18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
szopenfeldziarz 2014-02-21, 18:15 4
Ahaha, bawią mnie zawsze ci internetowi napinacze, co wieszczą wielką rewolucję, bo ich nic nieumiejące rodzeństwo nie ma pracy, mieszkają w nieodnowionym bloku i kiedyś urzędniczka krzywo na nich spojrzała w ratuszu. I propaganda zgniłego Zachodu, nie zapominajmy o tym.
Zgłoś
Avatar
teken 2014-02-21, 22:04
Ale czy po podpisaniu nowej konstytucji (której sprzeciwia się opozycja), ukraina nie utraciła demokracji ?
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-02-21, 22:05 14
jak ja kurwa nie nawidzę wyrazenia "jak w 21 wieku..." domena pierdolonego postepowego lewactwa. Jak to kurwa mozliwe, mamy 21 wiek, robmy wszystko na odwrot! Ten "argument" kazdy prymityw, ktoremu koncza sie sensowe arguemnty uzywa, mozna pod to wszystko popdiac, no bo przeciez postep!
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-02-21, 22:06 2
w Polsce niezadowolenie społeczne jest zbyt małe na rewolucje... jeszcze

A co do Ukrainy pojadę klasykiem
śmierć jednostki to tragedia a milionów to tylko statystyka. (wiem lewacki tekst ale pasuje)
Wiem znieczulica kompletna ale nigdy nie lubiłem Ukraińców choćby za wspólną nieciekawą historię podczas i po II wś. Nie wiem czemu teraz miałbym palić świeczki w oknie.? chyba ze chcę firankę podpalić.
temat slaby jak na główną...
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2014-02-21, 22:10 2
Napierdalali kamieniami/mołotowami w policję tygodniami, a teraz zdziwko że w końcu rząd się wkurwił, przygłupy
Zgłoś
Avatar
paragwaj 2014-02-21, 22:11
"może być różnie a nawet podobnie"

hehehehehe
Zgłoś
Avatar
teken 2014-02-21, 22:14 1
brudny napisał/a:


śmierć jednostki to tragedia a milionów to tylko statystyka.


Aż mi się Call of Duty 2 przypomniało
Zgłoś
Avatar
OperatorBania 2014-02-21, 22:15
co jak co, ale z m4 to chuja można w jakichkolwiek sytuacjach
Zgłoś
Avatar
femi666 2014-02-21, 22:16
@teken albo wujaszek stalin
Zgłoś
Avatar
A................i 2014-02-21, 22:20
A czy ty zapaliłeś już swoją świeczkę w domu??
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-02-21, 22:21
@brudny

nie "lewacki" tekst brudasie (nomen omen), a prawdziwy fakt, wypowiedziany przez Józefa S
Zgłoś
Avatar
brudny 2014-02-21, 22:30 3
DUST DEVIL napisał/a:

@brudny

nie "lewacki" tekst brudasie (nomen omen), a prawdziwy fakt, wypowiedziany przez Józefa S


Wiem kto to powiedział...
Stalinowi prawicowych poglądów nikt nie przypisze.
zabawne że jeszcze nikt ci nie dał bana za orła bez korony itd
,, Art. 137 § 1 Kodeksu karnego w tym samym zakresie obejmuje ochroną godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny polski znak państwowy.
Art. 137 § 2 k.k reguluje kwestię znieważenia lub niszczenia flag lub innych znaków państwowych obcego państwa na terenie Polski. Ochrona prawna z tytułu Art. 137 § 2 k.k ogranicza się do znaków wystawionych publicznie przez przedstawicielstwo tego państwa lub na zarządzenie polskiego organu władzy"
to informacja do administratorów
Zgłoś
Avatar
matixezor 2014-02-21, 22:50 2
do bezbronnych ludzi rzucających w berkut koktajlami molotova,ano i strzelającymi z broni >.<
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-02-21, 23:45 2
Jaką u licha rewolucje w Polsce?!? Rewolucje to możecie sobie robić przy urnach wyborczych. Tylko dziwnym trafem tam jakoś ludzi nie widać i frekwencja powyżej 50% jest już trąbiona jako sukces, podczas gdy na Zachodzie ponad 80% chodzi na wybory. Jak chcecie robić rewolucje, jak nawet istniejącymi narzędziami zmiany władzy nie umiecie się posłużyć??
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie