18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
juderaus 2024-01-24, 15:32 1
nowynick napisał/a:

Gdyby nie TVN to w Polsce dalej rządziliby kaczyści a o 90 % ich akcji z ostatnich lat byśmy nie wiedzieli. Ale dojebać się na siłę, bo taka moda to każdy pierwszy. Podajcie JEDEN przykład kłamstwa w tej stacji (ale taki poparty filmem a nie "kolega kolegi powiedział"- to telewizja, z filmem nie powinno być problemu... )



Gratuluję spierdolenia umysłowego na równi z wyznawcami PiSd.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-01-24, 15:58 1
W zyciu nie widzialem tak malych raczek jakie ma ten typ
Zgłoś
Avatar
cygann 2024-01-24, 16:00
Siriuz napisał/a:

Kurwy teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną kurwę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.


Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-24, 16:23 7
czosnkowasiekiera napisał/a:

Łiiii, kwiii, łiiii. kwiii, łiiiiiui, kwiii Prosiaki prawaki. Jebać PiSowskie świniokurwy! Prawactwo zaorane, wypierdalać na wschodnią ścianę



Odpocznij, ochłoń, załóż nowe konto
Widać, że bydło dorwało się do żłoba/klawiatury
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-01-24, 16:23 1
nowynick napisał/a:

Gdyby nie TVN to w Polsce dalej rządziliby kaczyści a o 90 % ich akcji z ostatnich lat byśmy nie wiedzieli. Ale dojebać się na siłę, bo taka moda to każdy pierwszy. Podajcie JEDEN przykład kłamstwa w tej stacji (ale taki poparty filmem a nie "kolega kolegi powiedział"- to telewizja, z filmem nie powinno być problemu... )



Jeden zwykły, prosty przykład, który jest kłamstwem: unia pomaga Polsce.
Wybij sobie matole z głowy to, że Rudy jest nastawiony na to, żeby Polakom żyło się lepiej! Rudy jest nastawiony na to, żeby przedsiębiorcom żyło się lepiej i żeby unia zadbała o to aby szwabom też żyło się lepiej. Tylko tyle wystarczy aby 75% Polaków, którzy pracują na etacie a głosowało na te zjebaną partię stało wyrzutami do końca życia.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-01-24, 16:34 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

pis i prawica. Ja pierdolę

Słowa "lewica"/"prawica" są używane do zbyt wielu znaczeń aby miało sens kłócić się o ich sens.

Dlatego powiem: PiS to partia NARODOWO-SOCJALISTYCZNA.

To że są partią głęboko nacjonalistyczną nie ulega wątpliwości: 90% ich pomysłów ma "narodowe" w nazwie, sieją nienawiść do wszystkiego co nie jest w ich rozumieniu polskie, mają podobne zjebanie jak ruchy narodowe w innych krajach (np. ultrareligijność).

To że są partią socjalistyczną też nie: ich program to głęboka komuna, z krzywo przyklejoną nalepką "naród" na napisie "partia", "patrioci" na "klasa robotnicza" itd.

A to że są złamanymi hujami też wątpliwości nie ulega.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-24, 16:49 4
majeńka napisał/a:

Dlatego powiem: PiS to partia NARODOWO-SOCJALISTYCZNA.



Już to pisałaś, a ja odpisałem, że PO to partia SOCJALISTYCZNO-DEMOKRATYCZNA. Znajdź cechę wspólną.
Plusem PiS jest niewątpliwie to, że są narodowi, natomiast o PO nie da się powiedzieć, że są demokratyczni.

Czester napisał/a:

To byś debilu miał tu dzisiaj drugą Białoruś / Rosję / Węgry.



O emigracji na Białoruś to Ty jeszcze zamarzysz jak już lewactwo wszystko tutaj zaora. Będziesz żył w gorszych warunkach niż te które panowały w okupacyjnych gettach.

czosnkowasiekiera napisał/a:

Łiiii, kwiii, łiiii. kwiii, łiiiiiui, kwiii Prosiaki prawaki. Jebać PiSowskie świniokurwy! Prawactwo zaorane, wypierdalać na wschodnią ścianę



Zapomniałeś jeszcze o "polaczkach-cebulaczkach"
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2024-01-24, 17:05 2
nowynick napisał/a:

Gdyby nie TVN to w Polsce dalej rządziliby kaczyści a o 90 % ich akcji z ostatnich lat byśmy nie wiedzieli. Ale dojebać się na siłę, bo taka moda to każdy pierwszy. Podajcie JEDEN przykład kłamstwa w tej stacji (ale taki poparty filmem a nie "kolega kolegi powiedział"- to telewizja, z filmem nie powinno być problemu... )



Boże jedyny a gdzie Ty byłeś jak Lepper popełnił "samobójstwo" ? Znalazłbym Ci od chuja przykładów, ale zmądrzałem i wiem, że próba zmiany poglądów politycznych przez Internet chyba nigdy się nikomu nie udała. Tak kaczorem straszono, niby tak miał teraz rozjebać kraj, no ale 8 lat nie zaszkodził interesowi Państwa Polskiego jak robi to Tfusek (mam na myśli CPK i Polski Atom).
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-24, 17:06
Siriuz napisał/a:

Kurwy teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną kurwę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.


Proponuję zlikwidować Sadistic, będzie spokój z kretynami. Wpadną w depresję i powieszą się jeden po drugim w zaciszu swoich piwnic.
Zgłoś
Avatar
Tenbel 2024-01-24, 17:10
Siriuz napisał/a:

Kurwy teraz likwidują wszystkie media jak na Ukrainie.... a wystarczyło zlikwidować tę jedną kurwę TVN trującą Polakom krew i byłby spokój.



Nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-01-24, 17:21
nowynick napisał/a:

Nie, ale mam taki, na którym robiłem Ciebie...



Pokaż ten filmik, zobaczymy jakie zwierzę waliłeś.
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2024-01-24, 17:30
majeńka napisał/a:

Tyle że wśród kurew są:
* takie które wykonają zleconą pracę uczciwie, a jak klient np. zasłabnie to jeszcze pomogą
* takie które oszukają z zapłatą, okradną mieszkanie, i wyślą kumpli z wizytą
A co do drapania się, właśnie mnie swędzi. I nie tam gdzie powinno.



Nie wiem z kurwami się nie zadaję to ciężko mi się na ten temat wypowiadać jakie są, a jakie nie. Polityka to odbyt, kto przez niego przejdzie kanarkiem się nazwać nie da rady.

Co do swędzenia, zbadaj się:

"Świąd fragmentu skóry (tzw. zlokalizowany) zwykle występuje jako objaw towarzyszący infekcjom bakteryjnym, wirusowym (opryszczce), grzybiczym (łupieżowi, grzybicy), pasożytniczym (świerzbowi, wszawicy), atopowemu zapaleniu skóry, pokrzywce, wypryskowi, łuszczycy, nowotworom skóry."
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-01-24, 17:49 5
sadistic peel - największa pisowska farma troli

Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-01-24, 17:56
Vindizel napisał/a:

odbyt, kto przez niego przejdzie kanarkiem się nazwać nie da rady.

Akurat na Sadolu kanarka w dupie bym się zdziwiła gdyby nigdy nie było.

Cytat:

Co do swędzenia, zbadaj się:
"Świąd fragmentu skóry (tzw. zlokalizowany) zwykle występuje jako objaw towarzyszący infekcjom bakteryjnym, wirusowym (opryszczce), grzybiczym (łupieżowi, grzybicy), pasożytniczym (świerzbowi, wszawicy), atopowemu zapaleniu skóry, pokrzywce, wypryskowi, łuszczycy, nowotworom skóry."

U mnie atopowe. Tym razem, brzeg majt na nodze. Niby rozwiązanie samo się narzuca, ale w praktyce przylepianie się do fotela fajne nie jest (wspominam o tym bo wiem że na myśl o gołej psiosze na skórze fotela będziecie się cieszyć ).
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-24, 18:05 2
majeńka napisał/a:

Akurat na Sadolu kanarka w dupie bym się zdziwiła gdyby nigdy nie było.



Dziwne jest to zdanie, takie jakby nie za dobrze przetłumaczone
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie