18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Ty kurwo jebana
silwerbalk • 2024-08-15, 20:32
Mały Ukrainiec ustawia matkę Polke do szeregu na skate parku
Słava Ukrainu geroyom slava

Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-08-15, 22:08 2
Gdybym tam był to nie ważne czy Polak czy jaki zaraz go za szmaty i dzwoń po starych...

[ Dodano: 2024-08-15, 22:08 ]
Gdybym tam był to nie ważne z kad by młody był. Za szmaty bym chwycił i dzwoń po rodziców. Była by gruba jazda
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-15, 22:19 8
silwerbalk napisał/a:

Ja też sądzę że tu polecą maczety kiedyś i to tak za jakieś 8 do 10 lat daje ..... No sorry ale no my po prostu jesteśmy niekompatybilni z nimi i tyle



Zaorany jak szmata przez sadoli, zgaszony jak pet, sponiewierany, będziesz nadal tutaj siedział, bez honoru i godności. Bo nic więcej nie potrafisz

I dalej będziesz rzygał tymi wysrywami

______________

Uwierzysz w Boga, jeśli pokażę Ci Diabła ?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-15, 22:22 6
Driver19cm napisał/a:

Zaorany jak szmata przez sadoli, zgaszony jak pet, sponiewierany, będziesz nadal tutaj siedział, bez honoru i godności. Bo nic więcej nie potrafisz
I dalej będziesz rzygał tymi wysrywami



Co ty pierodlisz śmietniczku..... Zaorany ? Kurwa czym ? Pokaż mi gdzie z czym ? I nie nie zakończę kariery bo takie pingwiny tego chcą..... I wytłumacz mi czemu mam tu nie siedzieć bocie z 2022 roku...
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2024-08-15, 22:35
Halman napisał/a:

Jak na ukropa to dobrze po polsku pyskuje



Jak nauczyłeś tak gówno szczeka :l
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-08-15, 22:41 5
Mi się t podoba filmik, pokazuje małego gnojka który dostał zasłużonego kopa w dupę, i karyne której ktoś powiedział prawdę w twarz. Oglądam kolejny raz i śmieje się tak samo 🤣
Zgłoś
Avatar
FrooW191 2024-08-15, 22:48 1
Nie ważne jak gówniarz coś zrobił nie znaczy że ona może go szarpać, jakby zrobiła to mojemu dziedzku to sama by w pysk ode mnie dostała elo
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-15, 22:55 7
Nome napisał/a:

ja tam nie widzę Ukraińca, ten dzieciak to moim zdaniem Polak, stanowczo za dobrze po polsku przeklina, a babsztyl rzucił się na dzieciaka z łapami, policja powinna się nią zainteresować



byle bambus w zanzibarze potrafi wydukać taki tekst, żadna filozofia. a młodzi upadlńcy chodzą do polskich szkół, dziecko chłonie języki jak gąbka wodę!

silwerbalk napisał/a:

Ja też sądzę że tu polecą maczety kiedyś i to tak za jakieś 8 do 10 lat daje ..... No sorry ale no my po prostu jesteśmy niekompatybilni z nimi i tyle



za 10 lat będzie za późno! to jest ostatni dzwonek, żeby ich ustawić, bo za 10lat będą pełnoprawnymi obywatelami i chuja im kto zrobi!
najlepszym przykładem jest zachód, który na czas nie zareagował, a czarna zaraza rozlała się na całe kraje....
Zgłoś
Avatar
janczo89 2024-08-15, 22:57 3
podejsc wyjebać kopa na ryj małej kurwie banderowskiej , ma kask to urazów mózgu by nie było . ps jebać Ukrainców i Rosjian tfuuuuuuu
Zgłoś
Avatar
42069 2024-08-15, 23:01 3
Siebie warci
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-08-15, 23:02 3
Jebać ukropów na równo z czerwonymi.
Zgłoś
Avatar
frytburger.z.paprykarzem 2024-08-15, 23:05
Jebać patusiarę.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-15, 23:10 5
Halman napisał/a:

Jak na ukropa to dobrze po polsku pyskuje


Tu jest ukrofobia ogólna i wszystko będą robić żeby na Ukraińców zwalniać. Tylko czemu? Źli Ukraińcami robotę podebrali, bo pracują a nie tną w chuja? Odbili im kobiety bo nie są ulanymi wiecznie nienawidzącymi nikogo knurami? A nie to napewno przez Wołyń.

[ Dodano 2024-08-15, 23:13 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Obciągacze banderowskiego pęta już się zlecieli by bronić UPAdlińskiego gówna i szkalować Polaków To was właśnie wszystkich łączy wy śmiecie - nienawiść do Polski i Polaków.


Najgorsze jest to że gadasz na swoich i udajesz Polaka. Chyba że w pijackim łbie ujebalo ci się że jesteś Polakiem?
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-08-15, 23:15 2
Dobra, jebie mnie to czy ukrainiec czy marsjanin, lepiej niech ktoś powie, co odwijała karynka wcześniej?

______________

Rzeczy trudne dają się rozłożyć na prostsze. Rzeczy proste nie dają się dalej rozbijać i musimy w nie po prostu uwierzyć albo chrzanić je.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-15, 23:41 3
baronturbina napisał/a:

Tu jest ukrofobia ogólna i wszystko będą robić żeby na Ukraińców zwalniać. Tylko czemu? Źli Ukraińcami robotę podebrali, bo pracują a nie tną w chuja? Odbili im kobiety bo nie są ulanymi wiecznie nienawidzącymi nikogo knurami? A nie to napewno przez Wołyń.
Najgorsze jest to że gadasz na swoich i udajesz Polaka. Chyba że w pijackim łbie ujebalo ci się że jesteś Polakiem?



argument o zabieraniu pracy innym jest tak wkurwiający, że nawet nie chce się tego komentować!
ale takich ściemniaczy jak ukraincy dawno nie widziałem w tym kraju! chodzą, bo im się należy, a że pracy u nas od chuja to uważają, że i tak ich nikt nie zwolni, bo do pracy potrzeba.. jebane mieszacze powietrza!
Zgłoś
Avatar
aro06 2024-08-15, 23:42 4
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



Przeciez to stare nagranie spod basenu w kozienicach. I nie pisz głupot że ten chłopak to nie ukrainiec i że propaganda ble ble ble jak nie znasz sprawy. Aż dziwne ze to dopiero teraz wyszło jak ta sytuacja miała miejsce rok temu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie