18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Trzech najebanych banderowców, przepraszam Ukraińców uciekając przed policją rozbili auto i przy okazji zabili 21-latkę. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w Legnicy.

Cytat:

Pijany kierowca uciekający przed policją na ul. Fiołkowej w Legnicy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w idącą jezdnią młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do reanimacji 21-latki, ale nie udało się już jej uratować. Kierowca i dwóch pasażerów forda zostało zatrzymanych. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że wszyscy są Ukraińcami.



Żródło: Tu Legnica
tulegnica.pl/artykul/pijany-kierowca-zabil/1458009.amp

Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-19, 15:37 1
Nocturno napisał/a:

Ja też na koniec pozwolę sobie rzucić moje osobiste zdanie. Baby i dzieci zostawić, facetów do rozpoznania w komisjach wojskowych i wypierdolić na front, ewentualnie sprawdzić, jakim cudem są w Polsce mimo sprawnych rąk i nóg, bo może straży granicznej komuś ktoś spierdolił. A wiemy, ze statystyk, że to w zeszłym roku prawie pół miliona typa.
Nie ma piwkowania, nie ma opalania się i rozbijania po pijaku. A poza tym, gdzie kurwa referendum, czy chcemy w Polsce dodatkową równowartość 1/5 ludności?


Pracującego człowieka zawsze szanuję i chuj mnie obchodzi, czy uciekł przed armią. Co więcej, ci co u nas pracują i wysyłają kasę na Ukrainę też są potrzebni bo wspomagają tam swoje rodziny. Odciążają tym samym ukraińskie państwo, które może zająć się frontem i nasz system opieki bo inaczej te rodziny trafiłyby do nas.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 15:42 7
0dbytBiskupa napisał/a:

Pracującego człowieka zawsze szanuję i chuj mnie obchodzi, czy uciekł przed armią. Co więcej, ci co u nas pracują i wysyłają kasę na Ukrainę też są potrzebni bo wspomagają tam swoje rodziny. Odciążają tym samym ukraińskie państwo, które może zająć się frontem i nasz system opieki bo inaczej te rodziny trafiłyby do nas.



Też szanuję UCZCIWIE pracujących na równych zasadach, ale tu muszę ciebie zmartwić, ale bredzisz. Cytując sam siebie:

Nie, nie jest tak, że oni przyjeżdżają tu do pracy i zostają. Władze Ukrainy stworzyły prawo dla takich, które obejmują kilkudniowe delegacje, po których Ukry mają wracać do siebie.[2] Skoro tu zostają i zatrudniają się w innych branżach, robią to nielegalnie, rozumiecie to?
Teksty o zarabianiu i wysyłaniu hajsu za granicę, by wspierać rodzinę, wsadźcie sobie w dupę. Sporo z nich dotarło do nas ze swoimi rodzinami, a hurtowe chlanie Namysłowów raczej nie świadczy o świętym, pieczołowitym odkładaniu każdej złotówki na chwałę Ukrainy.
Ktoś też wspominał ostatnio, że Ukry chcą się uczyć i zasilać nasze elity. Kurwa mać. Poza tym, że na studia wpuszczani są po obniżonych standardach i mają darmową edukację za brak ani jednej złotówki wrzuconej w podatkach, których nie płacili do tej pory do systemu edukacji, pytanie brzmi, co oni tu wgl kurwa robią, skoro rząd załatwił możliwość nauki zdalnej dla nich? Fakt, że są wyjątki o statusie studenta, ale już posiadanym, nie nabytym w trakcie i po ustaleniu prawa dziś [3]

Masz pełen przekrój:
sadistic.pl/zasady-pobytu-poza-granicami-ukrainy-vt576948.htm

cavern69 napisał/a:

To my mamy jakiś regulamin? - O Kurva



Mamy, mamy, i staraj się przestrzegać bo idzie czasem dostać BANicję na miesiąc xd
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-19, 15:42 1
Nocturno napisał/a:

Rozumiem, że Ukraińcy nie dostali na dzień dobry ubezpieczeń ZUS pomimo braku składek, obiecanej emerytury w PLN po miesiącu w pracy, zakwaterowania za darmo, nauki języka, darmowej edukacji w tym wyższej, szkoleń zawodowych, pierwszeństwa do lekarzy pracy i lekarzy ogólnie, specjalnego kanału wsparcia od ZUSu, 500+ bez składek kiedykolwiek, wakacji od sprawdzenia legalności papierów, dwujęzycznych klas w szkołach i wymuszania na nauczycielach nauczenia się podstaw ukraińskiego...? Można mnożyć.
Jakim prawem śmiesz mówić o typach pracujących uczciwie na rynku i nudnych, leniwych Polaczkach?


Pierdolisz, nie mają żadnych przywilejów, traktowani są tak samo jak my, masz z tym problem? I jeszcze powtarzasz te brednie o emeryturach, choć od dawna wiadomo, że to nieprawda.
Szanuję pracujących, niezależnie od narodowości, a leniami, kombinatorami i nieudacznikami gardzę. Też niezależnie od narodowości.
Zgłoś
Avatar
boogiehash 2023-07-19, 15:42
A ten w Krakowie przynajmniej zajebał siebie
Zgłoś
Avatar
KeksimusMaximus 2023-07-19, 15:46
pilleater napisał/a:

z tym "xD" to podejrzewam, że co najwyzej mozesz napyskować mamie oprócz tu na forum.



Przynajmniej bede mial komu cieciu
Zgłoś
Avatar
boogiehash 2023-07-19, 15:47
Alertwawo napisał/a:

Jebać ten dziki naród



O kim mowisz ? O polaczkach ukrach czy ruskie?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-07-19, 15:47 1
Ludzie dajecie się trollować przez jednego czy dwóch cwelków z Leningradu, każdy ma po 100 kont.

Kiedyś mieli akcję zakładania kont na wszystkich portalach aby się zestarzały (bo wiele serwisów inaczej traktuje świeże konta), i utrzymywali przynajmniej minimalną aktywność; stąd jest np. Nocturno. Ale dopiero po wybuchu i klęskach wojny przyszedł prikaz masowego trollowania portali gdzie gadają o tej wojnie (w tym Sadol). Wystarczy więc popatrzeć na rozkład dat założenia konta, tu w zasadzie nie ma ruskich trolli z wiekiem pośrodku.

A prawdziwej Konfy prawie na Sadolu nie ma.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 15:47 10
0dbytBiskupa napisał/a:

Pierdolisz, nie mają żadnych przywilejów, traktowani są tak samo jak my, masz z tym problem? I jeszcze powtarzasz te brednie o emeryturach, choć od dawna wiadomo, że to nieprawda.
Szanuję pracujących, niezależnie od narodowości, a leniami, kombinatorami i nieudacznikami gardzę. Też niezależnie od narodowości.



Moja znajoma nie dostała od ZUSu hajsu na czas ciąży, bo ZUS w uzasadnieniu napisał, że pomimo udowodnionych racji i pracy do tej pory nieprzerwanej, w obecnej pracowała krótko i "byłoby to niesprawiedliwe wobec reszty społeczeństwa". Tak, sprawa toczy się w sądzie. Prawnik się śmiał z debili.
W tym samym czasie Ukr nie musiał ani złotówki odłożyć do ZUSu i na dzień dobry ma opiekę społeczną. Jak to nie jest przywilej, to ja kurwa nie wiem, co nim jest.
Ba, rząd stworzył specjalny, reagujący aktywnie system pomocy dla nich, absolutnie darmowy, a więc z naszych podatków.
pomagamukrainie.gov.pl/
Dodać należy 500+ za "legalny wjazd". Wiesz, ilu Ukrów ma obecnie 500+ a jakie są staty, co do tej kurwa legalności?
zus.pl/-/500-dla-obywateli-ukrainy
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-19, 15:50
Może miał za mocno przyciemnioną przednią szybę i nie zauważył
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 15:51 11
majeńka napisał/a:

Ludzie dajecie się trollować przez jednego czy dwóch cwelków z Leningradu, każdy ma po 100 kont.
Kiedyś mieli akcję zakładania kont na wszystkich portalach aby się zestarzały (bo wiele serwisów inaczej traktuje świeże konta), i utrzymywali przynajmniej minimalną aktywność; stąd jest np. Nocturno. Ale dopiero po wybuchu i klęskach wojny przyszedł prikaz masowego trollowania portali gdzie gadają o tej wojnie (w tym Sadol). Wystarczy więc popatrzeć na rozkład dat założenia konta, tu w zasadzie nie ma ruskich trolli z wiekiem pośrodku.
A prawdziwej Konfy prawie na Sadolu nie ma.



Majeńka, masz konto od zeszłego roku. Gdy tobie mleko zbierało się pod nosem, myśmy tworzyli sadola. Także wiesz, ogarnij się, bo jeśli ktokolwiek tu śmierdzi agenturą to nie my. A poza tym...

Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-07-19, 15:56 5
Jak mnie to wkurwia jak ktoś od razu wstawia coś że Polak też coś odjebał... TY MY JESTEŚMY U SIEBIE PECIE DAREK1234, niech u siebie się rozbijają polak w swoim kraju może co mu się żywnie podoba, a te łajzy niech się wożą u siebie
Zgłoś
Avatar
lewoskrzydlowy 2023-07-19, 15:58 6
Suczka_Stefana napisał/a:

No i w tej sytuacji najistotniejszą informacją jest narodowość sprawcy. Polak zabił moją babcię na pasach, ale o tym nie było na sadisticu, bo nie mielibyście się nad czym pałować. Ale o czym można mówić kiedy ma się takie wąziutkie horyzonty?



Nie pierdol, tylko dawaj nagranie.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-19, 15:58
Nocturno napisał/a:

Też szanuję UCZCIWIE pracujących na równych zasadach, ale tu muszę ciebie zmartwić, ale bredzisz. Cytując sam siebie:
Nie, nie jest tak, że oni przyjeżdżają tu do pracy i zostają. Władze Ukrainy stworzyły prawo dla takich, które obejmują kilkudniowe delegacje, po których Ukry mają wracać do siebie.[2] Skoro tu zostają i zatrudniają się w innych branżach, robią to nielegalnie, rozumiecie to?


No i? Skoro pracują w innych branżach, znaczy ktoś ich zatrudnia bo są potrzebni. Praca na równych zasadach na tym właśnie polega, wyobraź to sobie. Chyba, że dla ciebie "równe zasady" to Polak pan kierownik, a Ukrainiec robol na głodowej stawce. Jak dla mnie, Ukraińcy powinni dostać nieograniczone prawo do zatrudnienia, jak my w UE. Nie będzie kombinowania i będzie prawdziwy wolny rynek, gdzie płaca zależy od kwalifikacji. A skoro boisz się, że cię wygryzą to znaczy, że są od ciebie lepsi, ale głupio się przyznać, co?

Nocturno napisał/a:

Teksty o zarabianiu i wysyłaniu hajsu za granicę, by wspierać rodzinę, wsadźcie sobie w dupę. Sporo z nich dotarło do nas ze swoimi rodzinami, a hurtowe chlanie Namysłowów raczej nie świadczy o świętym, pieczołowitym odkładaniu każdej złotówki na chwałę Ukrainy.
Ktoś też wspominał ostatnio, że Ukry chcą się uczyć i zasilać nasze elity. Kurwa mać. Poza tym, że na studia wpuszczani są po obniżonych standardach i mają darmową edukację za brak ani jednej złotówki wrzuconej w podatkach, których nie płacili do tej pory do systemu edukacji, pytanie brzmi, co oni tu wgl kurwa robią, skoro rząd załatwił możliwość nauki zdalnej dla nich? Fakt, że są wyjątki o statusie studenta, ale już posiadanym, nie nabytym w trakcie i po ustaleniu prawa dziś


A chuj cię obchodzi, co ludzie robią ze swoją zarobioną kasą? jak nie wysyłają za granicę i przepierdalają u nas to nawet lepiej bo nakręcają gospodarkę. I tak źle, i tak niedobrze?
A który polski student sfinansował swoją edukację z podatków zanim zaczął się uczyć? Chyba tylko taki, co zaczął studia po 40-stce. Edukacja to inwestycja w przyszłość. Państwo ma wydatek żeby później społeczeństwo miało profity.

Ogólnie, dopierdalasz się dla zasady, byleby się tylko dopierdolić.
Zgłoś
Avatar
steamhorns 2023-07-19, 15:59
Ah typowe polaczkowe kurewki w komentarzach xD jak ja wami gardze wy pseudo patrioci z chuja zdjeci. Yutaj hur dur zabili dziewczyne kurwy banderowskie a pod zabojstwem i samobojem z poznania. "Kurwa nareszcie cos z naszego podworka, jeszcze ja powinien zajebac, szkoda ze jej nie zajebal za to darcie pizdy" jestescie zalosni i naprawde powinniscie sobie z tymi ukraincami z filmiku reke podac i pojsc w slimaka po reprezentujecie podobny poziom spierdolenia
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-07-19, 16:01
KeksimusMaximus napisał/a:

To chyba musiałbym tobie xD



Masz tu konto od 2009 i czekałeś 13 lat żeby wejść na dział hard? Widzę strony Ci się pojebały, ja tu wchodziłem od chuj lat temu i moje konto knedlu ukraiński jest założone rok po tym jak zacząłem uczęszczać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie