18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Trzech najebanych banderowców, przepraszam Ukraińców uciekając przed policją rozbili auto i przy okazji zabili 21-latkę. Zdarzenie miało miejsce dzisiaj rano w Legnicy.

Cytat:

Pijany kierowca uciekający przed policją na ul. Fiołkowej w Legnicy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w idącą jezdnią młodą kobietę. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do reanimacji 21-latki, ale nie udało się już jej uratować. Kierowca i dwóch pasażerów forda zostało zatrzymanych. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że wszyscy są Ukraińcami.



Żródło: Tu Legnica
tulegnica.pl/artykul/pijany-kierowca-zabil/1458009.amp

Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 16:04 9
kosioraldo napisał/a:

Jak mnie to wkurwia jak ktoś od razu wstawia coś że Polak też coś odjebał... TY MY JESTEŚMY U SIEBIE PECIE DAREK1234, niech u siebie się rozbijają polak w swoim kraju może co mu się żywnie podoba, a te łajzy niech się wożą u siebie



Zwłaszcza, że akurat w tym przypadku mówimy o "biednych, uciekających przed wojną na walizkach uchodźcach, uczciwych, miłych, których wredne Polaki nienawidzą".

Jakie kurwa rozbijanie się autami? Jakie "Polaki też"? Kurwa, my spierdoliliśmy do nich, czy oni do nas? U nich jest wojna, czy u nas? I na koniec, statystyki prowadzenia auta pod wpływem wzrosły, czy nie? I kto w nich figuruje?

No ja pierdole. Doceniam twój komentarz, ale po moich wstawkach ze statystykami oficjalnymi skoro dalej są tu ludzie z betonem, obawiam się, że nic nie wskóramy zwykłym tłumaczeniem tym... ekhm.. ludziom.

0dbytBiskupa napisał/a:

No i? Skoro pracują w innych branżach, znaczy ktoś ich zatrudnia bo są potrzebni. Praca na równych zasadach na tym właśnie polega, wyobraź to sobie. Chyba, że dla ciebie "równe zasady" to Polak pan kierownik, a Ukrainiec robol na głodowej stawce.
A chuj cię obchodzi, co ludzie robią ze swoją zarobioną kasą? jak nie wysyłają za granicę i przepierdalają u nas to nawet lepiej bo nakręcają gospodarkę. I tak źle, i tak niedobrze?
A który polski student sfinansował swoją edukację z podatków zanim zaczął się uczyć? Chyba tylko taki, co zaczął studia po 40-stce. Edukacja to inwestycja w przyszłość. Państwo ma wydatek żeby później społeczeństwo miało profity.
Ogólnie, dopierdalasz się dla zasady, byleby się tylko dopierdolić.



Po 1 ponawiam, jakie kurwa równe warunki z darmowym ubezpieczeniem, pierwszeństwem do lekarza, 500+ za orgazm i darmowym, kurwa, lokum? Masz ty godność i rozum człowieka?
Po 2 a to mnie to chuj obchodzi, że to ty i tobie podobni pierdolą o Ukrach, którzy u nas zarabiają by wysyłać za granicę, na wojnę i do rodziny. Nie ja ten argument podnoszę, ja go kurwa zbijam. Więc agresja w moim kierunku nieuzasadniona.
Po 3 "edukacja to inwestycja w przyszłość" ta, bo obniżone standardy i dopłaty do ich chujowego systemu edukacji absolutnie zbudują nam świetlaną przyszłość xD xD
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-07-19, 16:06 9
Sadolu ech gdzie Ty zmierzasz, od dłuższego czasu zalewają nas lewactwem i ukrofilami, czemu administracja nic z tym nie robi, siedzi jakiś frajer antypolak6666 z che w avatarze i obraża Polaków i nic, ja ostatnio coś napisałem i dostałem ostrzeżenie..

steamhorns napisał/a:

Ah typowe polaczkowe kurewki w komentarzach xD jak ja wami gardze wy pseudo patrioci z chuja zdjeci. Yutaj hur dur zabili dziewczyne kurwy banderowskie a pod zabojstwem i samobojem z poznania. "Kurwa nareszcie cos z naszego podworka, jeszcze ja powinien zajebac, szkoda ze jej nie zajebal za to darcie pizdy" jestescie zalosni i naprawde powinniscie sobie z tymi ukraincami z filmiku reke podac i pojsc w slimaka po reprezentujecie podobny poziom spierdolenia



Idź possij smierdzacemu wani pieroga ukraińskiego, a ma koniec wypij mu z dupy barszcz ukraiński
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 16:07 12
Ludzie, kurwa, co to wgl za dyskusja?

Ukraińcy w wieku poborowym NIE MAJĄ PRAWA TU NAWET BYĆ, poza drobnymi wyjątkami. Wyżej dałem link do materiału na ten temat.

Nie ma kurwa, że Ukr sobie będzie układał życie w Polsce, bo rząd próbuje ratować jebiącą się demografię i zdychającą gospodarkę przez własne decyzje. Co to ma być? Na chuj mamy prawo międzynarodowe i imigracyjne?

Ruszcie łbami, nie macie żadnych argumentów, wiecie doskonale, że oni są jedynie obciążeniem dla nas i powinni być w większości na froncie.
A.
Są.
Tchórzami.
Którzy.
Żyją.
Z.
Naszych.
Podatków.
Kurwa.

Dociera to?
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-07-19, 16:08
Tuston_bobczak napisał/a:

Rok temu każdy kto coś na tym forum powiedział na bandery był jechany na max. Dziś się powoli budzicie tak samo było z covidem



Zaraz będzie kolejny pojebany temat i zmiana narracji

Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-19, 16:10
kosioraldo napisał/a:

Sadolu ech gdzie Ty zmierzasz, od dłuższego czasu zalewają nas lewactwem i ukrofilami, czemu administracja nic z tym nie robi, siedzi jakiś frajer antypolak6666 z che w avatarze i obraża Polaków i nic, ja ostatnio coś napisałem i dostałem ostrzeżenie..


Ojej, sadol się żali, że do jego ulubionej ukrofobskiej i rasistowskiej enklawy wstęp mają osobniki niepożądane i psują mu humor. Wiesz ty w ogóle co to za potral? Tu dupę trzeba mieć twardą.
Zgłoś
Avatar
Liffero 2023-07-19, 16:12
Jebane biedne Polaczki się zesrali w komentarzach
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 16:12 11
0dbytBiskupa napisał/a:

Ojej, sadol się żali, że do jego ulubionej ukrofobskiej i rasistowskiej enklawy wstęp mają osobniki niepożądane i psują mu humor. Wiesz ty w ogóle co to za potral? Tu dupę trzeba mieć twardą.



Zostaw chłopaka, bo jak dotąd ani słowa, kurwa, nie odniosłeś się do statystyk, twardych jak lubisz, które podałem. Ani portali pomocy Ukrom. Ani ty, ani żaden inny "ukrofil" nie potrafi się do tego odnieść. Dochodzi do paranoi, że nawet statystyki policyjne, kurwa, POLICYJNE, traktuje się jako działalność agentury.

Kto tu ma problem? My, podając twarde dowody na to, co mówimy, czy wy, drąc się o ruskich onucach i agentach, jak Majeczka wyżej?
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-07-19, 16:13 6
Liffero napisał/a:

Jebane biedne Polaczki się zesrali w komentarzach



Twój stary też się zesrał ale Ci na klatę
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-19, 16:15
Nocturno napisał/a:

Ludzie, kurwa, co to wgl za dyskusja?
Ukraińcy w wieku poborowym NIE MAJĄ PRAWA TU NAWET BYĆ, poza drobnymi wyjątkami. Wyżej dałem link do materiału na ten temat.
Nie ma kurwa, że Ukr sobie będzie układał życie w Polsce, bo rząd próbuje ratować jebiącą się demografię i zdychającą gospodarkę przez własne decyzje. Co to ma być? Na chuj mamy prawo międzynarodowe i imigracyjne?
Ruszcie łbami, nie macie żadnych argumentów, wiecie doskonale, że oni są jedynie obciążeniem dla nas i powinni być w większości na froncie.
A.
Są.
Tchórzami.
Którzy.
Żyją.
Z.
Naszych.
Podatków.
Kurwa.
Dociera to?


No, dureń, słowo daję. Cóż za błyskotliwa wizja świata: Wszystkie ukry tak samo złe, a Polacy tylko szlachetni i pracowici...
Tak ci tu źle to może wypierdalaj, najlepiej do jednego wielkiego kraju na wschodzie. Tam za hejtowanie ukrów będziesz miał szacun jak nigdzie, może nawet medal dostaniesz i rubelków parę wpadnie.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 16:17 12
Rusz kurwa banią.
Podałem jakiś czas temu wzrost wykroczeń, w tym jazdy po pijaku, gdzie królują od dawna Ukry. Post jest o trzech banderowych najebusach.
Wiesz, co wtedy usłyszałem?
To samo, co ty tu pierdolisz. Że Polaki też się rozbijają. I co to za przestępstwa, jak to nie mord czy gwałt. Ja pierdole, chcesz to ci nawet odnośnik dam.

Dociera do ciebie, że właśnie ty i inni, którzy zlewacie te statystyki WZROSTU tego typu, macie krew Polaków zajebanych przez Ukrów przez jazdę po pijaku na rękach?
Będziecie udawać, że nie ma problemu, OdbytBiskupa?

0dbytBiskupa napisał/a:

No, dureń, słowo daję. Cóż za błyskotliwa wizja świata: Wszystkie ukry tak samo złe, a Polacy tylko szlachetni i pracowici...
Tak ci tu źle to może wypierdalaj, najlepiej do jednego wielkiego kraju na wschodzie. Tam za hejtowanie ukrów będziesz miał szacun jak nigdzie, może nawet medal dostaniesz i rubelków parę wpadnie.



Jak powiedziałem.
My wam statystyki policyjne i oficjalne linki, wy swoje gównoburackie opinie. Rozumiesz, że mamy gdzieś, co ty o nich myślisz?
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-07-19, 16:20
Nocturno napisał/a:

Zostaw chłopaka, bo jak dotąd ani słowa, kurwa, nie odniosłeś się do statystyk, twardych jak lubisz, które podałem. Ani portali pomocy Ukrom. Ani ty, ani żaden inny "ukrofil" nie potrafi się do tego odnieść. Dochodzi do paranoi, że nawet statystyki policyjne, kurwa, POLICYJNE, traktuje się jako działalność agentury.
Kto tu ma problem? My, podając twarde dowody na to, co mówimy, czy wy, drąc się o ruskich onucach i agentach, jak Majeczka wyżej?


Jakich statystyk? Jak na razie podałeś parę linków z dupy do rządowych stron z własnym komentarzem i do wpisów na Sadolu. To są te twoje "twarde fakty"? Sam sobie tworzysz fakty.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2023-07-19, 16:22 8
Istnieje prawo międzynarodowe i imigracyjne i Ukry mają go przestrzegać. Ktoś jest tu nielegalnie, ma wypierdalać. Czego tu nie rozumiesz?

0dbytBiskupa napisał/a:

Jakich statystyk? Jak na razie podałeś parę linków z dupy do rządowych stron z własnym komentarzem i do wpisów na Sadolu. To są te twoje "twarde fakty"? Sam sobie tworzysz fakty.


Do moich wpisów, człowieku. Moich, kurwa. Z linkami do stron rządowych, w tym ukraińskiego rządu o zakazie wyjazdu chłopców 18-60.

Widać, że nawet nie raczyles przeczytać, kurwa. Co "własne opinie"? Cała jebana strona dosłownie zatytułowana "pomóc Ukrainie" na domenie rządowej z rządowym wsparciem dla banderboyów to moja "opinia", że Urky dostają wsparcie od rządu?

Normalny jesteś?
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-07-19, 16:23 7
Nocturno napisał/a:

Istnieje prawo międzynarodowe i imigracyjne i Ukry mają go przestrzegać. Ktoś jest tu nielegalnie, ma wypierdalać. Czego tu nie rozumiesz?



Nie kloc się z idiota, zobacz kiedy on założył konto jak to nie jest opłacany łeb jebany to ja jestem święty Mikołaj
Zgłoś
Avatar
gen.T.Rozwadowski 2023-07-19, 16:23 6
Suczka_Stefana napisał/a:

No i w tej sytuacji najistotniejszą informacją jest narodowość sprawcy. Polak zabił moją babcię na pasach, ale o tym nie było na sadisticu, bo nie mielibyście się nad czym pałować. Ale o czym można mówić kiedy ma się takie wąziutkie horyzonty?



Bo to mało razy były pociski po Hajto?
A, sorry, Twoja babcia była z Łodzi?
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-07-19, 16:28 1
gen.T.Rozwadowski napisał/a:

Bo to mało razy były pociski po Hajto?
A, sorry, Twoja babcia była z Łodzi?



No jego babcia dostała po 10 od każdego nawet Małysz dał 10
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie