18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
aligator 2024-07-05, 7:13 1
Ala ma kota a kot ma … ?? Przejebane
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-05, 7:17 1
KosmatyHui napisał/a:

Dlatego do tych szkodnikow nalezy bezwzglednie strzelac.



Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-05, 7:53 11
Jak zobaczyłem film to od razu wiedziałem że będzie pełno komentarzy spierdolonych ekodebilnych cipeuszy płaczących nad biednym ptaszkiem.

[ Dodano: 2024-07-05, 07:54 ]
KosmatyHui napisał/a:

Dlatego do tych szkodnikow nalezy bezwzglednie strzelac.
Masz racje ale trzeba poczekać aż podrosną. Dzikie kaczki -pycha.

Zgłoś
vatherland napisał/a:

Pan wyznaje to samo co ja! Kot to szkodnik! Robactwa na ogrodzie pełno bo żaden ptak w mojej okolicy nie usiądzie bo te ku*wy biegają gdzie chcą wszyscy sąsiedzi mają koty jeden to nawet 4! Debile do kwadratu! O tym, że niszczą mi moje rabaty już nie wspomnę



Polecam wiatrówkę długą najlepiej pcp i luneta z rejestracja wideo

[ Dodano: 2024-07-05, 08:16 ]
KosmatyHui napisał/a:

W mojej okolicy, chociaz nie wolno oficjalnie, bo slodkie kotki itd.. Co roku eliminujemy sporo tego dziadostwa. A durni wiejscy kretyni, twierdzac ze ich kotek bedzie myszki lapal. Co roku ogarniaja nowe, ktorych nie kastruja, a te mnoza sie na potege i robia rozpierdol w ekosystemie. A latem, na podmiejskich uliczkach nie daja spac, bo kocury sie zrą i walcza miedzy soba. Takze najwiecej na polowaniach pada wlasnie kotow. I lisow.. bo tez tego sporo biega.
I do obroncow tego futrzatego badziewia.. On ma w dupie te wasze myszki. Najwiecej ich odpalaja ptaki drapiezne i trutka. A na widok szczura czy czegos innego wiekszego, koty spierdalaja.



Najbardziej wkurwiejace są te stare rury co stawiają miseczki pod oknami, a na zimę to kurwy wybijają okienka do piwnic by te pasożyty wpuścić. Na szczęście kumpel u siebie w bloku dba i miesza trutkę na szczury z whiskasem
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-05, 8:32 4
Jebać takiego kolegę.

To jeden z tych, co plują do piwa na imprezie. Kawał kurwy.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-07-05, 8:35 1
dżonyłojlker napisał/a:

Spedaleni ekocwele będą teraz z kotami walczyć go im tak lewacka kampania społeczna w tv nakazała - kot zły morderca, nie koś trawy na podwórku bo planeta płonie



Co ty pierdolisz? Wybijanie bezpańskich kotów to przejaw lewactwa? xD weź ty sam jebnij się w czoło z otwartej
Zgłoś
Avatar
Eustachy6 2024-07-05, 9:58 1
Po pierwsze trzeba eksterminować ułomków co nie sterylizują i wypuszczają koty na dwór.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2024-07-05, 10:29 1
Ciągnie wilka do lasu.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-05, 10:34 1
Eustachy6 napisał/a:

Po pierwsze trzeba eksterminować ułomków co nie sterylizują i wypuszczają koty na dwór.



O to, to!! I to az nadto by wystarczylo. A juz napewno sterylizacja kocurow. Moglbym przynajmniej spokojnie spac w nocy, bo mam od wielu lat pecha, ze na styku kilku terytoriów tego dziadostwa, wypada parking pod moimi oknami. Wciaz mam bitwy kotow pod oknem. A w terenie zabudowanym tak nie bardzo do tego mozna strzelac.. o 3 w nocy;/
Zgłoś
Avatar
jebiesukinabosaka 2024-07-05, 10:44 6
kurwa płacz bo kot pozbył się jebanego szkodnika (kaczki) kaczki to syf jakich mało
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-07-05, 10:46 1
O kurwa, ale mocne!
Na harda z tym, bo dzieci patrzą.
Zgłoś
Avatar
Evil21 2024-07-05, 10:59 3
No i co w tym strasznego? Jednego wstrętnego ptasiora mniej.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2024-07-05, 11:01
KosmatyHui napisał/a:

Dlatego do tych szkodnikow nalezy bezwzglednie strzelac. Poza kaczuszkami ktorych jest zazwyczaj w chuj. Czesto morduja stworki ktorych nie zostalo nam zbyt wiele. I tak, wasze mruczki ktore na noc wracaja nazrec sie do michy, maja w dupie myszy.. ale lubia kasowac sporo ptactwa i nie tylko. Kazdego kota kotry jest 300metrow od zabudowan, nalezy bezwzglednie eksterminowac.



* do ludzi którzy wypusczają.
Zgłoś
Avatar
Enjoyable 2024-07-05, 11:08 10
Kochany mruczek! Zajebać te wszystkie kwaczące, ćwierkające i drące ryje od 5 rano skrzydlate szczury. Nienawidzę tego i ludzi którzy postulują, że koty trzeba trzymać w domu. Piwo dla mruczka!
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2024-07-05, 11:10
Miałem kiedyś owczarka niemieckiego, jak tylko jakiś kot pojawił się na podwórku to już żywy nie wyszedł nie miał szans dojechał każdego. Wtedy kotów w okolicy nie było wcale.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie