18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
damian88719 2013-09-24, 13:11 34
selekcja naturalna. Jak sie nie myśli że może ten facet wysoko za kółkiem mnie nie widzi to tak sie kończy. Ja jak przechodzę przez pasy koło tira to patrze kierowcy na oczy czy mnie zauważył.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-09-24, 13:13 8
Mógł dla pewności jeszcze metr do przodu podjechać.

Ogólnie fajny film z Ciekawą fabułą.

Ja bym rozwinął jeszcze zakończenie ale ogólnie
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-09-24, 13:18 25
damian88719 napisał/a:

selekcja naturalna. Jak sie nie myśli że może ten facet wysoko za kółkiem mnie nie widzi to tak sie kończy. Ja jak przechodzę przez pasy koło tira to patrze kierowcy na oczy czy mnie zauważył.


Masz ruską mentalność. Komentarze rusków w źródle podobne. Komentujący twierdzą, że to wina kobiety.

Moje zdanie na ten temat jest inne. Ponieważ:
- ofiara była na pasach
- kierujący ciężarówką puszczał pieszych, nie upewnił się, że wszyscy zeszli i ruszył (kierowca który rusza powinien być pewny, ze ma wolną drogę, w innym przypadku powinien stać lub ruszyć bardzo wolno),
- te ruskie kurwy są takie ważne w swoich 23 letnich samochodach, że cisną na przejście i zmuszają swoich pobratymców do biegania.
W mojej opinii 100% wina kierowcy ciężarówki...

PS polecam filmik sadistic.pl/kompilacja-wypadkow-z-rosji-23092013-vt232294.htm, w 4:16 jest kwintesencja ruskości na drodze
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-09-24, 13:25 6
zygmuntor napisał/a:


Masz ruską mentalność. Komentarze rusków w źródle podobne. Komentujący twierdzą, że to wina kobiety.

Moje zdanie na ten temat jest inne. Ponieważ:
- ofiara była na pasach
- kierujący ciężarówką puszczał pieszych, nie upewnił się, że wszyscy zeszli i ruszył (kierowca który rusza powinien być pewny, ze ma wolną drogę, w innym przypadku powinien stać lub ruszyć bardzo wolno),
- te ruskie kurwy są takie ważne w swoich 23 letnich samochodach, że cisną na przejście i zmuszają swoich pobratymców do biegania.



czyli co, miał wysiąść i się upewnić?

zygmuntor napisał/a:

W mojej opinii 100% wina kierowcy ciężarówki...



pod warunkiem, że to ty byłeś tą kobietą
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-09-24, 13:41 18
zygmuntor napisał/a:


Masz ruską mentalność. Komentarze rusków w źródle podobne. Komentujący twierdzą, że to wina kobiety.

Moje zdanie na ten temat jest inne. Ponieważ:
- ofiara była na pasach
- kierujący ciężarówką puszczał pieszych, nie upewnił się, że wszyscy zeszli i ruszył (kierowca który rusza powinien być pewny, ze ma wolną drogę, w innym przypadku powinien stać lub ruszyć bardzo wolno),
- te ruskie kurwy są takie ważne w swoich 23 letnich samochodach, że cisną na przejście i zmuszają swoich pobratymców do biegania.
W mojej opinii 100% wina kierowcy ciężarówki...

PS polecam filmik sadistic.pl/kompilacja-wypadkow-z-rosji-23092013-vt232294.htm, w 4:16 jest kwintesencja ruskości na drodze



Tak, tylko zobacz skąd to babsko wyszło.
Ona tak jakby zza jego kabiny się wjebała na drogę, przeszła obok kabiny więc nie miał szans w ogóle zobaczyć że ona jest w pobliżu.
Siedział ty kiedy w takim dużym he?
Pewnie nie więc powiem ci od razu że nic kurwa nie widać.
Może mamy wysiadać za każdym razem i obchodzić samochód na około co by się upewniać że żadnej tępej pizdy nie ma pod kołami?
Zgłoś
Avatar
dashadow 2013-09-24, 13:53 2
zygmuntor napisał/a:


- ofiara była na pasach



przypatrz się - na pasach czy między pasami a ciężarówką?

po drugie - zakaz przebiegania przez jezdnię jest właśnie po to by żaden idiota nie wjebał się przed samochód w ostatniej chwili

po trzecie - wtargnęła przed pojazd, który już ruszał

potrójna wina pieszej, znaffffco

zygmuntor napisał/a:


- te ruskie kurwy są takie ważne w swoich 23 letnich samochodach, że cisną na przejście i zmuszają swoich pobratymców do biegania.



w chuj zajebisty argument
gdyby samochód był 22letni to nikt by nie zginął
i Ci biedni ludzie zmuszani do biegania - zajebisty pomysł na dietę cud i ćwiczenia w jednym - namaluj pasy i postaw przed nimi ciężarówkę - ludzie nie będą mogli się powstrzymać od biegania
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-09-24, 14:07 1
zygmuntor napisał/a:


- ofiara była na pasach



Pasy to nie bariera betonowa do kurwy nędzy. a te pojeby biegały po pasach jak po rozżarzonym węglu. Osobiście wkurwiają mnie zamulone pizdy które, albo "bujają" się na krawężniku, albo włażą w ostatniej chwili. Kiedyś miałem taką sytuację kiedy babsko wlazło w ostatniej sekundzie na pasy. przy 60km/h nie wiele brakowało i była zdjęta. a to, że z naprzeciwka nic nie jechało to tylko moje szczęście. zatrzymałem się i miałem ochotę zawrócić przyjebać jej prosto w ryja. jej szczęście, że szybko ostygłem.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-09-24, 14:13
zygmuntor napisał/a:


Masz ruską mentalność. Komentarze rusków w źródle podobne. Komentujący twierdzą, że to wina kobiety.

Moje zdanie na ten temat jest inne. Ponieważ:
- ofiara była na pasach
- kierujący ciężarówką puszczał pieszych, nie upewnił się, że wszyscy zeszli i ruszył (kierowca który rusza powinien być pewny, ze ma wolną drogę, w innym przypadku powinien stać lub ruszyć bardzo wolno),
- te ruskie kurwy są takie ważne w swoich 23 letnich samochodach, że cisną na przejście i zmuszają swoich pobratymców do biegania.
W mojej opinii 100% wina kierowcy ciężarówki...

PS polecam filmik sadistic.pl/kompilacja-wypadkow-z-rosji-23092013-vt232294.htm, w 4:16 jest kwintesencja ruskości na drodze



1)Kamaz 55111 to nie jest jakiś stary samochód.

2)Rosja to dziki kraj i wina jest biedniejszego ewentualnie mającego słabsze koligacje w szeregach władz. Do sądu idzie się po wyrok nie po sprawiedliwość.

3) Miło się ogląda ruskich.
Z różnych powodów min. przez to, że nie pierdolą się z emigrantami (pieszczotliwie przez Putina nazywanymi terrorystami), no i panuje tam bezwzględny zakaz pedałowania.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-09-24, 15:14
Co za kurwa problem zrobić ciężarówki z niską kabiną? Ni chuja nie widać co przed nią chodzi/jeździ a kabina na wysokości 2 metrów to chyba tylko dla dyskrecji pracy tirówek montowana....
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-09-24, 15:23 15
Winna tylko i wyłącznie piesza. Przejście dla pieszych to nie pastwisko. Na dodatek nie przechodzi ani nie wjeżdża się przed zderzakiem auta ciężarowego.

Zgłoś
Avatar
kam332 2013-09-24, 15:46 68
tyle widzi kierowca ciężarówki
Zgłoś
Avatar
Realbartu 2013-09-24, 15:51 25
kkndkkndkknd napisał/a:

Co za kurwa problem zrobić ciężarówki z niską kabiną? Ni chuja nie widać co przed nią chodzi/jeździ a kabina na wysokości 2 metrów to chyba tylko dla dyskrecji pracy tirówek montowana....



Kabinę nisko, silnik na dach niech się wypierdoli na zakręcie
Zgłoś
Avatar
limon 2013-09-24, 15:51
Babsko była na krawędzi pasów, jak nie za nimi jak wchodziła. Nie ma opcji aby kierowca ją zobaczył
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-09-24, 15:54 8
gdyby posiadał dodatkowe lusterko z przodu kabiny to kierowca miałby szanse uniknąć tego potrącenia



ale wtedy nie byłoby co oglądać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie