18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Tymczasem w Białymstoku
saseq • 2014-03-01, 12:19
Jako iż jestem dumnym mieszkańcem tego miasta zaintrygował mnie pewien artykuł. W skrócie chodzi o to że Ukraiński "oddział" anonymous zaatakował stronę cerkwi Białostockiej.

"Przez kilka godzin strona parafii prawosławnej na białostockich Bacieczkach przekierowywała do filmu na YouTube ostrzegającą przed ukraińskimi nazistami."

"Do ataku hakera doszło w piątek. Przekierowanie działało przez kilka godzin, zanim udało się przywrócić normalny wygląd strony. Teraz wszystko jest już w porządku.

Każdy, kto podczas awarii, chciał wejść na stronę cerkwi, był przekierowywany do grafiki ze swastyką i polską flagą, a potem do serwisu YouTube, a konkretnie do filmu porównującego ludzi z kijowskiego Majdanu do nazistów z III Rzeszy.

Sprawa została zgłoszona już na policję. Funkcjonariusze szukają sprawców ataku.

Jak podaje strona revolution-news.com ataku dokonała grupa Anonymous Ukraine. Miało być ono ostrzeżeniem dla Polaków przed falą nazizmu, która wkrótce do nas dojdzie. Czytamy też, że ukraińscy ss-mani planują przejąć wschodnią część naszego kraju, bo uważają, że należy ona do nich."



W poniższym linku możemy wejść na strony które zostały zhackowane.

Poranny Białystok
Zgłoś
Avatar
szuleq 2014-03-01, 13:11 13
Moze w koncu jebane grubasy wstaniecie od tych komputerow i najebiecie kogos wkoncu !?!?!?!
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2014-03-01, 13:58
a najlepiej najebcie naziste których pełno
Zgłoś
Avatar
Ezoteryk 2014-03-01, 14:12 5
kto idzcie na soluwe po lekciach
Zgłoś
Avatar
Miles87 2014-03-01, 14:31 1
szuleq a gdzie można cie spotkać lewaku?
Zgłoś
Avatar
ezio91 2014-03-01, 15:12 3
Mogą próbować. Patrząc na ignorancję w tym kraju co niektórzy jeszcze ich wspierać będą, przecież tyle przeszli ostatnio. Ścierwo jebane.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2014-03-01, 17:48 41
szuleq napisał/a:

Moze w koncu jebane grubasy wstaniecie od tych komputerow i najebiecie kogos wkoncu !?!?!?!



Nie jestem grubasem ale wstałem, najebałem w końcu



i co dalej?
Zgłoś
Avatar
Cybuch88 2014-03-01, 18:09 5
@up lubisz bic kobiety no brawo widac jaka z ciebie pi*da
Zgłoś
Avatar
~Angel 2014-03-01, 23:03 106


Zgłoś
Avatar
marcin1630 2014-03-02, 12:48 7
nie no kurwa nacjonalizm ukraiński jest zagrożeniem dla naszego kraju. Dzikusów powinno się zamykać w klatkach.
Tylko Wielka Polska od morza do morza!!!!!
Zgłoś
Avatar
Earth 2014-03-02, 20:17 2
Może to i dobrze, że ukrainę rozjebią do końca miesiąca ....
Zgłoś
Avatar
Marcinw 2014-03-02, 20:23 29
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-02, 20:31 8
A pamiętam jak pod jednym tematem była zaciekła obrona dziada ze swastyką na hełmie (oraz 14/88 pod spodem), że to tylko słowiańska sważyca, swarga, indyjski symbol szczęścia, że szukają wzorców, bo mają taką krótką historię i inne pierdolenie. A Banderowcy kim byli jak nie nazistowskimi psinami?
Zgłoś
Avatar
S................l 2014-03-02, 20:39 11
Przeglądam tą stronę od dobrych 2 lat ale dzisiaj założyłem konto bo juz chuj mnie strzela jak czytam ciągle o tycj ukraińskich brudasach. Mam nadzieję, że ruscy wypierdolą ich jak gnój po polu. czy wy jebane gimbusy nie widzicie, że te ukraińskie gówno jest jak cygany w naszych miastach lub bambusy w cywilizowanych miastach? Nie przepadam za ruskimi ale te ukraińskie bydło które gwałciło nasze kobiety i nabijało dzieci naszych przodków na widły jak gnój i padline powinno skończyc w szambie. I chuj mnie obchodzi gadanie, że to inni ludzie niz 70 lat temu.
Zgłoś