18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Siriuz 2024-07-05, 11:14 4
Jasiek93 napisał/a:

Miałem kiedyś owczarka niemieckiego, jak tylko jakiś kot pojawił się na podwórku to już żywy nie wyszedł nie miał szans dojechał każdego. Wtedy kotów w okolicy nie było wcale.



A potem wyszedł cichy bohater osiedlowy i zaczął rozrzucać kiełbaski nadziane gwoździami i niedługo żaden owczarek niemiecki nie wrócił cało z podwórka
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-07-05, 11:16 1
Dzwoneczek na szyje się zakłada i już nic nie upoluje, ale Wy stulejarze chcecie je zabijać. Nawet mi Was nie jest żal...
Zgłoś
Avatar
gemafej435 2024-07-05, 11:21 3
KosmatyHui napisał/a:

Dlatego do tych szkodnikow nalezy bezwzglednie strzelac. Poza kaczuszkami ktorych jest zazwyczaj w chuj. Czesto morduja stworki ktorych nie zostalo nam zbyt wiele. I tak, wasze mruczki ktore na noc wracaja nazrec sie do michy, maja w dupie myszy.. ale lubia kasowac sporo ptactwa i nie tylko. Kazdego kota kotry jest 300metrow od zabudowan, nalezy bezwzglednie eksterminowac.



Chodź cie kurwa zastrzelę pajacu
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-07-05, 11:37 1
vatherland napisał/a:

Pan wyznaje to samo co ja! Kot to szkodnik! Robactwa na ogrodzie pełno bo żaden ptak w mojej okolicy nie usiądzie bo te ku*wy biegają gdzie chcą wszyscy sąsiedzi mają koty jeden to nawet 4! Debile do kwadratu! O tym, że niszczą mi moje rabaty już nie wspomnę



Lepiej, żeby ptak nasrał Ci na łeb? Skoro lubisz maczać się w srace.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-05, 12:06 2
gemafej435 napisał/a:

Chodź cie kurwa zastrzelę pajacu



oho.. Dzieci wstaja z lozeczka i zaczynaja podskakiwac. Chodz pajacu z koteckiem na jakies pole, to was z dzikiem pomyle;)

[ Dodano 2024-07-05, 12:07 ]
Yolanda napisał/a:

Lepiej, żeby ptak nasrał Ci na łeb? Skoro lubisz maczać się w srace.



Spokojnie, te wasze kotecki zamiast robic cos pozytecznego, jak lapanie pospolitych zasrancow, wola jednak uganiac sie za czyms bardziej wartosciowym. Jeszcze nie widzialem kota, ktory upolowal golebiowego zasranca.

[ Dodano 2024-07-05, 12:11 ]
jebiesukinabosaka napisał/a:

kurwa płacz bo kot pozbył się jebanego szkodnika (kaczki) kaczki to syf jakich mało



Evil21 napisał/a:

No i co w tym strasznego? Jednego wstrętnego ptasiora mniej.



Enjoyable napisał/a:

Kochany mruczek! Zajebać te wszystkie kwaczące, ćwierkające i drące ryje od 5 rano skrzydlate szczury. Nienawidzę tego i ludzi którzy postulują, że koty trzeba trzymać w domu. Piwo dla mruczka!



A ja nienawidze tych zracych sie kotow pod oknem o 3 nad ranem. Ale na szczescie zywolapka powoli je odlawia.

A wszystkim przypominam, ze odwalanie akcji jak na filmie. Polowanie z kotem czy innym stworem na dzikie stwory podlega pod zwykle paragrafy klusownictwa i sa za to srogie kary. To ze nikt u nas tego nie goni, to odrebna kwestia.. Ale nie dziwcie sie amebki z przedszkola, ze jak wasz siersciuch bedzie bez nadzoru poza domem, to dokona 9 zyc na krolowa sadolowych chorob.. olowice.
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2024-07-05, 12:29 2
Nie zesrajcie się . Raz kot wcina wróbla raz kota wżera większy ptak , sokół orzeł itp . Kaczkę jak nie zje kot to pies , lis , kuna . Zresztą kot to ma przerąbane w spotkaniu z kuną czy lisem . Jak wam gołąb obsra passata na podwórku to już nie jest w porządku .
Zgłoś
Avatar
MowMiMiszczu 2024-07-05, 12:30 3
Ja tam lubie wypuszczac mojego kotka zeby polowal na te dachosraje i inne latajace gowno. A ze wytresowany jest pod polowanie to odrazu ciszej mam w okolicy.
Zgłoś
Avatar
gemafej435 2024-07-05, 12:36 1
KosmatyHui napisał/a:

oho.. Dzieci wstaja z lozeczka i zaczynaja podskakiwac. Chodz pajacu z koteckiem na jakies pole, to was z dzikiem pomyle;)
Spokojnie, te wasze kotecki zamiast robic cos pozytecznego, jak lapanie pospolitych zasrancow, wola jednak uganiac sie za czyms bardziej wartosciowym. Jeszcze nie widzialem kota, ktory upolowal golebiowego zasranca.
A ja nienawidze tych zracych sie kotow pod oknem o 3 nad ranem. Ale na szczescie zywolapka powoli je odlawia.
A wszystkim przypominam, ze odwalanie akcji jak na filmie. Polowanie z kotem czy innym stworem na dzikie stwory podlega pod zwykle paragrafy klusownictwa i sa za to srogie kary. To ze nikt u nas tego nie goni, to odrebna kwestia.. Ale nie dziwcie sie amebki z przedszkola, ze jak wasz siersciuch bedzie bez nadzoru poza domem, to dokona 9 zyc na krolowa sadolowych chorob.. olowice.



Mocno byś się zdziwił gamoniu no ale napinaj się dalej
Zgłoś
Avatar
Pitok 2024-07-05, 13:24 2
KosmatyHui napisał/a:

Dlatego do tych szkodnikow nalezy bezwzglednie strzelac. Poza kaczuszkami ktorych jest zazwyczaj w chuj. Czesto morduja stworki ktorych nie zostalo nam zbyt wiele. I tak, wasze mruczki ktore na noc wracaja nazrec sie do michy, maja w dupie myszy.. ale lubia kasowac sporo ptactwa i nie tylko. Kazdego kota kotry jest 300metrow od zabudowan, nalezy bezwzglednie eksterminowac.



Koty na wolności żyją od milionów/milardów lat i różne gatunki miały się dobrze. To nie koty są problemem, a człowiek, który niszczy siedliska zwierząt swoimi działaniami. Teraz coraz więcej kotów trzyma się w domach, a nie na wolności, a więc powinno być dużo lepiej niż kiedyś.
Nie rozumiem więc totalnie zwalenie wszystkiego na same koty, bo to jest absurdem. To człowiek jest głównym winnym wymierania gatunków.
Zgłoś
Avatar
Gruchenfuhrer 2024-07-05, 13:29 1
W sumie to mnie jebie czy to koty zdechną, czy jakieś "stworki" albo ptaki. jeden chuj.
Zgłoś
Avatar
DEADmanPL 2024-07-05, 13:39 6
Już chuj z tym czy to szkodnik czy nie, ale tak jak przez całe życie nie słyszałem tego pierdolenia o nie wypuszczaniu kotów, tak 2 lata temu jakieś pierwsze artykuły o tym zaczęły się pojawiać i naaaaagle wszyscy się obsrali o te "niszczenie ekosystemów", już słuchać tego nie mogę.

Kiedyś wam napiszą artykuł, że pszczółki lepiej zapylają kwiatuszki gdy ludzie mają luźne odbyty i grupowo zaczniecie się bolcować butelkami po piwie.

Kotów zawsze było w chuj, kiedyś nikt nie kastrował i było jeszcze więcej, a jakoś nie widzę żeby tego ptactwa było mniej. Tak jak mi połowę wingogrona ptaki wyjadały 15 lat temu, tak nadal to robią.

[ Dodano: 2024-07-05, 13:42 ]
I jeszcze mi jakiś skurwysyn do kota będzie strzelał albo go otruwał, bo se artykuł przeczytał i zobaczył filmik jak kot ptaka zabiją, a sami jesteście przedstawicielami największego szkodnika jakiego widziała ta planeta. Jacy wy jesteście kurwa popierdoleni i głupi to mi słów.
Zgłoś
Avatar
Puffin 2024-07-05, 14:02 3
@KosmatyHui: Jebać wasze psy, to nich to tylko strzelać po poza sraniem do niczego sie nie nadają
Zgłoś
Avatar
Morty999 2024-07-05, 14:51
te komentarze co pisza o strzelaniu do kotów i zabijaniu kotow to odrazu bym was na psiarnie podał jebane pedłay zjeby umysłowe. Miastowe zjeby sa takimi samymi amebami umysłowymi jak ekodowny i lewaki.
Zgłoś
Avatar
ussesus 2024-07-05, 15:22
Tępić te latające szczury w miastach a nie jeszcze dokarmiać.
Zgłoś
Avatar
Edmund_z_klatki_obok 2024-07-05, 15:32
KosmatyHui napisał/a:

Dlatego do tych szkodnikow nalezy bezwzglednie strzelac. Poza kaczuszkami ktorych jest zazwyczaj w chuj. Czesto morduja stworki ktorych nie zostalo nam zbyt wiele. I tak, wasze mruczki ktore na noc wracaja nazrec sie do michy, maja w dupie myszy.. ale lubia kasowac sporo ptactwa i nie tylko. Kazdego kota kotry jest 300metrow od zabudowan, nalezy bezwzglednie eksterminowac.



A Ciebie już w fazie poczęcia powinno się wyskrobać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie