18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
🔥 Więzienie oz - teraz popularne
Ty kurwo jebana
silwerbalk • 2024-08-15, 20:32
Mały Ukrainiec ustawia matkę Polke do szeregu na skate parku
Słava Ukrainu geroyom slava

Zgłoś
Avatar
W................r 2024-08-16, 8:51
Przekopać gówniaka żeby przez tydzień na dupie nie siadł i to się nauczy kulturki mały chujek, swoją drogą musi mieć patologie na chacie skoro taki wyszczekany. Gówniaka do wora a wór do...
Zgłoś
Avatar
Indyk 2024-08-16, 9:31
smc napisał/a:

Slava Ukrainie.
Jak ma mas reprezentować madka p0lka z takiej patologii, to już wolę małego ukra.



Jak kurwa slava Ukrainie to banderowski okrzyk jebac

[ Dodano: 2024-08-16, 09:48 ]
smc napisał/a:

Slava Ukrainie.
Jak ma mas reprezentować madka p0lka z takiej patologii, to już wolę małego ukra.



Jaka slava jeba* banderowskie pomioty
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-16, 9:49 2
Mały widlarz jeszcze nie opanował cyrylicy, ale z łapami już leci

Dobrze wydane 800+, RKO, itp itp
Zgłoś
Avatar
Adam1610 2024-08-16, 10:35 1
Rządzący chcieli bydło mieć w kraju, to mają za chwilę będzie weselej
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-08-16, 10:38 5
silwerbalk napisał/a:

Co ty pierodlisz słychać jak małolat zaciąga ..... I nie jestem ruskim trollem ani ukraińskim bo rucham obie strony i takich matołów jak ty co by oddali swoją matkę chochołą bo oni za nas walczą chyba w waszych zjebanych łbach walczą i w TVN
O kurwa pokaż scenę z chwalebnym narodem wybranym zaa dzikich pól i już jesteś ruskim agentem ..... Ja pierodle ty wejs wyciągnij głowe z dupy i rozejrzyj się. Ps a sfietłana i tak ci nie da zaruchac tylko ciągnie kasę od ciebie i nawet bym ci odradzał ją ruchać bo prawdopodobnie złapiesz Adidasa od niej i będziesz potem płakać



Na Podlasiu 90% zaciąga a ukrami ich nikt nie wyzywa.
Jedź jeden z drugim do niektórych wsi na Opolszczyźnie, od chuja tam potomków zza wschodu i także zaciągają.

______________

Jeśli ignoruję Twoją prostacką zaczepkę czy odpowiedź, oznacza to że nie jesteś warty czasu jaki poświęciłbym na odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-08-16, 11:21
Mlody wyjdzie na ludzi
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-16, 11:23 1
silwerbalk napisał/a:

O kurwa pokaż scenę z chwalebnym narodem wybranym zaa dzikich pól i już jesteś ruskim agentem



Z tym, że - kacapSSki tłuku - tej sceny nie pokazałeś. KPW?
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-08-16, 12:17
Driver19cm napisał/a:

Nie dajcie się wciągnąć w taką prymitywna propagandę. Gość jest ruskim trollem. I trolluje od dawna, propagujac jedyny, sluszny ruski mir. Chłopak jest Polakiem. Tak jak to babsko. Nie ma tutaj żadnych ukropow
Ludzie nie dajcie się sterować przez takich przygłupów



Nie wiedzialem ze polskie dzieci maja wschodni akcent
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-08-16, 13:30
Dżepetto napisał/a:

Brawo dla Ukraińca 👍👍👍



Byłeś pijany?
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-16, 14:10
dobrze ustawił białą polkę, przed śniadym rozłozyła by się na tym skateparku jak kwiat lotosu, mały wyczuł gen białej polki i ustawił szybko do pionu naprostował niczym Janusz Korwin inwentarz domowy
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-16, 15:06 4
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Zaglądam tu rzadko, przeważnie jak się nudzę w pracy, od 2-3 lat tu jest tak nachalna propaganda ukropska i wzajemne lizanie jaj Ukra, że to serio aż pod płatnych trolli podchodzi, albo faktycznie nędzę umysłową co z piwnicy nie wychodzi a TVN i Polsaty srają mu w łeb jednyną prawdę, i łyka jak pęto. Była akcja z 2 tygodnie temu gdzie młoda Ukrainka nad jeziorem się do naga rozebrała i jakiś dziadek ją zaczął macać, no i szukam filmiku na Wykopie(uważałem to za portal dla gimbazy)z nudów, natknąłem się na dyskusję o Sadistic. Jakiś dzieciak piszę, że to przecież portal upośledzonych pedałów co z piwnicy nie wychodzą, nieudaczników itd. Szkoda, że zrzuta nie zrobiłem, ale gimby z Wykopa śmieją się otwarcie z Sadoli, a to już kurwa nisko trzeba upaść hehe.



Nie oglądam telewizji, to nawet nie jest kwestia czy nie wiem kocham Ukraińców i za wszelką cenę będę ich bronił,<nie raz zdarzyło mi się ich skrytykować więc no> istota polega na tym że zdaje sobie sprawę że kacapy będą zdolne do wszystkiego by na każdym polu Ukraińców oczerniać. Kolejna sprawa że nie mam zamiaru za nic wspierać skurwiały kraj jakim jest wielka rosja z 2 armią 3 świata pierdolone gnidy chodzące po tym świecie, dla mnie wspieranie takiego państwa agresywnego znaczy że albo jest się umysłowo chorym i taki człowiek nie ma wyobraźni albo i być może ma się jakieś wsparcie finansowe z ich strony, lub znowu albo taki człowiek jest tak głupi że nienawiść do Ukraińców z powodu historii przyćmiewa im logiczne myślenie.

[ Dodano 2024-08-16, 15:12 ]
"Była akcja z 2 tygodnie temu gdzie młoda Ukrainka nad jeziorem się do naga rozebrała i jakiś dziadek ją zaczął macać" A no była no i co ? Pierdolnięta i tyle można o niej powiedzieć.

[ Dodano 2024-08-16, 15:13 ]
Problem polega na tym że często osoby co krytykują Ukraińców są prokacapskie i na tym polega problem.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-16, 15:46 3
dżonyłojlker napisał/a:

Obciągacze banderowskiego pęta już się zlecieli by bronić UPAdlińskiego gówna i szkalować Polaków To was właśnie wszystkich łączy wy śmiecie - nienawiść do Polski i Polaków.


Uważaj lepiej żeby chorobliwa nienawiść do Ukrów nie wypaliła ci mózgu.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-16, 15:56 4
TwójCzarnyPan napisał/a:

Uważaj lepiej żeby chorobliwa nienawiść do Ukrów nie wypaliła ci mózgu.



Słuchajcie człowieka. On to przeszedł i wie co mówi
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-16, 15:56 4
MysteryMan napisał/a:

Nie oglądam telewizji, to nawet nie jest kwestia czy nie wiem kocham Ukraińców i za wszelką cenę będę ich bronił,<nie raz zdarzyło mi się ich skrytykować więc no> istota polega na tym że zdaje sobie sprawę że kacapy będą zdolne do wszystkiego by na każdym polu Ukraińców oczerniać. Kolejna sprawa że nie mam zamiaru za nic wspierać skurwiały kraj jakim jest wielka rosja z 2 armią 3 świata pierdolone gnidy chodzące po tym świecie, dla mnie wspieranie takiego państwa agresywnego znaczy że albo jest się umysłowo chorym i taki człowiek nie ma wyobraźni albo i być może ma się jakieś wsparcie finansowe z ich strony, lub znowu albo taki człowiek jest tak głupi że nienawiść do Ukraińców z powodu historii przyćmiewa im logiczne myślenie.
"Była akcja z 2 tygodnie temu gdzie młoda Ukrainka nad jeziorem się do naga rozebrała i jakiś dziadek ją zaczął macać" A no była no i co ? Pierdolnięta i tyle można o niej powiedzieć.
Problem polega na tym że często osoby co krytykują Ukraińców są prokacapskie i na tym polega problem.


Tu historia nie ma nic do rzeczy. Zaburzone dzieci bez kolegów, dorosłe przegrywy i wszelkie jednostki aspołeczne potrzebują wroga. A na wroga najlepiej nadaje się imigrant. No i oczywiście Żyd, ale to akurat nasza polska specjalność. Tak się złożyło, że z imigrantów mamy najwięcej Ukraińców, ale gdyby to byli Szwedzi, to gwarantuję, że byliby tak samo hejtowani. Z wiadomych powodów podsyca to ruska propaganda przez swoich influencerów maskujących się jako niezależni, czy obywatelscy dziennikarze i przez media społecznościowe. A idioci łykają i dają się prowadzić jak na smyczy, choć myślą, że mają własne zdanie.

[ Dodano 2024-08-16, 15:59 ]
okmont111 napisał/a:

Nie wiedzialem ze polskie dzieci maja wschodni akcent


Widocznie nie byłeś nigdy w Białymstoku.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-16, 15:59 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Tu historia nie ma nic do rzeczy. Zaburzone dzieci bez kolegów, dorosłe przegrywy i wszelkie jednostki aspołeczne potrzebują wroga. A na wroga najlepiej nadaje się imigrant. No i oczywiście Żyd, ale to akurat nasza polska specjalność. Z wiadomych powodów podsyca to ruska propaganda przez swoich influencerów maskujących się jako niezależni, czy obywatelscy dziennikarze i przez media społecznościowe. A idioci łykają i dają się prowadzić jak na smyczy, choć myślą, że mają własne zdanie.



A to tak też racja osoby co same se zjebały życie często zamiast widzieć swoją winę to zwalają na wszystko inne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie