18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Tylko nie chuju
SuchyHarry • 2021-03-21, 13:51
osiedlowy pan Mietek uczy w przyspieszonym tempie kultury jakiegoś młodziaka



źródło nie moje, jak za mało sadystyczne, to do pieca z sucharami
Zgłoś
Avatar
notak 2021-03-21, 14:03 40
mietek przesadził, ale kto gówniarzy nauczy jak zwracać się do starszych
srał na to , mnie filmik rozbawił
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-03-21, 14:09 56
(...) jebany ty, dzwoń kurwo, a zaraz Tylko nie chuju! No to jak może oczekiwać kultury jak sam wyzywa? Nie znamy sytuacji, dzieciakom dziś brakuje piątej klepki, ale ten nie wyglądał na agresora, raczej stary skurwialy dziad miał jakiś problem.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-03-21, 14:17 28
Powinien szczylowi jeszcze drugiego lepa wypłacić.
Końcówka najlepsza, daj mi telefon bo mi sie rozładowuje.
Zgłoś
Avatar
macior13 2021-03-21, 14:23 136
Piwo dla Mietka - gówniarz dwa razy pomyśli następnym razem zanim pysk otworzy
Zgłoś
Avatar
black_ripper 2021-03-21, 14:32 32
I jak teraz madka znajdzie dziadka to będzie z pizdy strzelać, jaki to dziadek zły. A kiedyś jakby dzieciak w domu powiedziała że starszemu ubliżył to drugi raz by ojciec napierdolił
Piwo dla Mietka
Zgłoś
Avatar
0700zglossie 2021-03-21, 14:34 58
Co to z tego gówniarstwa będzie, nie dość że zero szacunku do starszego (tak mimo że dziadek sam się zachowuje jak zachowuje) To jeszcze dostał delikatnego klapsa a reakcja jak by sierpowego od Tysona dostał.
Zgłoś
Avatar
zbyszko1986 2021-03-21, 14:34 5
Dobrze Mietek poszedł do spodu z łobuzem
Zgłoś
Avatar
dogip 2021-03-21, 14:48 32
Za moich czasów przez myśl mi nie przeszło, aby tak odpowiadać starszej osobie. Mogłem swoje zdanie mieć w głowie, ale za chuja bym tak się nie odezwał. Jak matka z ojcem by się dowiedzieli to kabel od podiża szybko wgrywalby mi nowe ustawienia.
Sąsiad mógł być największym skuwielem, ale szacunek dla staszych musiał być.
Zgłoś
Avatar
michalwicik 2021-03-21, 14:50 16
Powinien jeszcze kilka kopniaków dostać gówniak jeden, mało ważne o co chodziło, miał rower a stary go zaczepiał mógł odjechać, ale widać że już dyskusja była, to się teraz często obserwuje. Młode knypcie mają za dużo do powiedzenia, bo szacunku nauczone nie zostały.
Zgłoś
Avatar
toastt 2021-03-21, 14:56 9
Piękne pierdolnięcie korekcyjne. Podoba mi się kozaczenie, a potem lament jakby ktoś psu na ogon nadepnął.
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2021-03-21, 14:56 16
SlimShady napisał/a:

(...) j***ny ty, dzwoń k***o, a zaraz Tylko nie ch*ju! No to jak może oczekiwać kultury jak sam wyzywa? Nie znamy sytuacji, dzieciakom dziś brakuje piątej klepki, ale ten nie wyglądał na agresora, raczej stary sk***ialy dziad miał jakiś problem.



bolało jak Ci przyjebał?
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-03-21, 15:01 12
dogip napisał/a:

Za moich czasów przez myśl mi nie przeszło, aby tak odpowiadać starszej osobie. Mogłem swoje zdanie mieć w głowie, ale za chuja bym tak się nie odezwał. Jak matka z ojcem by się dowiedzieli to kabel od podiża szybko wgrywalby mi nowe ustawienia.
Sąsiad mógł być największym skuwielem, ale szacunek dla staszych musiał być.



Z 20-25 lat temu, Mietek dostałby od szczyli przekop po całym osiedlu i osmarkałby się tanim winem. Zobaczcie sobie ile było wirusów seboli w latach 90', więc już nie pierdolcie, że jest tak źle. Nowi pizdowacieją niestety, ale coś za coś. Popyskują i się potem popłaczą i tyle z tego. Idealni niewolnicy systemu za 10+ lat.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2021-03-21, 15:02 5
@up

A co twoj komentarz ma do tego co zacytowałeś?

Ty tez dostales dzisiaj z liscia od Pana Mietka ???
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2021-03-21, 15:04 2
To dotyczy wszystkich kozaków, którzy mają mordę "od ucha do ucha". Musicie rozróżniać bycie kozakiem w necie od pizdą w świecie.
Zgłoś