18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Ty kurwo jebana
silwerbalk • 2024-08-15, 20:32
Mały Ukrainiec ustawia matkę Polke do szeregu na skate parku
Słava Ukrainu geroyom slava

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-16, 16:22 3
MysteryMan napisał/a:

A to tak też racja osoby co same se zjebały życie często zamiast widzieć swoją winę to zwalają na wszystko inne.


Bo trudno się przyznać przed sobą, że jest się życiowym nieudacznikiem, lepiej jak ktoś inny jest winny. 20 lat temu na Wyspach tak samo tamtejsze przegrywy obwiniały o wszystko Polaków. Teraz już zapomnieli i nasi też zapomną o Ukraińcach, bo znajdzie się ktoś inny. No, chyba że wojna jeszcze długo potrwa i ruscy trole nie pozwolą im zapomnieć.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-16, 16:31
Bul_od_bytu napisał/a:

Słuchajcie człowieka. On to przeszedł i wie co mówi



Tyle, że w jego przypadku, to nienawiść do Polaków, poczyniła takie spustoszenie pod kopuła

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
PejotiHARD 2024-08-16, 16:39
Już myślałem że wleci w nią ta hulajnoga :/
Zgłoś
Avatar
Davao 2024-08-16, 17:37
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



Zajeb sobie baranka w ścianę może coś ci odświeży pamięć.
Zgłoś
Avatar
FourthIllusion 2024-08-16, 17:43
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



a chuj w twoje wywody na temat upadlincow, jebac ich i tyle, to ze tutaj niekoniecznie to byl ukrop to nie znaczy ze te psy sa grzeczne na codzien itrzeba im dac sobie do dupy wchodzic, dla mnie nie ma zbytnich roznic miedzy ruskimi a ukropami czy czeczencami jedno scierwo ha tfu
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-08-16, 18:34
cedrikk napisał/a:

Ile tu Ukrofilii ....



Prędzej spierdolonych lewaków.
Zgłoś
Avatar
nevermind_b 2024-08-16, 18:39 2
ciekaw jestem co to za pojebane gnoje polskie które to filmowały i nie zareagowały! widzą co sie dzieje i zamiast temu ukraińskiemu gówniakowi wpierdolić to siedzą i filmują kobietę która walczy by w swoim kraju jakiś jebany banderowiec jej od kurew nie wyzywał! pokolenie debili i jebanych tiktokowych przygłupów!
Zgłoś
Avatar
Mateusz19871987 2024-08-16, 18:44
Jebac Ukraine! Niech wypierdalaja z Polski....
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-08-16, 19:01 1
MysteryMan napisał/a:

Nie oglądam telewizji, to nawet nie jest kwestia czy nie wiem kocham Ukraińców i za wszelką cenę będę ich bronił,<nie raz zdarzyło mi się ich skrytykować więc no> istota polega na tym że zdaje sobie sprawę że kacapy będą zdolne do wszystkiego by na każdym polu Ukraińców oczerniać. Kolejna sprawa że nie mam zamiaru za nic wspierać skurwiały kraj jakim jest wielka rosja z 2 armią 3 świata pierdolone gnidy chodzące po tym świecie, dla mnie wspieranie takiego państwa agresywnego znaczy że albo jest się umysłowo chorym i taki człowiek nie ma wyobraźni albo i być może ma się jakieś wsparcie finansowe z ich strony, lub znowu albo taki człowiek jest tak głupi że nienawiść do Ukraińców z powodu historii przyćmiewa im logiczne myślenie.
"Była akcja z 2 tygodnie temu gdzie młoda Ukrainka nad jeziorem się do naga rozebrała i jakiś dziadek ją zaczął macać" A no była no i co ? Pierdolnięta i tyle można o niej powiedzieć.
Problem polega na tym że często osoby co krytykują Ukraińców są prokacapskie i na tym polega problem.



Widać bieda intelektualna, straszyli Cię starzy Kacapami czy jak? Tu nawet szkoda pisać bo podejrzewam tu i tak nieudaczniki co ledwo mature zrobili. Sram na Kacapa, ale tutaj propaganda ukropska jest wszędzie. Niech się pozabijają jasne. A pizzdowate Polaczki ssać im palę i jesze w mordę dostać. Wy tu naprawdę z piwnicy chyba nie wychodzicie. A co mnie kurwa jebany oligarchiczy złodziejski kórwidolek Ukropski obchodzi gdzie Zelesnki ma miliard dolarów majątku, jego obrzezana baba kupuje nowe Bugatti za 4 mln euro, gdzie ludzi na ulicach łapie "Wojenkomat" w siatkę i gdzie codziennie mu palą dziesiątki samochodów cywile tak chcą walczyć. Nie ma z kim gadać spierdalaj, albo idź na siłownię.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-16, 19:36
Nie wiem czy ten gówniarz jest Ukraińcem czy nie (jeśli chodzi o dzieci to one czasem tak dobrze mówią po polsku że nie do odróżnienia), ale niewątpliwie ta tempa dzida naruszyła nietykalność cielesną tego gówniarza, przy czym on sam, a raczej jego rodzice mogliby mieć problemy ze względu na jego przeklinanie w miejscu publicznym.
Zgłoś
Avatar
razak 2024-08-16, 19:53
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



co Ty pierdolisz Przecież słychać jak zaciąga ten mały ukrainski kaszojad. Mam nadzieje, że w następnym filmiku się połamie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-16, 23:17
razak napisał/a:

co Ty pierdolisz Przecież słychać jak zaciąga ten mały ukrainski kaszojad. Mam nadzieje, że w następnym filmiku się połamie



Wiesz co... najbardziej przykre jest to, że nikt tu nie zauważył, że napisał to obcokrajowiec. Nawet najbardziej upośledzony analfabeta lub niedorozwój, nie napisałby czegoś takiego jak "nie dajcie się sterować"

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
DanielWOW 2024-08-17, 10:37 1
Ściągamy rejestracje urkom
Zgłoś
Avatar
Michal1970 2024-08-17, 15:21
Na front z gówniarzem, przydział jako "Dziecko pułku"!!!
Zgłoś
Avatar
alexlux 2024-08-17, 15:35
Piękny strzał wyłapała.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie