18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
yoyoyo 2014-02-23, 17:18 3
"Rewolucja" na Ukrainie jest ustawiona i sponsorowana przez UE.

A Tymoszenko, mimo upływu lat, wciąż do puknięcia
Zgłoś
Avatar
perki 2014-02-23, 17:35 1
nasz rząd ukradł naszych 150 mld złotych i polacy dalej siedzą przed tv i oglądają cyrk na ukrainie
Zgłoś
Avatar
crystaldragon 2014-02-23, 17:38 1
Z obrazkiem się nie zgodzę, Janukowicz to marionetka oligarchów którzy traktują Ukrainę jak republikę bananową dającą im ochronę podczas gdy oni prowadzą swoje interesy.

Jeśliby nie było by rewolucji to ludzie dalej dawaliby się okradać, kraj popadłby w coraz większe zadłużenie ,a ludzie byliby na skraju biedy (w sumie podobnie jak w Polsce) i ubóstwa a Janukowicz instalowałby sobie złote krany u siebie w domu.

Następny problem jest taki że Ukraina jest uzależniona gospodarczo od Rosji, dołączenie do UE jest błędem bo unia nie chcę przygarniać bankruta. Jedynie wyjście to dobre stosunki z Rosją i przeprowadzanie dużych reform gospodarczych i budowanie gospodarki. Ale w jednym z najbardziej skorumpowanych krajów świata to będzie arcytrudne.
Wprowadzić należy rządy nacjonalistów które będą dbać o interesy Ukrainy, inne partie wywalić do więzień. Tak usuwa się zgniłe jabłka w koszyku.

Tymoszenko to kolejny złodziej i socjaldemokrata, ukraińcy pakują się w kolejną rewolucję.
Zgłoś
Avatar
webmasterzg 2014-02-23, 17:38 9
Cztery głupie zdjęcia, a tyle bzdur. Aż musiałem się zalogować. Po pierwsze umowa, która podpisała Tymoszenko z Rosją nie była niekorzystna dla Ukrainy w sensie finansowym. Była premier została oskarżona o przekroczenie uprawnień przy aneksie związanym z jednoczesnym przedłużeniem dzierżawy baz wojennych na Krymie. Według wyroku sądu wymagało to zgody Rady Ministrów (co było formalnością, w końcu Tymoszenko stała na jej czele). W rezultacie do uwięzienia Tymoszenko doprowadził nieistotny kruczek prawny. Prawdziwym powodem wrzucenia jej do więzienia, była brudna gra rządzącej w tamtym czasie Partii Regionów, czyli tej której szefem jest kochany Janukowicz. A już twierdzenie, że Ukraina straciłaby jakiekolwiek pieniądze na wstąpieniu do UE, to już czysta kacapowska propaganda!!! Jako najbiedniejszy kraj z miejsca stałaby się jej największym beneficjentem!! UE przy wszystkich swoich wadach, dąży do wyrównywania różnic majątkowych pomiędzy krajami. Inna sprawa, że wstąpienie tam tak biednego kraju poważnie zaszkodziłoby naszej pozycji, jako państwa, dla którego w budżecie przewidziane jest najwięcej pieniędzy. Że to trafiło na główną to ja nie wierzę. Tyle ruskiej propagandy to ja tu serio jeszcze nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-02-23, 17:38
@yoyoyo

Nie nie była ustawiana, po prostu ktoś ich okłamał w kurewsko wyrachowany i perfidny sposób. Wmówili im że jest szansa zmniejszenia dystansu jaki dzieli Ukrainę a "zachód", a Ci biedni ludzie pełni wizji romantycznego zrywu wyszli walczyć i to był największy błąd.
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2014-02-23, 17:40
Och, twarzą oporu przeciwko władzy, a co za tym idzie Rosji, jest nasza kochana Julia, która sama kręciła lewe interesy z ruskimi... Mam wrażenie że Rosja poprze Tymoszenko i znowu zaczną się "interesy"
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-02-23, 17:43
a teraz spojrzcie w jakim pięknym, prawdziwym i propgandowym swiecie zyjecie... uczcie się ludzie, bo tak to będą wam zawsze wpychać gowno do glowy i będziecie lykac jak te pelikany ich wszystkie kłamstwa i gierki. wybiorą drugiego blond janukowycza i znow będzie zle. kurwa jak tymi ludzmi da rade latwo manipulować. w Polsce wcale nie jest lepiej. u nas tez zaraz ruszy propganada w TV, bo ida wybory... Janukowycz przegral, ale Rosja wygrywa dalej. a glupi motłoch się cieszy, ze cos wywalczyl. hehehehehehehehehehehehehehe
Zgłoś
Avatar
LoveNekro 2014-02-23, 17:45 1
Ssiesz pałe ruskim, piwa nie ma oczywiście.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2014-02-23, 17:47
Zastanawiałem się czy tłumaczyć Wam dlaczego nie należy inteesować sie Ukrainą, ale jestem najebany i powiem krótko: niech giną.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-23, 17:52
A co mają mieć lepiej niż my:) Niech idą do Unii, droga wolna:)
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-23, 17:52 1
Ja pierdole, co za brednie... Ukraina jest tak biedna że korzystne jej jest wejść do UE. No ale dla cebulaczka Unia i wszystko co z nią związane jest bee.
Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2014-02-23, 18:36 1
Ta baba w zielonej kurtce wygląda jak Dolph Lundgren
Zgłoś
Avatar
McKusmier 2014-02-23, 18:36
To tak ja w Cebulandi Dziś zły Tusk a za 2 lata zły będzie Kaczyński
Zgłoś
Avatar
antekolek 2014-02-23, 18:39
Arab94 @ miałem ci pojechać ze pizda jestes i ze pewnie trzepiesz sie na dywan , ze twoja stara to szmata bo mysle ze nawet jak ktos na ciebie bedzie szczał to powiesz ze deszcz pada.... Takie masz pojęcie o Ukrainie.
Zgłoś
Avatar
DiamondBack 2014-02-23, 18:41 1
Autorze tematu. Ty masz swój własny rozum? Bo wstawiając coś takeigo udowadniasz, że nie.
Ceny gazu ustala rosja która jest przychylna swojemu pachołkowi janukowiczowi i to rosja walnęła niekorzystną umowę temu samemu narodowi z którym tak się teraz solidaryzuje.

Jebać bezmózgich debili.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie