18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Uduszenie na ulicach Brazylii
G................l • 2014-09-14, 11:19
Wedle zrodla dwoch kolegow poklocilo sie. Otrzymujacy wpierdol chlopak nie przewidzial, ze walka zakonczy sie dla niego biletem w jedna strone do Szeolu. Pod koniec filmiku kamerzysta dopinguje duszacego slowamii "Zabij go szybko, zabij, zabij"


ukryta treść
Jezeli dodaje do niewlasciwego dzialu to przepraszam, robie to poniewaz nie ma tu krwi oraz zadnych innych plynow ustrojowych. Jezeli moderator uzna ze material jest za ostry (w co watpie), to prosze o przeniesienie na Harda.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-09-14, 11:37 7
Jak ja nienawidzę tego chwytu. Uważam że jest niehonorowy i śmiertelnie niebezpieczny. Nigdy go nie stosuję i zajebałbym gdyby ktoś na mnie go zastosował...
Zgłoś
Avatar
manch012 2014-09-14, 11:37 37
typek padl a ten go trzyma dalej ... takim to z przyjemnoscia bym odcial leb
Zgłoś
Avatar
PeterZ 2014-09-14, 11:39 6
Brazylia - syf, dzicz i bandyctwo.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2014-09-14, 11:45 191
Przecież zarówno Brazylia, jak i reszta Ameryki Południowej, Afryka, Bliski Wschód, Kraje z okolic półwyspu Indyjskiego, jak i mieszkańcy wysp wokół Indochin, oraz mieszkańcy południowej części Europy to podgatunek. Mają czarną, lub ciemną karnację, co oznacza, że są mniej inteligentni, agresywni i śmierdzą. Widzieliście kiedyś, żeby znani naukowcy mieli sraczkowaty odcień skóry ? Bardzo rzadkie wyjątki. Prawda jest taka, że tylko biali i żółci się do czegoś nadają. Sraczkowaci i czarni to zwierzęta, z którymi jest tylko problem. Czytała Krystyna Czubówna.
Zgłoś
Avatar
Forczman 2014-09-14, 12:12 12
Cytat:

Mają czarną, lub ciemną karnację, co oznacza, że są mniej inteligentni, agresywni i śmierdzą.


Wygrałeś dzisiaj
Zgłoś
Avatar
s................9 2014-09-14, 12:17 7
A teraz pytanie dla was za 100 punktów. Jak to się dzieje, że te gnoje wrzucają do internetu filmik z ryjem jednego z nich i nawet nie próbują ukryć zbrodni?

No właśnie najlepsze jest to, że w Brazolii mając poniżej 18 lat nie odpowiadasz za nic. Jakiś jełop zamordował swoją dziewczynę w wieku 17 lat i 363 dni i jeszcze się pochwalił tym radośnie na jakimś pejsbuku. Za karę musiał przez 3 lata chodzić na zajęcia terapeutyczne. Potem morderstwo nawet wykreślają z kartoteki, czyli delikwent może zostać np policjantem. A jak dorosły pozabija takich osrusów, jak zażyczą sobie jego dziengi i mobilnik to pójdzie siedzieć.

Kiedyś wydawało mi się, że lewaki osiągnęły Rów Mariański paranoi i fantasmagorii gdzieś tak w 1918, gdy tow Lenin i spółka zakładali dyktaturę proletaryatu. A tu się okazuje, że oni cały czas fedrują pracowicie w mule.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-09-14, 12:23 1
@FryzjerZG zapomniałeś dodać, że sraczka sama w sobie jest zjawiskiem rzadkim. Btw coś jest w tym co napisales. Niedawno czytałam jakiś artykuł właśnie o inteligencji wśród ras, i wniosek był dokładnie taki jak napisales.
Zgłoś
Avatar
marcincore 2014-09-14, 13:11
UP Każdy to wiedział już od dawna, ty po prostu od niedawna zaczęłaś myśleć i czytać. Co juz nie masz ochote na czarną palę?
Zgłoś
Avatar
padi666 2014-09-14, 13:11
kenzol:
facet się nawet nie bronił a jest wiele opcji żeby z tego chwytu wyjść cało. Musiał żdziebko przeskrobać. Dużo gorszy jest Nelson pod pachą - nie ma opcji żeby się wyrwać jak umiesz to założyć. Chłopaka szkoda. Temu duszącemu bym po prostu zajebał.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2014-09-14, 13:12 4
Zabić człowieka gołymi rękami na ulicy. Ciężko nazwać takie coś zwierzęciem. W takim przypadku nie powinno być sądu, a uliczne obdarcie ze skóry, posypanie solą, a na końcu spalenie żywcem. Żałowałby tego co zrobił do ostatniej chwili swojej egzystencji.
Zgłoś
Avatar
Tajulek 2014-09-14, 13:23 2
FryzjerZG napisał/a:

Przecież zarówno Brazylia, jak i reszta Ameryki Południowej, Afryka, Bliski Wschód, Kraje z okolic półwyspu Indyjskiego, jak i mieszkańcy wysp wokół Indochin, oraz mieszkańcy południowej części Europy to podgatunek. Mają czarną, lub ciemną karnację, co oznacza, że są mniej inteligentni, agresywni i śmierdzą. Widzieliście kiedyś, żeby znani naukowcy mieli sraczkowaty odcień skóry ? Bardzo rzadkie wyjątki. Prawda jest taka, że tylko biali i żółci się do czegoś nadają. Sraczkowaci i czarni to zwierzęta, z którymi jest tylko problem. Czytała Krystyna Czubówna.


Widzisz i to jest rasizm. Generalizowanie. A jak doskonale wiemy, generalizują tylko idioci niezdolni do głębszego przemyślenia sytuacji. Gdybyś dodał, że "w większości"- zgodziłbym się. A tak, to nawet piwa Ci nie postawię.
Zgłoś
Avatar
cola1111 2014-09-14, 13:37 13
Tajulek...przecież FryzjerZG napisał, że spośród ciemnoskórych są WYJĄTKI. Więc to nie jest generalizowanie, idiotyzm czy rasizm, tylko stwierdzenie faktu...
Gdyby nie cywilizacja białych albo żółtych to reszta świata dalej biegałby z kijami i maczugami...
Zgłoś
Avatar
Desuuu 2014-09-14, 13:41 1
@Tajulek
No tak bo gdyby dodał tam "w większości" to wcale rasizmu by nie było...
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2014-09-14, 13:49 1
Przecież takie przyduszenie nie jest śmiertelne? gośc stracił przytomność ale nie zdechł... grałem w hitmana to wiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie