18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
gringo2412 2014-02-22, 2:41 1
U nas gówno będzie a nie rewolucja, jak tylko wyjdziemy na ulicę i zrobi się goręcej wystrzelają nas jak kaczki. Politycy już o to zadbali zabezpieczając się odpowiednią ustawą o pomocy wojsk bratnich państw. I jeden wielki chuj z tego będzie. Bo każdego prawdziwego polaka nazwą nazistą i wrogiem postępu czy co innego wymyślą żeby patriotow oczernić i tak dalej, no bo niby o co mamy walczyć skoro jestesmy już w wolnej cywilizowanej europie gdzie wszyscy są tolerancyjni i szczęśliwi, gdzie największym złem jest biały czlowiek o zdrowych poglądach a państwo rośnie i rośnie w ten dobrobyt co go niestety tylko na wykresach widzimy.
ehh kurwa wybaczcie tego emocjonalnego bełta ale trochę mnie boli świadomość, że jesli my wyjdziemy na nasz majdan to oprócz naszych będziemy się musieli jeszcze z pomocną ruską armią napierdalać, i jakby sobie to wyobrazić to ten cały ukraiński majdan to będzie przy tym pikuś
Zgłoś
Avatar
dilowski 2014-02-22, 3:15
Jaką pomocną ruską armię? Co ty pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
T................h 2014-02-22, 7:34
Po pierwsze trzeba zrobić kontrrewolucje jak już.
Po drugie to skoro tam są sami bezbronni i biedni ludzie, a okropna milicja do nich strzela z "kałasznikowów" to znaczy, że ci wszysycy milicjanci którzy też zgineli, to sami sie pobili?
Po trzecie nie widziałem, żeby gdzieś tam bylo widać slady strzelań masowo z AK. Jeden jełop trzymał pocisk od kałacha, ale w kalibrze 7,62 a nie 5,45, w dodatku w tego co wiem to pocisk trafiając w cokolwiek całkowicie sie odkształca. Tylko na amerykańskich filmach jest cały czas taki sam.
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-02-22, 12:25
Dla mnie to dziwne, ze tam niby demokracja itp. A jak lud niezadowolony, to rzadzacy tak sie kurczowo trzymaja stolkow i sa nawet gotowi strzelac do obywateli.
U nas pewnie to samo by bylo. Kurwy jak sie dorwa do koryta to chocby niewiem co, sie nie puszcza.... Kurwa
Zgłoś
Avatar
dilowski 2014-02-22, 13:11
Tak jak mi się najpierw wydawało, tak niedawno pisały rosyjskie media, że ta cała szopka ukrainców może być opłacana przez zachód i usa. Wiadomo poco, żeby zdobyć władzę i ustawić swoich kolesi. Tak jak to próbowali zrobić w Syrii i tak jak to zrobili u nas. Ale to tylko taka ciekawostka, nie śledze tych idiotycznych wydarzeń, jedyny kraj jaki mnie obchodzi to mój własny.
Zgłoś
Avatar
rew123321 2014-02-22, 17:19
nie czarny, tylko afroeuropejski...
Zgłoś
Avatar
PostScriptum 2014-02-23, 0:54
Co jak co ale Sikorski wypowiedział bardzo dobre zdanie, teraz giną jednostki, jeśli dalej nic się z tym nie zrobi to zginą oni wszyscy, możliwe że na nic, chociaż może będzie niezły materiał na harda
Zgłoś