18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
JonJon 2023-04-21, 7:05 25
Chuj w to, nawet nie odpalam kurwa.
I jak to jest że obcięta głowa mnie nie rusza, a cierpienie zwierząt już tak?
Pojebane te ludzkie mózgi.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-04-21, 7:37 14
JonJon napisał/a:

Chuj w to, nawet nie odpalam kurwa.
I jak to jest że obcięta głowa mnie nie rusza, a cierpienie zwierząt już tak?
Pojebane te ludzkie mózgi.



Lewak?

Ale to USA, więc 3 pit bule do odjebania.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-04-21, 7:44 2
Bambrych napisał/a:

Lewak?
Ale to USA, więc 3 pit bule do odjebania.



Akurat bycie lewakiem to przejaw wyższej inteligencji

A co do psów, to na spacery z burkiem chyba trzeba z jakimś folderem w kieszeni chodzić na takie okazje...
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2023-04-21, 7:49 22
Dlatego trzeba nosić nóż.
Zgłoś
Avatar
damian7777 2023-04-21, 8:18
Psy są spoko. A do Was co krzyczycie o odstrzale " kundli" mam jeden komunikat. Jesteście cioty które za młodu zostały pogryzione przez stado pimpków.
Twoje słowa...

tajfunkanalia napisał/a:

Dlatego trzeba nosić nóż.



Psy są spoko. A do Was co krzyczycie o odstrzale " kundli" mam jeden komunikat. Jesteście cioty które za młodu zostały pogryzione przez stado pimpków.
Zgłoś
Avatar
Polkos001 2023-04-21, 8:25 36
Love_is_Love napisał/a:

Akurat bycie lewakiem to przejaw wyższej inteligencji
A co do psów, to na spacery z burkiem chyba trzeba z jakimś folderem w kieszeni chodzić na takie okazje...



Myślałem, że pedalstwa i ateizmu…. Z folderem??? Z kondonem w dupie spróbuj. Bąka puścisz to worek na kupe będziesz miał odrazu. Ty kurwa Tłuku kolorowy
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-04-21, 9:03 1
Bambrych napisał/a:

Lewak?



A co to jest lewak?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-04-21, 9:15 27
Ja tu widzę do odjebania 3 psy i przynajmniej 1 właściciela
Zgłoś
Avatar
Bartvons 2023-04-21, 9:46 52
Kolejny raz pitbule i "to wina właściciela" kto wogóle trzyma te paskudne psy. Wygląda to jak świna z zębami
Zgłoś
Avatar
htp 2023-04-21, 9:51 4
Polkos001 napisał/a:

Myślałem, że pedalstwa i ateizmu…. Z folderem??? Z kondonem w dupie spróbuj. Bąka puścisz to worek na kupe będziesz miał odrazu. Ty kurwa Tłuku kolorowy



Ta wypowiedź świadczy o wyjątkowej inteligencji i wykształceniu. Nie lewak, ale i nie prawak. Może z awansu społecznego (teraz tzw. suweren 500+)
Zgłoś
Avatar
turor 2023-04-21, 10:20 4
Dobre, łagodne pieski, z dziećmi wychowywane
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-04-21, 10:30 28
Love_is_Love napisał/a:

Akurat bycie lewakiem to przejaw wyższej inteligencji



Tak. Od pitbulla.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-04-21, 10:39 32
tajfunkanalia napisał/a:

Dlatego trzeba nosić nóż.



Gdyby miecz nie był taki gabarytowy. Nic nie sprawiłoby większej frajdy niż przeciąć takie agresywne bydle na pół na oczach rozanielonego właściciela debila.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-04-21, 10:53 4
Polkos001 napisał/a:

Myślałem, że pedalstwa i ateizmu…. Z folderem??? Z kondonem w dupie spróbuj. Bąka puścisz to worek na kupe będziesz miał odrazu. Ty kurwa Tłuku kolorowy



Dokładnie tak. Inteligentny człowiek nie jest w stanie uwierzyć w te bajki na temat Boga Wiara w niewidzialnych przyjaciół wyklucza się z myśleniem. A co do pedalstwa to także masz rację. Inteligencja to często wyższa empatia i tolerancja. Nie obchodzi mnie kto co ma w dupie (w przeciwieństwie do prawicowych zwierzaków)

Juzwa napisał/a:

Tak. Od pitbulla.



Słuchaj. Ja wiem że i wśród lewaków debili nie brakuje. Jakiś performanserów niszczących mienie czy sztukę dla wypaczonej wizji ochrony środowiska czy innych psycholi epatujących odmiennością w amerykańskich przedszkolach. Pisałem ogólnie o podziale mentalnym lewak-prawak. Nie o jednostkach skrajnych.
Zgłoś