18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
100Burned 2017-12-13, 16:18 5
Gówno gównu nierówne.

Czasem jest tak że srasz trzeci raz w ciągu dnia i to trzecie gówno to taki bobek, nawet nie śmierdzi za bardzo, dupa czysta, nie trzeba polerować papierem pół dnia.

Taka kupka to powiedzmy partia rządząca i ich telewizja.

Innym razem pojesz jakichś odpadów radioaktywnych na noc, rano nie siądziesz na tronie od razu bo się nie chciało a potem masz robotę. Jeszcze szluga i kawę przyswoiłeś w międzyczasie. I krechę też no bo akurat tak wyszło. I biegasz pół dnia wiedząc że wielki Tajson siedzi przy wyjściu ale nie masz kiedy wypuścić go na warunkowe. Ubijasz go tam w środku.

W końcu jak już grypsuje po slipach, wypuszczasz skurwysyna. Wieeeeeeeeeelkiego balasiora, którego najpierw trzeba rozczłonować żeby udało się wysłać go nad morze. Do tego jebie niezywkle, raz od tego co żarłeś, dwa od tego co wciągałeś, trzy ponieważ pobyt w dupie znacznie się mu przedłużył.

To gównisko to platfusy i ich telewizja.

Taka różnica.
Zgłoś
Avatar
Hoofner 2017-12-13, 16:19 4
Sprawdziłem te gówniane info te 50 % pochodzi z sondażu FAKT, który jest przychylny dla TVN itp a a nie dla TVP.
Ta swoją zjebaną propagandę wsadź sobie w dupie a za politykę na sadolu powinien być BAN.
PS : nie głosowałem żeby mi tu debile i trolle zaraz nie wyskoczyli z czymś pisowskim.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-13, 16:29 5
100Burned napisał/a:

Gówno gównu nierówne.


Cytat:

To gównisko to platfusy i ich telewizja.


Tak, bo TVP to pachnące kwiatki. TVN i TVP to dwa różne gówna, ale śmierdzące tak samo. TVP ma jednak lepiej przemyślaną tubę propagandową.
Zresztą po co porównywać? Nie ma obiektywnych mass mediów, każde jest stronnicze i przychylne jakiejś stronie.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-12-13, 16:30 4
Skoro tvp to telewizja polska, to tvn oznacza telewizją niemiecką?
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-12-13, 16:31 1
TB303 napisał/a:



Tak, bo TVP to pachnące kwiatki. TVN i TVP to dwa różne gówna, ale śmierdzące tak samo. TVP ma jednak lepiej przemyślaną tubę propagandową.



TB303, weź jeszcze raz przeczytaj co napisałem. Pomyśl. Przeczytaj jeszcze raz, może zrób notatki jak trzeba i potem coś do mnie smaruj.

Ok?
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-13, 16:32 3
100Burned napisał/a:



TB303, weź jeszcze raz przeczytaj co napisałem. Pomyśl. Przeczytaj jeszcze raz, może zrób notatki jak trzeba i potem coś do mnie smaruj.

Ok?


Zignorowałem to czego nie zacytowałem(tak, przeczytałem to), by zobrazować to, jak działają te żałosne media. Wyjmowanie z kontekstu, odwracanie kota ogonem. Już rozumiesz mój cel?
Nie miałem najmniejszego zamiaru ci dojebać.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-12-13, 16:37 1
DiKarpio napisał/a:

Skoro tvp to telewizja polska, to tvn oznacza telewizją niemiecką?





TB303 napisał/a:

Zignorowałem to czego nie zacytowałem, by zobrazować to, jak działają te żałosne media.



Bo uwierzę. Nie przeczytałeś ze zrozumieniem, z automatu założyłeś że się ze mną nie zgadzasz, napisałeś coś nieadekwatnego do mojej treści i teraz udajesz że to było zamierzone.



Ale to nic, pokój
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-12-13, 16:38 3
100Burned napisał/a:

Bo uwierzę. Nie przeczytałeś ze zrozumieniem, z automatu założyłeś że się ze mną nie zgadzasz, napisałeś coś nieadekwatnego do mojej treści i teraz udajesz że to było zamierzone.


Twoja bezmyślność - twoja sprawa. Głęboko gdzieś mam twoją "wiarę"
A teraz daruj sobie, bo i tak poleci do sucharów(zapewne), albo do zbiorczego w polityce, bądź do samej polityki.
100Burned napisał/a:

Ale to nic, pokój


No to pokój.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-12-13, 16:45 4
Zapewne zaraz wybije szambo w komentarzach o ile już nie wybiło, widzę ludzi, dla których gówno gównem nie równe jest i zamiast gówno jedno i drugie spuścić w kiblu to wolą żreć jedno gówno bo przynajmniej mniej śmierdzi, taki wygląd polacków, wolą żreć gówno
Dlatego w tym kraju gówno się zmieni, co 8 lat ciągle będzie wybierane jedno z dwóch gówien, bo to pierwsze się przeje.
Zamiast wybrać normalny produkt, alternatywę - Polacy wybiorą gówno.

I tak zapiszcie sobie to - za 6 lat po 2 kadencjach PiSu władzę przejmie Nowoczesna albo jakaś inna hybryda POwiaków, bo PiSowskie gówno się polaczkom przeje i wybiorą drugie gówno, które już wcześniej odstawili, 2 lata temu wybrali gówno, które 8 lat temu odstawili.

Polska
Aż się człowiekowi serce raduje od dumy z pochodzenia
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-12-13, 17:17 1
Sezamkowy, ale wiesz, że "bul" komór nie jest obecnym prezydentem, co nie?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-12-13, 17:26 6
Jak patrze co ta niedojebana opozycja wyczynia to aż się dziwię, że PiS nie ma jeszcze 80% poparcia i to wcale nie dlatego, że są tacy wspaniali, ale dlatego że to co te durnie wyczyniają z PO i .N to jakiś śmiech przez łzy
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-12-13, 17:28 2
@alexandrus

No wow, tego właśnie tyczy się ten temat - jak daleko posuwają się gówniane media w manipulacji i okłamywaniu opinii publicznej w imię interesów politycznych

@mygyry

Ja się dziwię, co jest z tym narodem nie tak, że co 8 lat zmieniają jednych pajaców na drugich a później przywracają poprzednich pajaców i tak w kółko tych samych pajaców zamiast wybrać wszystko tylko kurwa nie PO ani PiS, N. czy PSL.

Czasem to się tak zastanawiam, czy Polacy to bardziej grzyby czy planktony?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-12-13, 17:46
sezamkowyRozpierdol, Powiedz mi kto pracujący w warszawie znający się na zarządzaniu duża grupą ludzi, finansami, prawem, itd pójdzie do pracy za 10tys podstawy? Odpowiem - nieudacznicy.
Dobry fachowiec z budowlance po lekku zarabia około 10tys w dużym mieście a wy chcecie fachowców zarządzającym 40 mln krajem.
Po pierwsze zmniejszyć ilość osłów po drugie znaczące podnieść zarobki, żeby osoby znające się na funkcjach zarządzających chciały w tym uczestniczyć.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-13, 17:47
@up
Dzieje się to samo co w sklepie. Masz produkt znany każdemu. Dajmy na to coca-colę i pepsi.
Każdy kupuje jedno albo drugie i nawet jakby na rynku pojawiła się smaczniejsza i tańsza cola to znakomita większość pozostanie przy tym co znają.
Powiedz mi kiedy ostatnio kupiłeś jakiś produkt niszowego producenta w sklepie (nie będąc kierowanym kwestią ekonomiczną).

Podobnie masz z polityką. Ludzie idąc stawiać X kojarzą tylko te same nazwiska a żadnych nowych nie znają i kierują się zasadą "no tego znam. może nie jest najlepszy ale tamtych nie znam i nie wiem co zrobią" albo "po co zmieniać".

Znam ludzi właśnie z takim nastawieniem co narzekają nawet na tą partię na którą głosowali ale zapytani czemu nie głosują na kogoś innego to mówią właśnie podobne bzdury "aaa tam niech już będzie tak".

I póki te stare leśne dziadki nie wymrą w pizdu i nie wejdzie świeża krew to dalej będzie to samo ale z drugiej strony ta świeża krew teraz to zdąży się nauczyć od tych dziadów i to takie błędne koło.

Cytat:

Czasem to się tak zastanawiam, czy Polacy to bardziej grzyby czy planktony?


Zapytaj się swoich rodziców kim są to pewnie ci jasno określą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie