18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Ty kurwo jebana
silwerbalk • 2024-08-15, 20:32
Mały Ukrainiec ustawia matkę Polke do szeregu na skate parku
Słava Ukrainu geroyom slava

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-15, 23:45
metyoo napisał/a:

argument o zabieraniu pracy innym jest tak wkurwiający, że nawet nie chce się tego komentować!
ale takich ściemniaczy jak ukraincy dawno nie widziałem w tym kraju! chodzą, bo im się należy, a że pracy u nas od chuja to uważają, że i tak ich nikt nie zwolni, bo do pracy potrzeba.. jebane mieszacze powietrza!


Problem jest tak, że nie było innego wyjścia, niż Ukraińców wpuścić. Ale większość idiotów tego nie rozumie.
Zgłoś
Avatar
MatrixMx 2024-08-15, 23:46 2
co ty frajerze jebany trolu ruski z twoja ruska kurwa sam sie zesrales matka bije ludzie widza ty ruska kurwo uczy pizda dzieciaka.. pokazali mamie jak ciagnie kurwa lody ruskom i pokazali rosyjskie szmaty... SYPER BY BYŁO JAK TEN MŁODY BY JEJ ZAJEBAŁ NA KOŃCU
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-16, 0:06 11
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



😡😡😡Nie przeciągaj struny,kłamliwy propagandzisto! 😡Pełno tu ich jak WSZY!Asfaltowali moją ulicę!Chciałam się dowiedzieć czy przywrócą szykanę..4-ECH ROBOTNIKÓW PYTAŁAM,ANI BEE,ANI MEE,ANI KUKURYKU bo to upaińcy,nie znali j.polskiego! 😡W marketach-też ich pełno!Jako kierowców autobusów miejskich!To jest,obliczona na kilka pokoleń,AKCJA PRZYMUSOWEGO ŁĄCZENIA DWÓCH PAŃSTW!😡Trwa to już od lat!Nobel upainki Tokarczuk,podającej się za Polkę!Kilka lat temu-premiera Strasznego Dworu Moniuszki!POLSKI KANON!-MAZUR!-ODTAŃCZONY PRZEZ POLSKI BALET NIE W POLSKICH KONTUSZACH ALE W UPAIŃSKICH STROJACH LUDOWYCH! 😡DYRYGENT za pulpitem-UPAINIEC! 😡W polskiej TVP Kultura-"upaińska czytanka";noż;q.....!!!Komu mydlisz oczy? 😡

Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-16, 0:14 5
Caanonierka napisał/a:

😡😡😡Nie przeciągaj struny,kłamliwy propagandzisto! 😡Pełno tu ich jak WSZY!Asfaltowali moją ulicę!Chciałam się dowiedzieć czy przywrócą szykanę..4-ECH ROBOTNIKÓW PYTAŁAM,ANI BEE,ANI MEE,ANI KUKURYKU bo to upaińcy,nie znali j.polskiego! 😡W marketach-też ich pełno!Jako kierowców autobusów miejskich!To jest,obliczona na kilka pokoleń,AKCJA PRZYMUSOWEGO ŁĄCZENIA DWÓCH PAŃSTW!😡Trwa to już od lat!Nobel upainki Tokarczuk,podającej się za Polkę!Kilka lat temu-premiera Strasznego Dworu Moniuszki!POLSKI KANON!-MAZUR!-ODTAŃCZONY PRZEZ POLSKI BALET NIE W POLSKICH KONTUSZACH ALE W UPAIŃSKICH STROJACH LUDOWYCH! 😡DYRYGENT za pulpitem-UPAINIEC! 😡W polskiej TVP Kultura-"upaińska czytanka";noż;q.....!!!Komu mydlisz oczy? 😡



Japierdole co za debil...
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 2024-08-16, 0:14 4
Nawpuszczaliście gówna, to teraz je posprzątajcie.
Zgłoś
Avatar
sameshitman 2024-08-16, 0:58 7
Portal sadistic przyciąga totalne ameby umsyłowe i w tym wpisie to doskonale widać...

Nawet nie rozumieją co ten typ gada, nie słyszą jaki ma akcent, jak zaciąga po ukraińsku/rosyjsku, wystarczy, ze mówi po polsku - ameby stwierdzą - niet, nie Ukrainiec, to prowokacja... Załóżcie dobre słuchawki na uszy i posłuchajcie jak typek gada. Cały czas ma akcent silnie wschodni.
DOdatkowo - ta dziewczyna doskonale wiedziała kto to jest, dlatego wydarłą się, że ma wypieprzać na Ukrainę. To też do ameb nie dociera. Dlaczego? Bo dodał to użytkownik ukro-sceptyczny.

sadistic.pl - ameba zone, daily for you... Filma lata od rana po Twitterze i jest zweryfikowany. Żadna prowokacja. Młody gnojek wychowywany przez pato-przybyszów. I nie, nie mam nic do Ukraińców, którzy harują ciężko i wychowują dzieci u na w PL w pocie czoła dokładając do naszego PKB. Ale litości... Te ukrofilksie podjazdy to już jest zwyrodnienie o podłożu seksualnym.

Bez odbioru.
Zgłoś
Avatar
moonglight40 2024-08-16, 2:20 4
Driver19cm napisał/a:

Zaorany jak szmata przez sadoli, zgaszony jak pet, sponiewierany, będziesz nadal tutaj siedział, bez honoru i godności. Bo nic więcej nie potrafisz
I dalej będziesz rzygał tymi wysrywami



Wsadź łapy do kwasu i przestań pierdolić 24/7 głupoty gimbusie, a dla idiotów, ten "piskliwy" akcent można łatwo rozpoznać, na tym portalu widze że średnie IQ to 75-80, jak koczkodany.
Zgłoś
Avatar
Ciposzka 2024-08-16, 2:51 2
Od razu odstrzał ścierwa ukraińskiego ,teraz wyzywa ,za chwilę jej gardło poderznie
Zgłoś
Avatar
oxortes 2024-08-16, 4:59 1
Jak8s czas temu mój synek został na placu zabaw przywitany kamieniami przez bandę ukraińskich dzieci. Ich mamusie, mimo że siedziały obok i wszystko widziały to nie zrobiły z tym zupełnie nic. Zdenerwowalo, mnie to tak mocno, że po minucie za dzieciakami i ich matkami widziałem tylko kłęby kurzu.
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-08-16, 6:15 1
Halman napisał/a:

Jak na ukropa to dobrze po polsku pyskuje


chciałeś powiedzieć zaciąga po rusku jak ukraińska sprzedawczyni
mam tego łajna pełno wokół siebie w krakowie

bukwa to bukwa jedno gówno mawiał mój dziadek
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-16, 7:50 5
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



Chuj wbijam w animozje między użytkownikami sadola.

Ale trzeba być niedojebanym żeby nie słyszeć charakterystycznego akcentu ukraińskiego, czy tam innego ruskiego, jeden chuj. Polak to na pewno nie był.

[ Dodano: 2024-08-16, 07:55 ]
smc napisał/a:

Slava Ukrainie.
Jak ma mas reprezentować madka p0lka z takiej patologii, to już wolę małego ukra.



Nie dziwne. Polak w życiu nie napisałby takiego komentarza.
Zgłoś
Avatar
intermag 2024-08-16, 8:01 2
A tymczasem ukraińska propagandą z Luftwaffe

Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-08-16, 8:39 3
Zaglądam tu rzadko, przeważnie jak się nudzę w pracy, od 2-3 lat tu jest tak nachalna propaganda ukropska i wzajemne lizanie jaj Ukra, że to serio aż pod płatnych trolli podchodzi, albo faktycznie nędzę umysłową co z piwnicy nie wychodzi a TVN i Polsaty srają mu w łeb jednyną prawdę, i łyka jak pęto. Była akcja z 2 tygodnie temu gdzie młoda Ukrainka nad jeziorem się do naga rozebrała i jakiś dziadek ją zaczął macać, no i szukam filmiku na Wykopie(uważałem to za portal dla gimbazy)z nudów, natknąłem się na dyskusję o Sadistic. Jakiś dzieciak piszę, że to przecież portal upośledzonych pedałów co z piwnicy nie wychodzą, nieudaczników itd. Szkoda, że zrzuta nie zrobiłem, ale gimby z Wykopa śmieją się otwarcie z Sadoli, a to już kurwa nisko trzeba upaść hehe.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-16, 8:45 1
Tusk, zrób wreszcie coś dla Polski. Piece by się przydały
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-08-16, 8:48
Banderowskie prymitywy.

______________

Tu byłem. Tony Halik 2021
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie