18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:46
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
🔥 Babka w pizzerii - teraz popularne
Ty kurwo jebana
silwerbalk • 2024-08-15, 20:32
Mały Ukrainiec ustawia matkę Polke do szeregu na skate parku
Słava Ukrainu geroyom slava

Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-15, 20:36 44
Jak na ukropa to dobrze po polsku pyskuje
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-08-15, 20:45 2
Będzie jeszcze zadyma
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-15, 20:47 20
pankruk napisał/a:

Będzie jeszcze zadyma



Ja też sądzę że tu polecą maczety kiedyś i to tak za jakieś 8 do 10 lat daje ..... No sorry ale no my po prostu jesteśmy niekompatybilni z nimi i tyle
Zgłoś
Avatar
Lomzak1 2024-08-15, 20:57 15
silwerbalk napisał/a:

Ja też sądzę że tu polecą maczety kiedyś i to tak za jakieś 8 do 10 lat daje ..... No sorry ale no my po prostu jesteśmy niekompatybilni z nimi i tyle



Albo i szybciej
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-15, 20:59 135
Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow

Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów

______________

Uwierzysz w Boga, jeśli pokażę Ci Diabła ?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-15, 21:02 42
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



Powszechnie wiadomo, że silverbalk to ruSSki kutas, do tego na tyle głupi, że wydaje mu się, że ludzie nie mają rozumu i polskiej mowy nie są w stanie rozróżnić
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-15, 21:04 32
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



Co ty pierodlisz słychać jak małolat zaciąga ..... I nie jestem ruskim trollem ani ukraińskim bo rucham obie strony i takich matołów jak ty co by oddali swoją matkę chochołą bo oni za nas walczą chyba w waszych zjebanych łbach walczą i w TVN

[ Dodano 2024-08-15, 21:12 ]
darek1234 napisał/a:

uot;]Powszechnie wiadomo, że silverbalk to ruSSki kutas, do tego na tyle głupi, że wydaje mu się, że ludzie nie mają rozumu i polskiej mowy nie są w stanie rozróżnić



O kurwa pokaż scenę z chwalebnym narodem wybranym zaa dzikich pól i już jesteś ruskim agentem ..... Ja pierodle ty wejs wyciągnij głowe z dupy i rozejrzyj się. Ps a sfietłana i tak ci nie da zaruchac tylko ciągnie kasę od ciebie i nawet bym ci odradzał ją ruchać bo prawdopodobnie złapiesz Adidasa od niej i będziesz potem płakać
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-15, 21:24 10
Slava Ukrainie.

Jak ma mas reprezentować madka p0lka z takiej patologii, to już wolę małego ukra.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-15, 21:31 39
Ostatnio też musiałem z boiska wypierdolić 11 letniego upaińca. Już kilkakrotnie zwracali mu inni rodzice uwagę to im pyskował i gówno z tego robił, wypierdoliłem więc go z boiska. Nie odpyskował.
Myślą sobie że przyjechali i będą podwórka ustawiać pod siebie.
Wziąłem później polskich chłopaczków i zjebałem ich że mają sobie nie pozwalać i się zjednoczyć. W razie czego mają też go wywalić.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-15, 21:35 51
Obciągacze banderowskiego pęta już się zlecieli by bronić UPAdlińskiego gówna i szkalować Polaków To was właśnie wszystkich łączy wy śmiecie - nienawiść do Polski i Polaków.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-08-15, 21:38 2
Brawo dla Ukraińca 👍👍👍
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-15, 21:48 18
ja tam nie widzę Ukraińca, ten dzieciak to moim zdaniem Polak, stanowczo za dobrze po polsku przeklina, a babsztyl rzucił się na dzieciaka z łapami, policja powinna się nią zainteresować

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2024-08-15, 22:02 15
Ile tu Ukrofilii ....
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-15, 22:07 12
cedrikk napisał/a:

Ile tu Ukrofilii ....



Płacą im za to, to robią sztuczny tłum.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie