. Jednego i drugiego brakuje polaczkom-nieudacznikom, co świat widzieli tylko w internecie.



Rozumiem, że Ukraińcy nie dostali na dzień dobry ubezpieczeń ZUS pomimo braku składek, obiecanej emerytury w PLN po miesiącu w pracy, zakwaterowania za darmo, nauki języka, darmowej edukacji w tym wyższej, szkoleń zawodowych, pierwszeństwa do lekarzy pracy i lekarzy ogólnie, specjalnego kanału wsparcia od ZUSu, 500+ bez składek kiedykolwiek, wakacji od sprawdzenia legalności papierów, dwujęzycznych klas w szkołach i wymuszania na nauczycielach nauczenia się podstaw ukraińskiego...? Można mnożyć.

Jakim prawem śmiesz mówić o typach pracujących uczciwie na rynku i nudnych, leniwych Polaczkach?
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2023-07-19, 15:36
Widocznie to bylo jej pisane z góry znalazła się w złym miejscu o zlym czasie Bóg istnieje
Zgłoś
Avatar
Atry 2023-07-19, 15:36 3
Deportować ich na front
Zgłoś
Avatar
cavern69 2023-07-19, 15:37 3
~VeIture napisał/a:

Nie jestem w stanie napisać komentarza który nie łamie regulaminu sadistica ani Polskiego prawa.



To my mamy jakiś regulamin? - O Kurva
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie