18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
ROMANCEF1111 2023-07-27, 17:59 153
Mam cichą nadzieję że ojciec go zabiję
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2023-07-27, 18:02 62
Małej dziewczynce z pięści w beret !!?
Zgłoś
Avatar
dexterl 2023-07-27, 18:05 56
Ruda cipa bije słabszą od siebie. Pewnie w szkole go nękają, to w wakacje odreagowuje.
Zgłoś
Avatar
garota 2023-07-27, 18:09 297
Namiary na niego i jedziemy. Jak się postaramy to się wyhuśta do końca wakacji.
Zgłoś
Avatar
Wilgax 2023-07-27, 18:09 15
Wiedziałem że rudzi to debile
Zgłoś
Avatar
radek225 2023-07-27, 18:10 67
Ja pierdolę, patola niczym z "cześć Tereska". Matka polka patolka Grażyna, ojciec konkubent Janusz albo Andrzej, Syn Brajan, córka Dżesika. Łapy nieskalane pracą, całe życie na zasiłkach i tylko rejestrują się w pośredniaku. To powinno wyglądać tak, że jak nie masz stałej pracy na UOP dłużej jak 12 miesięcy, to 32 godziny tygodniowo zapierdalasz o chlebie i wodzie przy budowie dróg, autostrad, wyrębie drzewa. w sorotwni śmieci by być zarejestrowany w pośredniaku i mieć ubezpieczenie. Skończyłoby się dziadowanie na zdrowej tkance społeczeństwa. Pierdolone, wiecznie pijane patolstwo w komunalnym mieszkaniu od miasta. A ta małolata też widać, że jej stary najebany jak leje to chyba nawet nie patrzy gdzie bije, i włazi jej do pokoju niby przypadkiem, gdy ta się przebiera.
Zgłoś
Avatar
8marca 2023-07-27, 18:18 4
Ubogacał czy mi się wydaje?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-07-27, 18:26 6
radek225 napisał/a:

Ja pierdolę, patola niczym z "cześć Tereska". Matka polka patolka Grażyna, ojciec konkubent Janusz albo Andrzej, Syn Brajan, córka Dżesika. Łapy nieskalane pracą, całe życie na zasiłkach i tylko rejestrują się w pośredniaku. To powinno wyglądać tak, że jak nie masz stałej pracy na UOP dłużej jak 12 miesięcy, to 32 godziny tygodniowo zapierdalasz o chlebie i wodzie przy budowie dróg, autostrad, wyrębie drzewa. w sorotwni śmieci by być zarejestrowany w pośredniaku i mieć ubezpieczenie. Skończyłoby się dziadowanie na zdrowej tkance społeczeństwa. Pierdolone, wiecznie pijane patolstwo w komunalnym mieszkaniu od miasta. A ta małolata też widać, że jej stary najebany jak leje to chyba nawet nie patrzy gdzie bije, i włazi jej do pokoju niby przypadkiem, gdy ta się przebiera.



Komunizm czy dyktatura?? Bo w zwykłym społeczeństwie nie przymusisz do pracy, a odebranie wszystkiego i tak nie nakłoni do zakasania rękawów.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof1988 2023-07-27, 18:26 48
Hmm myślę że trzeba wprowadzić u nas deskowanie. Po co mam w społeczeństwie takie zero . Uczy się pewnie od starego.
Zgłoś
Avatar
Pawel8247 2023-07-27, 18:27 7
skurwysynowi bym pokazał jak chuj w dupie smakuje nic by nie robił jebany tylko leżał na wyciągu na Ojomie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-07-27, 18:30 18
Dobre to jest, pochwalam Kopać karłowate kurwiszczaki po dupach.

garota napisał/a:

Namiary na niego i jedziemy. Jak się postaramy to się wyhuśta do końca wakacji.



Zwal se dzyndzel, rycerzyku, to ci przejdzie
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-07-27, 18:33 30
Polski inżynier a może kardiochirurg?
Ubogacił kulturowo polską dziewczynkę.

Ciekawe co by napisały prawackie smrodki, gdyby to był Ukrainiec, albo Arab.
No ale cebulowym knurom przecież wolno, pewnie potomek "rzołnieży wygietych" i fan chuja wojtyły.
Zgłoś
Avatar
Halrnan 2023-07-27, 18:36 1
uuu, uuu, jadę tam. zrobię z nim porządek! pojade do niego i uderze go w nos!! a potem w ucho!! miarka się przebrała!
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-07-27, 18:49 59
Antypolak666 napisał/a:

Polski inżynier a może kardiochirurg?
Ubogacił kulturowo polską dziewczynkę.
Ciekawe co by napisały prawackie smrodki, gdyby to był Ukrainiec, albo Arab.
No ale cebulowym knurom przecież wolno, pewnie potomek "rzołnieży wygietych" i fan chuja wojtyły.



Hej lewaku, a czemu zakładasz że to dziewczynka? Jakieś prawactwo z Ciebie wychodzi skoro po wyglądzie etykietujesz płeć. To małe to mógł być jakiś gówniarz, który podglądał sikającą damę w czarnej koszulce.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie