18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
A................4 2014-02-23, 18:46
Otóż mam własny rozum, dodając ten obrazek chciałem pokazać jak łatwo jest wami manipulować
Widzicie, jedni uwierzyli w obrazek, drudzy się sprzeciwiają, tak samo jest z mediami, jedni łykają wszystko co tam pokażą a inni są sceptyczni.
Tym właśnie obrazkiem pokazałem jak łykacie wszystko, o czym świadczy ilość piw mi postawionych, tak samo jak łykacie wszystko z drugiej strony - patrz kilka milionów wyświetleń PIĘKNEJ UKRAINKI.
*
Może teraz zastanowicie się 20 razy zanim uwierzycie w cokolwiek w TV lub w necie.
Mam nadzieję, że dałem wam do myślenia
Zgłoś
Avatar
webmasterzg 2014-02-23, 19:07 1
@Arab94
Pierdolisz, wrzuciłeś jakiś populistyczny szajs dla prostaków w nadziei na wirtualne piwa(jakby to była jakakolwiek wartość). Skończ człowieku, odstaw internet, zrób sobie miesiąc przerwy najlepiej i może przeczytaj kilka książek.
Nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
A................4 2014-02-23, 19:15
webmasterzg, Oczywiste jest, że już mi nie uwierzycie w to co napiszę
Zostawiam was z tym propagandowym na rzecz Janukowycza obrazkiem i propagandowymi na rzecz UE mediami
Sami zdecydujcie co jest prawdą...
A może nic?
Zgłoś
Avatar
vandal454 2014-02-23, 19:17
Wszystko zostało zaplanowane.
Zgłoś
Avatar
mateuszhnr 2014-02-23, 19:24
przeciez ten caly majdan to banda debili!! oni sami nie wiedza za co walczą.. z reszta dzis sie koncza igrzyska i putin wkroczy do akcji:D skoczy sie kozakowanie na majdanie heheeh
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2014-02-23, 19:44 1
Nie ma to jak dzielić wszystko na czarne i białe, złych i dobrych i obrzucać się argumentami z dupska.
A prawda jest taka, że dominują odcienie szarości i dla większości ważny będzie własny interes. Willa Janukowycza i znalezione tam dokumenty to udowadniają. Nie świadczy to jednak o tym, że pro-demokracyjna Pani Tymoszenko będzie działała dla dobra narodu i w kilka lat po ewentualnym wejściu do Unii, nie zamieszka gdzieś w Luksemburgu, jako Ukraińska euro-posłanka, tym samym zostawiając kraj z całym unijnym bajzlem. A może to właśnie ona ustabilizuje sytuację tam, a umowę podpisać musiała, bo nie miała innego źródła gazu dla kraju, który definitywnie tego surowca potrzebuje.

A może w końcu zajmiemy się tym, że ludzie z kilkudziesięcioletnim stażem pracy otrzymują z ZUSu przewidywane emerytury w wysokości ~500 zł, a przed sobą mają świetlaną wizję pracy do 67 roku życia, rosnące koszty życia i śmieszne wsparcie socjalne Oczywiście mowa tutaj o klasie średniej, czyli tak zwanym trzonie społeczeństwa. Ale chuj tam, Ukraina ważniejsza, bo Pani w telewizji o tym mówi.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-02-23, 21:01
15243 napisał/a:

UP2
Co ty pierdolisz, jaka propaganda? Przecież to są kurwa fakty...


Jakie kurwa fakty?!? Fakty są takie, że 'pomoc' rosyjska by trafiła w całości do oligarchów i na kolejne złote kosze na śmieci Janukowicza, a ludzie nic by z tego nie mieli. Natomiast jak UE widzi, że choć euro z tego co daje zaczyna być rozkradane to zaraz zakręca kurek jak w Bułgarii i mówi, że albo się ogarniecie, albo dalej siedźcie w swoim gównie. Nie widzisz różnicy?
Zgłoś
Avatar
g................1 2014-02-23, 22:32 1
yoyoyo napisał/a:


A Tymoszenko, mimo upływu lat, wciąż do puknięcia


Córa lepsza
Zgłoś
Avatar
cerin 2014-02-23, 22:59
Może teraz chociaż paru z Was zrozumie, że władza nie jest dla mas. Wolność dla wszystkich - tak, moc - nie.
Zgłoś
Avatar
zylakpan 2014-02-24, 19:41
mało kto wie, ale timoszenko ma w kijowie własną ulice, i na obu jej koncach szlabany- pobiera opłate za przejazd. Wielu ukrainców sądzi ze ma powiazania z ruską mafią
Zgłoś
Avatar
kicia22 2014-02-25, 23:37
Moja babcia skomentowała krótko cały ten ukraiński szał. " ... oni (ukraińcy) okrutnie mordowali całe polskie wioski na Wołyniu z czystej nienawiść. Nikt nas do tej pory za to nie przeprosił, jak dla mnie mogą się pozabijać tam teraz sami na wzajem. Świeczek im w oknach nie będę palić i współczuć też nie mam zamiaru." Osobiście uważam że oni sami nie wiedzą czego chcą, biją się tam ale nie maja pomysłu co później zrobią. To jeden wielki chaos, dziki tłum, tak było za czasów Chmielnickiego i tak jest do dzisiaj.
Zgłoś