18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Pod pretekstem pomocy upadlinie importują afrykę.

Same zdrowe chłopy w wieku poborowym.
Inwazja za żymskie pieniądze trwa.

Cytat:

Inwazja w Irlandii trwa pełną parą. Władze umieszczają nielegalnych imigrantów w hotelach. Nie ma wśród nich kobiet, dzieci, starców! Wszyscy są młodymi mężczyznami. Europejczycy, czas się obudzić!



Zgłoś
Avatar
onetwo23 2024-05-14, 20:04 32
Coś mi się wydaje,że paru jeszcze zobaczymy na sadolu
Zgłoś
Avatar
Sadzone 2024-05-14, 20:46 9
Mniejsze IQ to więcej tanich głosów. Ideokracja była dokumentem.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-14, 20:48 10
I to są kobiety ciężarne z dziećmi
Jak pierdolną w tych mediach głównego nurtu
Zgłoś
Avatar
Sadzone 2024-05-14, 20:49 3
*Idiokracja oczywiście ...
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2024-05-14, 20:55 45
Ale to jest w chuj przygnebiające. Żyd kurwi całą Europę, a my jesteśmy jak te głupie owce idące na rzeź. Uśmiechajmy się.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-05-14, 21:24 3
no i co takiego złego? jak beda gwałcić to wasze kobiety co pałetaja sie po dzielni. Wyzsze sfery nieosiągalne
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2024-05-14, 21:26 13
Heh wszystkie te rusofile sadolowe liżące dupę temu najglupszemu z narodów i tak ochoczo ujadający na ukraińskich uchodźców w Polsce z chęcią by nam porzucili tutaj też tych beżowych inżynierów. Taki jest cel Kremla
Zgłoś
Avatar
Aligejtor 2024-05-14, 22:12 5
Kto ma się obudzić? Pejsate u władzy dobrze wiedza co robią a reszta ma zamknąć mordę. Nowe pokolenie nie widzi w tym już nic złego, plan się udał.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-14, 22:15 12
A skąd ta nagła troska sadoli o Irlandię? To problem Irlandczyków, niech się z nim mierzą sami.
Tak naprawdę, chodzi o kryzys mieszkaniowy, który tworzyły irlandzkie rządy przez ostatnie 20 lat wspierając deweloperów. Mieszkań brakuje od lat, ich ceny są kosmiczne, ale Irole sami tego chcieli wybierając takich polityków, a nie innych. A teraz szok, że rząd wspiera uchodźców zamiast rozdawać mieszkania nierobom? Mieszkałem tam kiedyś i nie mam dobrego zdania o tym narodzie. Przez 200 lat najbardziej łebscy emigrowali, w kraju zostawali nieudacznicy i był chów wsobny, co wyraźnie wpłynęło na inteligencję i zaradność społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-14, 23:26 1
Lepiej, że banderowcy siedzą u nich niż chleją i rozbijają się u nas za nasze. To jakby śmieci wyrzuciły się same
Zgłoś
Avatar
rakaniczo 2024-05-14, 23:53 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

...w kraju zostawali nieudacznicy i był chów wsobny, co wyraźnie wpłynęło na inteligencję i zaradność społeczeństwa.



W kraju który ma ponad 5mln mieszkańców chów wsobny... ja pierdole.
Większość Polaków mieszkających za granicą nie ma dobrego zdania o narodzie pośród którego żyją, ale jakoś tam żyją 5 10 15 lat i narzekają jak tam jest hujowo.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-05-15, 0:14 2
Tak jak mówił Kaddafi: Zdobędą Zachód bez jednego wystrzału
Jutro pokażę ten film Irolom i zapytam co o tym myślą
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-05-15, 1:30 1
rakaniczo napisał/a:

W kraju który ma ponad 5mln mieszkańców chów wsobny... ja pierdole.


Oczywiście. Wszyscy wyglądają jak jedna rodzina, a tylu dałnów co tam, to nigdzie nie widziałem. I tylu ludzi zwyczajnie brzydkich, typowe Irlandki po 30-stce wyglądają jakby dobijały do 50-tki. To wszystko przypadek? Jedź i sobie popatrz.

rakaniczo napisał/a:

Większość Polaków mieszkających za granicą nie ma dobrego zdania o narodzie pośród którego żyją, ale jakoś tam żyją 5 10 15 lat i narzekają jak tam jest hujowo.


Od lat mieszkam w UK i mam o Brytolach dużo lepsze zdanie niż o Irolach.
Zgłoś
Avatar
Majles 2024-05-15, 8:27 2
Myślałem że ci nogę ujebało a nie mózg. Ale się pomyliłem…
Zgłoś