18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
🔥 Zemsta chińczyka - teraz popularne
Avatar
p................c 2014-04-06, 21:57 187
bardzo pozytywny piłkarz, wielki szacun dla niego !
Zgłoś
Avatar
blackluck 2014-04-06, 22:20 9
ot i mi bohater, jak byś zarabiał 20k cebul miesięcznie, albo i więcej za chlanie i ganianie za piłką, to takie akcje albo są zamierzone i PR (nakręcone, ładnie wyreżyserowane) albo ten piłkarz chce być jakoś zapamiętany w tym klubie, popisać się w boisku nei potrafił, ale za to jaki społeczniak

Nie interesuję się ekstraklasą, czasami obejrzę mecz na najwyższy poziomie, ale od czasu kręcenia przy losowaniu w grupach we wszelkiej maści turniejach europejskich i światowych, straciłem wiarę w ten sport, teraz to biznes, bukmacher a nie umiejętności. Sam lubię poganiać za piłką, ale nie wiem co się dzieje w tabelach i nie wiem jak niektórzy mało orgazmu nei dostają jak o tym rozmawiają, zrozumiem jeszcze kiedy mówią o najlepszych klubach i pięknej grze, a nie o tych naszych.
Pozdro
Zgłoś
Avatar
ahmatw 2014-04-07, 0:08 96
@up
Najpierw się dowiedz w jakiej klasie rozgrywkowej gra Polonia, a potem mów o 20k miesięcznie.
Zgłoś
Avatar
szzycha 2014-04-07, 0:09 9
No już się nie posrajcie. Miał kamerę za plecami to się tak zachował. Poczytajcie sobie o nim. Facet sprzedawał mecze, to jest oszukiwanie kibiców. Za takie coś dożywotni brak szacunku.
Zgłoś
Avatar
mYOUsick 2014-04-07, 0:12
Mariusz chUjek
Zgłoś
Avatar
cbcb 2014-04-07, 0:15 43
Pedalskie to może być kibicowanie na trybunach siatkówki gdzie spiker puszcza dźwięk a małpki mają klaskać.

Co do Ujka to wiadomo, sprzedawał mecz, ale myślę że dla tej dziewczynki w tym momencie to nie było najważniejsze.
Zgłoś
Avatar
porter 2014-04-07, 0:16 19
blackluck napisał/a:

ot i mi bohater, jak byś zarabiał 20k cebul miesięcznie, albo i więcej za chlanie i ganianie za piłką, to takie akcje albo są zamierzone i PR (nakręcone, ładnie wyreżyserowane) albo ten piłkarz chce być jakoś zapamiętany w tym klubie, popisać się w boisku nei potrafił, ale za to jaki społeczniak

Nie interesuję się ekstraklasą, czasami obejrzę mecz na najwyższy poziomie, ale od czasu kręcenia przy losowaniu w grupach we wszelkiej maści turniejach europejskich i światowych, straciłem wiarę w ten sport, teraz to biznes, bukmacher a nie umiejętności. Sam lubię poganiać za piłką, ale nie wiem co się dzieje w tabelach i nie wiem jak niektórzy mało orgazmu nei dostają jak o tym rozmawiają, zrozumiem jeszcze kiedy mówią o najlepszych klubach i pięknej grze, a nie o tych naszych.
Pozdro



Pierdolisz aż w chuju strzela.
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-04-07, 0:20 28
Przecież to ewidentnie jego dziewczyna, nawet mówił do niej "kochanie"
Zgłoś
Avatar
NightWing92 2014-04-07, 0:21
hahaha "ujek chujek" rozjebało mnie to
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2014-04-07, 0:22 3
blackluck napisał/a:

ot i mi bohater, jak byś zarabiał 20k cebul miesięcznie, albo i więcej za chlanie i ganianie za piłką, to takie akcje albo są zamierzone i PR (nakręcone, ładnie wyreżyserowane) albo ten piłkarz chce być jakoś zapamiętany w tym klubie, popisać się w boisku nei potrafił, ale za to jaki społeczniak


no tak, bo już bardziej szlachetnym byłoby spuszczenie wpierdolu temu dzieciakowi, prawda?
Zgłoś
Avatar
Zdzisław2002 2014-04-07, 0:34 26

polonia k polonia s polonia zawsze kurwą jest!
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-04-07, 0:42
ustawione kurwa! warszawiakom to nie można ufać!
Zgłoś
Avatar
m................a 2014-04-07, 0:44
Spoko to mało powiedziane. Oby ich tylko nadmiar kasy nie zepsuł.
Zgłoś
Avatar
Misza123 2014-04-07, 1:01
No szacunek w chuj, szczegolnie za wszytkie sprzedane mecze
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie