18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
NataliaW 2022-09-08, 23:10 41
Jaranie się pasożytami to głupota. Zwykła babcia zmarła, taka sama jak każda inna.
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-09-08, 23:17 1
NataliaW napisał/a:

Zwykła babcia zmarła, taka sama jak każda inna.



Chyba czas sie ujawnic. Nie taka zwykla, bo moja
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-09-09, 0:07 18
Nadal wisi, bo oni to mają tam na wszystko protokoły rozpisane. Zmiana przyjdzie w swoim czasie.

Babcia jako człowiek może i zwykła, ale jako postać, to była to ostatnia ikona szlacheckiej Europy, skończyła się definitywnie pewna epoka.

Dla Angoli to zapewne koniec wielkiego imperium brytyjskiego.
Zgłoś
Avatar
radek225 2022-09-09, 0:08 7
Ty flodziwoski pomiocie zaniżający merytorycznie Sadola - wrzuciłeś coś i nie ma to logo pizdoka. Chyba pora udać się do lekarza na diagnostykę. Na pewno się dobrze czujesz?
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-09-09, 0:30 14
Flodzia, rzucisz trochę światła na Twój tok rozumowania? Sadol to taka Twoja psiapsiółka, że jak masz coś do powiedzenia, to się logujesz i napierdalasz jak popadnie?
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2022-09-09, 1:05 1
Dla angoli to raczej ooniec wyjątkowości jaka mogli się pochwalić światu.. z czasem pewnie jeden bądź wiele kraju oglasi się republika sądzę że Kanada będzie pierwsza.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-09-09, 2:51
Kurła ja też chcę być knurem a w Polsce nie ma
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2022-09-09, 5:36 11
NataliaW napisał/a:

Jaranie się pasożytami to głupota. Zwykła babcia zmarła, taka sama jak każda inna.



Jakimi pasożytami? Przecież oni zarabiają więcej niż wydają. No i bez przesady, ta babcia miała władzę, a nie napierdalała kompociki w słoneczne popołudnia. Puknij się w ten pusty łepetynek i doinformuj.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-09-09, 5:44
Znawca_Cipek napisał/a:

Chyba czas sie ujawnic. Nie taka zwykla, bo moja



Wstawaj, zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
Hauhauhauhau 2022-09-09, 5:51 20
NataliaW napisał/a:

Jaranie się pasożytami to głupota. Zwykła babcia zmarła, taka sama jak każda inna.



Trzeba mieć nasrane pod deklem żeby tak myśleć.
Zwykła babcia, wizyty dyplomatyczne w połowie świata, 13 poznanych prezydentów USA, zwykła babcia.

Tu na sadolu to jednak nadreprezentacja spierdoliksów jest

Zgłoś
Avatar
Payan 2022-09-09, 6:31 1
Lodzia, co Ci znowu wisi?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-09-09, 6:46
Sayoko napisał/a:

Dla angoli to raczej ooniec wyjątkowości jaka mogli się pochwalić światu.. z czasem pewnie jeden bądź wiele kraju oglasi się republika sądzę że Kanada będzie pierwsza.



To też jest już ustalone, po śmierci królowej większość krajów, które uznawały ją za swoją królową, nie będą już miały tytularnego władcy.

O ile się nie mylę to Kanada do tych krajów nie należy i wątpię, żeby to się zmieniło. To tylko tytuł honorowy.
Zgłoś
Avatar
XTralala 2022-09-09, 7:24 1
Heliar napisał/a:

Nadal wisi, bo oni to mają tam na wszystko protokoły rozpisane. Zmiana przyjdzie w swoim czasie.
Babcia jako człowiek może i zwykła, ale jako postać, to była to ostatnia ikona szlacheckiej Europy, skończyła się definitywnie pewna epoka.
Dla Angoli to zapewne koniec wielkiego imperium brytyjskiego.



Czas trwania protokołu,.. 9 dni. Do pracy przestali chodzić, gospodarka zamarzła, banknoty będą zmieniać się dzieje
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-09-09, 9:08
Znawca_Cipek napisał/a:

Chyba czas sie ujawnic. Nie taka zwykla, bo moja



Waliłeś gruchę do jej fotki?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie