18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SLOVAN 2021-12-22, 0:11 19
Bo to rewir czarnego jest
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2021-12-22, 6:47 2
złodzieje to największe skurwysyny
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-12-22, 8:21 6
brylant1412 napisał/a:

złodzieje to największe skurwysyny


Serio? A gwałciciele i porywacze kobiet i dzieci, mordercy krojący na organy, muslimy wysadzający się w kościele czy kinie, czarni podpalający miasta, niszczący dorobek życia, katujący białych staruszków za nic? Serio kurwa! Złodzieje to najgorsze skurwysyny? ? ? Bo ci kurwa torebkę ukradli?
... Co tam takiego masz że złodzieje to najgorsze skurwysyny? Serce do przeszczepu dla dziecka, telefon z filmikiem na którym robisz loda swojemu chłopakowi? Nie wiem co tam kurwa byś musiał mieć żeby złodziej był najgorszym skurwysynem...
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2021-12-22, 9:12 5
janlew napisał/a:

Serio? A gwałciciele i porywacze kobiet i dzieci, mordercy krojący na organy, muslimy wysadzający się w kościele czy kinie, czarni podpalający miasta, niszczący dorobek życia, katujący białych staruszków za nic? Serio kurwa! Złodzieje to najgorsze skurwysyny? ? ? Bo ci kurwa torebkę ukradli?
... Co tam takiego masz że złodzieje to najgorsze skurwysyny? Serce do przeszczepu dla dziecka, telefon z filmikiem na którym robisz loda swojemu chłopakowi? Nie wiem co tam kurwa byś musiał mieć żeby złodziej był najgorszym skurwysynem...



i komuchy, nie zapominaj nigdy o komuchach!
Zgłoś
Avatar
Darkcribix 2021-12-22, 10:20 3
To jakiś świat równoległy?
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-12-22, 11:45 5
Darkcribix napisał/a:

To jakiś świat równoległy?



Nie to tylko kręcą scenę do serialu netflixa.
Zgłoś
Avatar
jozue 2021-12-22, 12:24 1
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zatrzymany i ukarany. Tym razem to białas zachował się jak smoluch a czarny jak przyzwoity obywatel.



Mimo wszystko, po tej akcji czarny powinien zostać skazany na dożywocie za podniesienie ręki na białego Pana, nie ważne że zachował się jak wzorowy obywatel.
Zgłoś
Avatar
serenity 2021-12-22, 16:22 1
mesjans napisał/a:

Nie to tylko kręcą scenę do serialu netflixa.



Noż qrwa w punkt! I pewnie czarną okradł!
Zgłoś
Avatar
trytodie 2021-12-22, 17:07
To pewnie Will Smith, innej opcji nie widzę
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2021-12-24, 6:29
janlew napisał/a:

Serio? A gwałciciele i porywacze kobiet i dzieci, mordercy krojący na organy, muslimy wysadzający się w kościele czy kinie, czarni podpalający miasta, niszczący dorobek życia, katujący białych staruszków za nic? Serio kurwa! Złodzieje to najgorsze skurwysyny? ? ? Bo ci kurwa torebkę ukradli?
... Co tam takiego masz że złodzieje to najgorsze skurwysyny? Serce do przeszczepu dla dziecka, telefon z filmikiem na którym robisz loda swojemu chłopakowi? Nie wiem co tam kurwa byś musiał mieć żeby złodziej był najgorszym skurwysynem...



masz racje tylko nie chciało mi się ich wszystkich wymieniać -a po drugie kilka lat temu włamali mi się do mieszkania to wiem jaki to ból przecież ty na to pracujesz
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2021-12-24, 21:11
Niech ktoś odwróci kolory bo się nie dobrze mi robi
Zgłoś