18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Ty kurwo jebana
silwerbalk • 2024-08-15, 20:32
Mały Ukrainiec ustawia matkę Polke do szeregu na skate parku
Słava Ukrainu geroyom slava

Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2024-08-17, 21:09 1
Dra te ryje niewypazone,niech spierdalaja najlepiej na Donbas
Zgłoś
Avatar
luzik 2024-08-18, 1:17
Silverbalk
Zdechniesz razem z twoim krajem😄
Zgłoś
Avatar
Vm4x 2024-08-18, 6:15 2
Bo dobry ukrainiec to martwy ukrainiec
Zgłoś
Avatar
Ludobojstw0 2024-08-19, 0:02
już polaczki latały za muffinem oo całej Polsce to to mi wystarczy a to widać że to był talib a ta baba to była muszlimka
Zgłoś
Avatar
apo5 2024-08-19, 9:34
elim napisał/a:

Nie wiem czy ten gówniarz jest Ukraińcem czy nie (jeśli chodzi o dzieci to one czasem tak dobrze mówią po polsku że nie do odróżnienia), ale niewątpliwie ta tempa dzida naruszyła nietykalność cielesną tego gówniarza, przy czym on sam, a raczej jego rodzice mogliby mieć problemy ze względu na jego przeklinanie w miejscu publicznym.



Ja jebe ty jesteś tak tępy jak te kretynki z nagrania co nie potrafią złożyć prostego zdania "ej czemu ona, ej czemu.....ej czemu". Ty jesteś z pokolenia, które można zwyzywać publicznie od najgorszych kurew a ty nie zareagujesz tylko będziesz stał jak tępak i nie widział co z sobą zrobić
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-19, 18:37
apo5 napisał/a:

Ja jebe ty jesteś tak tępy jak te kretynki z nagrania co nie potrafią złożyć prostego zdania "ej czemu ona, ej czemu.....ej czemu". Ty jesteś z pokolenia, które można zwyzywać publicznie od najgorszych kurew a ty nie zareagujesz tylko będziesz stał jak tępak i nie widział co z sobą zrobić



aha, proponuje dawaj w takiej sytuacji od razu po pysku, na pewno dobrze na tym wyjdziesz jak się po ciebie pały zgłoszą za pobicie dziecka
Zgłoś
Avatar
Blame 2024-08-19, 21:56 1
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



Sram na ukraine
Zgłoś
Avatar
Seshteam6669 2024-08-20, 16:35
Ale bym tej dziwce co nagrywa ryj rozjebała.
10 razy się kurwisko pyta EJ ALE CZEMU ONA GO KOPNELA
Zgłoś
Avatar
sunbites 2024-08-21, 9:25 1
FrooW191 napisał/a:

Nie ważne jak gówniarz coś zrobił nie znaczy że ona może go szarpać, jakby zrobiła to mojemu dziedzku to sama by w pysk ode mnie dostała elo



Nie zesraj sie , wpierdol małemu sie należy za brak szacunku do starszych
Zgłoś