18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
mynameisgod 2023-04-21, 10:58
dlaczego nie odciągnął za smycz tego gryzionego psa?
Zgłoś
Avatar
majeńka 2023-04-21, 10:59 2
Ogólnie, psy (wszystkie! I pitbulle, i ciułały, i kundle pospolite) są formą życia tak niską, poniżej wszelkich ameb i płazińców, że tylko kacapi są poniżej. Nawet niggerzy (nie mylić z odmianą Murzynus Cywilizowanus) mają więcej inteligencji niż psiuny, jakkolwiek wiele zachowań jest wspólnych.

Nie żeby skrajna lewizna i prawiczki z kotwicą byli dużo wyżej...
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2023-04-21, 11:20 1
Love_is_Love napisał/a:

Inteligencja to często wyższa empatia i tolerancja



Inteligent z Ciebie jakich mało. To czym w takim razie jest naiwność? Ludzie zaczęli tolerować za dużo i patrz co sie dzieje na ulicach, w urzędach, w Europie w stanach….
Zgłoś
Avatar
pajonk 2023-04-21, 11:40 11
Przecież odpoerdalanie takich psów na ulicy razem z właścicielem powinno być prawem zagwarantowanym każdemu obywatelowi w konstytucji.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-04-21, 11:45 2
Polkos001 napisał/a:

Inteligent z Ciebie jakich mało. To czym w takim razie jest naiwność? Ludzie zaczęli tolerować za dużo i patrz co sie dzieje na ulicach, w urzędach, w Europie w stanach….



Ale co takiego się dzieje? Bo nie wiem co masz na myśli a takie ogólne zarzuty brzmią jakbyś przebywał w jakieś bańce informacyjnej...

Co takiego się dzieje "na ulicach, w urzędach, w Europie w stanach" przez tolerancję?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-21, 11:52 9
Love_is_Love napisał/a:

Słuchaj. Ja wiem że i wśród lewaków debili nie brakuje. Jakiś performanserów niszczących mienie czy sztukę dla wypaczonej wizji ochrony środowiska czy innych psycholi epatujących odmiennością w amerykańskich przedszkolach. Pisałem ogólnie o podziale mentalnym lewak-prawak. Nie o jednostkach skrajnych.



Aha, Ty tak serio. Wydawało mi się, że to sarkazm z tą inteligencją lewactwa. No więc nie, lewactwo dzisiaj jest zdecydowanie mniej inteligentne od prawactwa. Lewactwo jest dzisiaj na etapie betonu Kościoła Katolickiego wieków średnich. To że wykrzykują hasełka w stylu "zaufaj nauce" to piach w oczy i pucowanie się w przeświadczeniu o wyjątkowości i poczuciu bycia lepszym. Nauce się nie ufa, naukę bije się w twarz i szanuje za to, że wychodzi zawsze z podniesioną głową bez szramy. Lewactwo obecnie niszczy autorytet nauki i jej fundamenty. Jest większym zagrożeniem dla naszej cywilizacji niż KK w średniowieczu, a sami lewacy to bezmózgie drony, sterowane przez media i celebrytów dokładnie w ten sam sposób jak niegdyś robił to Kościół. Prawactwo ma więcej szacunku dla nauki niż oni. Tępić lewaków na każdym kroku dla dobra nas wszystkich!
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-04-21, 12:13
O hoho, ale dyskusja, ćwierćinteligenci pierdoleni. Jak zajebać takie gówno na ulicy trzeba rozważać np. za pomocą śrutówki albo maczety, a nie wyzywać się od lewaków, prawaków i innych. Tu i tak nie zauważam póki co przejawów IQ>75, co oznacza wprost brak umiejętności analizy faktów. Ergo: wypierdalać hołoto z krainy 404 i cała reszta z mojego Sadola kochanego, won do piwnicy i na TikToka.
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2023-04-21, 12:53 9
Love_is_Love napisał/a:

Akurat bycie lewakiem to przejaw wyższej inteligencji


ło panie - bierz pan pół dawki bo za ostro weszło
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-04-21, 14:09
JonJon napisał/a:

Chuj w to, nawet nie odpalam kurwa.
I jak to jest że obcięta głowa mnie nie rusza, a cierpienie zwierząt już tak?
Pojebane te ludzkie mózgi.



to chyba twój mózg, ja reaguje normalnie - obojętny na wszystko, bez względu czy to zwierzę czy człowiek
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-04-21, 14:55 1
Siriuz napisał/a:

Aha, Ty tak serio. Wydawało mi się, że to sarkazm z tą inteligencją lewactwa. No więc nie, lewactwo dzisiaj jest zdecydowanie mniej inteligentne od prawactwa. Lewactwo jest dzisiaj na etapie betonu Kościoła Katolickiego wieków średnich. To że wykrzykują hasełka w stylu "zaufaj nauce" to piach w oczy i pucowanie się w przeświadczeniu o wyjątkowości i poczuciu bycia lepszym. Nauce się nie ufa, naukę bije się w twarz i szanuje za to, że wychodzi zawsze z podniesioną głową bez szramy. Lewactwo obecnie niszczy autorytet nauki i jej fundamenty. Jest większym zagrożeniem dla naszej cywilizacji niż KK w średniowieczu, a sami lewacy to bezmózgie drony, sterowane przez media i celebrytów dokładnie w ten sam sposób jak niegdyś robił to Kościół. Prawactwo ma więcej szacunku dla nauki niż oni. Tępić lewaków na każdym kroku dla dobra nas wszystkich!



A może jakiś przykład podasz co masz na myśli? Czy będziesz ogólnymi frazesami tylko operował jak Polkos001 powyżej? Co takiego strasznego robi lewactwo z nauką, że porównujesz je do krucjat przeciw "niewiernym" czy palenia czarownic (które z czarami miały tyle wspólnego co Bóg z istnieniem ) ?
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2023-04-21, 18:41
dziwne że żaden "somsiad" nie wpadł na pomysł od strzelania tych kundli, nie mam wątpliwości że broń akurat mają w domu
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2023-04-21, 19:14 1
Pitbule to tacy murzyni psow... atakuja bez powodu, albo w stadzie albo solo, nikt ich nie powstrzymuje bo boja sie konsekwencji, wiec robia co chca. Rasa do utylizacji, pitbule tez.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-21, 20:02 4
Love_is_Love napisał/a:

A może jakiś przykład podasz co masz na myśli? Czy będziesz ogólnymi frazesami tylko operował jak Polkos001 powyżej? Co takiego strasznego robi lewactwo z nauką, że porównujesz je do krucjat przeciw "niewiernym" czy palenia czarownic (które z czarami miały tyle wspólnego co Bóg z istnieniem ) ?



To jest złożone zjawisko, ale najważniejsze kwestie sprowadzają się do:
- budowania kultu autorytetu i eksperta - nie jest ważne co się mówi tylko kto to mówi
- sugerowanie, że nauka opiera się o jakiś "konsensus" jakiś naukowców - nie ważne, że ktoś gdzieś pokazał że coś jest bzdurą i misterna teoria nie klei się, liczy się to co myśli większość* (która niekoniecznie jest większością)
- tworzenie dziedzin tabu, których się albo nie bada albo dyskredytuje - typu badania nad różnicami płciowymi, rasowymi itp
- upolitycznienie i ideologizacja badań - uzależnienie subwencji czy wręcz jednostkowych karier od tego czy rezultaty wspierają lub nie czyjeś interesy
- parytet ponad kompetencje

Jeśli nie widzisz od razu problemu w powyższym to sugeruje porównać to z pojęciem metody naukowej (https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_naukowa).

Co do krucjat i palenia czarownic, to dzisiejszymi czarownicami są szury, spiskowcy itp. Każdy kto podważa modele klimatyczne straszące globalnym ociepleniem, skuteczność maseczek, preparatów antycovidowych jest "cancelowany".
Zgłoś
Avatar
3-buch 2023-04-21, 20:50
jakie kurwa pidbulle. Ludzie na wszystko tego typu wolaja pitbulle a kurwa chyba nigdy pitbulla na oczy nie widzieli. to sa amstafy albo staffiki bo cos mnale
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-04-21, 21:29 2
Polkos001 napisał/a:

Myślałem, że pedalstwa i ateizmu…. Z folderem??? Z kondonem w dupie spróbuj. Bąka puścisz to worek na kupe będziesz miał odrazu. Ty kurwa Tłuku kolorowy



akurat ateizm to cos naturalnego, oczywista oczywistosc gamoniu
Zgłoś