18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
KosmatyHui 2024-07-04, 23:41 64
Dlatego do tych szkodnikow nalezy bezwzglednie strzelac. Poza kaczuszkami ktorych jest zazwyczaj w chuj. Czesto morduja stworki ktorych nie zostalo nam zbyt wiele. I tak, wasze mruczki ktore na noc wracaja nazrec sie do michy, maja w dupie myszy.. ale lubia kasowac sporo ptactwa i nie tylko. Kazdego kota kotry jest 300metrow od zabudowan, nalezy bezwzglednie eksterminowac.
Zgłoś
Avatar
vatherland 2024-07-04, 23:46 39
KosmatyHui napisał/a:

Dlatego do tych szkodnikow nalezy bezwzglednie strzelac. Poza kaczuszkami ktorych jest zazwyczaj w chuj. Czesto morduja stworki ktorych nie zostalo nam zbyt wiele. I tak, wasze mruczki ktore na noc wracaja nazrec sie do michy, maja w dupie myszy.. ale lubia kasowac sporo ptactwa i nie tylko. Kazdy kot kotry jest 300metrow od zabudowan, nalezy bezwzglednie eksterminowac.



Pan wyznaje to samo co ja! Kot to szkodnik! Robactwa na ogrodzie pełno bo żaden ptak w mojej okolicy nie usiądzie bo te ku*wy biegają gdzie chcą wszyscy sąsiedzi mają koty jeden to nawet 4! Debile do kwadratu! O tym, że niszczą mi moje rabaty już nie wspomnę
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-04, 23:50 22
vatherland napisał/a:

Pan wyznaje to samo co ja! Kot to szkodnik! Robactwa na ogrodzie pełno bo żaden ptak w mojej okolicy nie usiądzie bo te ku*wy biegają gdzie chcą wszyscy sąsiedzi mają koty jeden to nawet 4! Debile do kwadratu! O tym, że niszczą mi moje rabaty już nie wspomnę



W mojej okolicy, chociaz nie wolno oficjalnie, bo slodkie kotki itd.. Co roku eliminujemy sporo tego dziadostwa. A durni wiejscy kretyni, twierdzac ze ich kotek bedzie myszki lapal. Co roku ogarniaja nowe, ktorych nie kastruja, a te mnoza sie na potege i robia rozpierdol w ekosystemie. A latem, na podmiejskich uliczkach nie daja spac, bo kocury sie zrą i walcza miedzy soba. Takze najwiecej na polowaniach pada wlasnie kotow. I lisow.. bo tez tego sporo biega.

I do obroncow tego futrzatego badziewia.. On ma w dupie te wasze myszki. Najwiecej ich odpalaja ptaki drapiezne i trutka. A na widok szczura czy czegos innego wiekszego, koty spierdalaja.
Zgłoś
Avatar
vatherland 2024-07-04, 23:51 3
KosmatyHui napisał/a:

W mojej okolicy, chociaz nie wolno oficjalnie, bo slodkie kotki itd.. Co roku eliminujemy sporo tego dziadostwa. A durni wiejscy kretyni, twierdzac ze ich kotek bedzie myszki lapal. Co roku ogarniaja nowe, ktorych nie kastruja, a te mnoza sie na potege i robia rozpierdol w ekosystemie. A latem, na podmiejskich uliczkach nie daja spac, bo kocury sie zrą i walcza miedzy soba. Takze najwiecej na polowaniach pada wlasnie kotow. I lisow.. bo tez tego sporo biega.



Ty chyba mieszkasz u mnie xD albo jakiś jasnowidz jesteś
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-04, 23:55 2
vatherland napisał/a:

Ty chyba mieszkasz u mnie xD albo jakiś jasnowidz jesteś



Nope. Licze poprostu na to, ze wiecej regionow bedzie to robic, a reszta to wiedza oczywista:) Minusem sa tylko mysliwi kretyni, ktorym dziki cos kiedys zrobily i oni wiecznie zasadzaja sie na te biedne dzikie swinie. A u mnie w obwodach na szczescie dzikich swin nie ma:D A jak juz sa, to wiele razy sie zdazylo. ze po wyeliminowaniu kota, po 5 minutach wychodza dziki. To nie prawda ze dzik nie wyjdzie bo wystraszy sie strzalu. Wyjdzie, tylko musi pomyslec ze mysliwy pojechal w pizdu, bo myslal ze juz po polowaniu:D
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-07-04, 23:56 17
Koty to skurwiele które zabijają dla zabawy. Mam psa pasterskiego owczarek australijski i raz jak spadł jakiś mały ptak z drzewa to pies przez wiele godzin leżał koło niego bo jak tylko nie było go w okolicy to chciały go koty dorwać. Mają miskę pełną dobrej jakości jedzenia ale wolą coś żywego bo karma się nie boi i nie piszczy z bólu.

[ Dodano: 2024-07-04, 23:56 ]
W ogóle ironia bo mój pies ma większą empatie niż większość ludzi ale to dużo zależy od rasy
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-04, 23:58 38
Spedaleni ekocwele będą teraz z kotami walczyć go im tak lewacka kampania społeczna w tv nakazała - kot zły morderca, nie koś trawy na podwórku bo planeta płonie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-05, 0:01 14
vatherland napisał/a:

Pan wyznaje to samo co ja! Kot to szkodnik! Robactwa na ogrodzie pełno bo żaden ptak w mojej okolicy nie usiądzie bo te ku*wy biegają gdzie chcą wszyscy sąsiedzi mają koty jeden to nawet 4! Debile do kwadratu! O tym, że niszczą mi moje rabaty już nie wspomnę



Ja natomiast w życiu nie widziałem tylu szczurów w mieście co w ostatnich latach. Kurwie zaczęły zamykać okna piwniczne i coraz mniej jest wolnożyjących kotów, więc teraz dla odmiany mamy jebane szczury roznoszące choróbska.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-05, 0:02
darnext123 napisał/a:

Koty to skurwiele które zabijają dla zabawy. Mam psa pasterskiego owczarek australijski i raz jak spadł jakiś mały ptak z drzewa to pies przez wiele godzin leżał koło niego bo jak tylko nie było go w okolicy to chciały go koty dorwać. Mają miskę pełną dobrej jakości jedzenia ale wolą coś żywego bo karma się nie boi i nie piszczy z bólu.
W ogóle ironia bo mój pies ma większą empatie niż większość ludzi ale to dużo zależy od rasy



To jest czeste. Ale z kolei ja mam wspaniala suczke posokowca bawarskiego. Super pies do ludzi i do dzieci, mega kumata, nie reaguje na inne stwory.. ma poprostu wyjebane i do wszystkiego jest przyjacielska. Ale jak wpadnie jakis ptak na podworko, to go dopada i od razu tlucze by poprostu bezmyslnie zabic. Nie potrafie jej tego oduczyc, jak nie zobacze ze sezonie gdy sa mlode wroble lub cos podobnego i cos wpadnie na ziemie kiepsko latajacego, to od razu zadusi za moimi plecami.

A kiedys mialem labradora, ktory byl lepszy niz kot. lapal myszy. I to zajebiscie sprawnie, a pozniej trofea zostawial przed wejsciem do domu.

[ Dodano: 2024-07-05, 00:04 ]
Siriuz napisał/a:

Ja natomiast w życiu nie widziałem tylu szczurów w mieście co w ostatnich latach. Kurwie zaczęły zamykać okna piwniczne i coraz mniej jest wolnożyjących kotów, więc teraz dla odmiany mamy jebane szczury roznoszące choróbska.



Trutka. Trzeba rozstawiac stacje deratyzacyjne. Bo ja tez sie zdziwilem, ze u mnie w mojej okolicy szczurow nie ma. Az znalazlem w garazu gniazdo ze zmumifikowanymi dwoma sztukami. Skubane byly juz naprawde wielkie.

[ Dodano: 2024-07-05, 00:05 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Spedaleni ekocwele będą teraz z kotami walczyć go im tak lewacka kampania społeczna w tv nakazała - kot zły morderca, nie koś trawy na podwórku bo planeta płonie



E tam. Na koty swietnie sie poluje. Ja mama chyba z tego najwiekszy FUN, niz ze strzelania do pozostalych stworow. A ze przy okazji reguluje juz i tak srogo rozregulowany ekosystem?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-05, 0:06 6
KosmatyHui napisał/a:

Trutka. Trzeba rozstawiac stacje deratyzacyjne. Bo ja tez sie zdziwilem, ze u mnie w mojej okolicy szczurow nie ma. Az znalazlem w garazu gniazdo ze zmumifikowanymi dwoma sztukami. Skubane byly juz naprawde wielkie.



Jest tego porozstawiane dużo, wszędzie, i nic nie daje, za to wygląda okropnie.

[ Dodano 2024-07-05, 00:07 ]
KosmatyHui napisał/a:

E tam. Na koty swietnie sie poluje. Ja mama chyba z tego najwiekszy FUN, niz ze strzelania do pozostalych stworow. A ze przy okazji reguluje juz i tak srogo rozregulowany ekosystem?



Na kundle byś polował bo tego się panoszy za dużo. Jebane szkodniki. W przeciwieństwie do kotów, które coś robią dobrego, psy są kurwa zbędne.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-05, 0:19 3
U mnie na osiedlu nocą banderowcy sprzątqją śmietniki i myszy się same wyniosły. Teraz koty nie mają co jeść i tak się rozwala ekosystem.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-07-05, 0:19
Siriuz napisał/a:

Jest tego porozstawiane dużo, wszędzie, i nic nie daje, za to wygląda okropnie.
Na kundle byś polował bo tego się panoszy za dużo. Jebane szkodniki. W przeciwieństwie do kotów, które coś robią dobrego, psy są kurwa zbędne.



Dumnie powiem. Ze w mojej okolicy, wszystkie bezpanskie juz przez mojego starego i jego znajomego wyeliminowane. Bo byl z tym maly problem, ale jest tego duzo mniej niz kotow. Kundle to jednak glownie wina zjebanych rolnikow, ktorzy nie karmia swoich zaniedbanych pchlarzy i przez wiecznie otwarte bramy i zerwanie z lancucha, poprostu spierdalaja i dziczeja. A szczury? No niestety, ale jebaniutkie potrafia naprawde zaskoczyc inteligencja i adaptuja sie. No i gwarantuje Ci ze trutka zwietrzala i tania, vhujowej jakosci. A ja Ci mowie Pietrzykowski, Tylko elektryczny pastuch.. znaczy ten! Trutka! Tylko ziarno! Zadnych zjebanych granulatow.
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-07-05, 2:43
KosmatyHui napisał/a:

Dlatego do tych szkodnikow nalezy bezwzglednie strzelac. Poza kaczuszkami ktorych jest zazwyczaj w chuj. Czesto morduja stworki ktorych nie zostalo nam zbyt wiele. I tak, wasze mruczki ktore na noc wracaja nazrec sie do michy, maja w dupie myszy.. ale lubia kasowac sporo ptactwa i nie tylko. Kazdego kota kotry jest 300metrow od zabudowan, nalezy bezwzglednie eksterminowac.



U mnie to samo. Karmy to nie chce wpierdalać, ale na gołąbka to zawsze ma ochotę.
Zgłoś
Avatar
Novik 2024-07-05, 4:38 1
Kotek z obroża powinien siedzieć w domu i czekać na saszete bez obrożny dostaje kulkę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie