18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:54
Avatar
Dzisiaj 2021-11-30, 15:43 36
Jak mnie wkurwia jak jakis smiec lub pizda niemyta pierdoli, ze ukraincyw polsce sa spoko bo ciezko pracuja i nie przyjezdzaja po zasilki, ze ukraincy nie roznia sie niczym od polakow, ktorzy jada do szwecji, norwegii, danii itd. Roznica jest spora to raz a dwa - przewaznie te same osoby pierdola by nie wpuszczac tych z bialoruskiej granicy ale 3 miliony ukraincow w polsce to kurwa jest ok? (zeby nikt mi nie zarzucil checi przyjmowania tych z granicy - jestem przew oczywiscie )
Zgłoś
Avatar
Kriski 2021-11-30, 16:25 25
Dzisiaj napisał/a:

Jak mnie wkurwia jak jakiś śmieć lub pizda niemyta pierdoli, ze Ukraińcy w Polsce są spoko bo ciężko pracują i nie przyjeżdżają po zasiłki, ze Ukraińcy nie różnią się niczym od polaków, którzy jada do Szwecji, Norwegii, Danii itd. Rożnica jest spora to raz a dwa - przeważnie te same osoby pierdolą by nie wpuszczać tych z białoruskiej granicy ale 3 miliony Ukraińców w Polsce to kurwa jest ok? (żeby nikt mi nie zarzucił chęci przyjmowania tych z granicy - jestem przeciw oczywiście )



A Ty odróżniasz roszczeniową hołotę (ci z granicy z Białorusią) od pracujących emigrantów (Ukraińcy, Wietnamczycy, trochę chińczyków)
Skoro twierdzisz że jest "spora różnica" to ją proszę wyjaśnij, bo piszesz jakieś głupoty.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-11-30, 16:34 7
jak pomyślę, że ta babcia mogła być w UPA to jakoś mi jej nie żal...
Zgłoś
Avatar
traf 2021-11-30, 17:15 1
nowynick napisał/a:

jak pomyślę, że ta babcia mogła być w UPA to jakoś mi jej nie żal...



być może walczyła też kiedyś w Polsce zabijając barbarzyńskich niemców.....
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-11-30, 17:16 6
.znokautowana, kopnięta w głowę i okradziona przez swoich rodaków-potomków Stefcia Bandery.

No niestety ukry to dzicz

warto posłuchać

Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-11-30, 17:38
traf napisał/a:

być może walczyła też kiedyś w Polsce zabijając barbarzyńskich niemców.....



jak już to powstańców warszawskich...
Zgłoś
Avatar
traf 2021-11-30, 17:50 1
nowynick napisał/a:

jak już to powstańców warszawskich...



w mojej wersji niemieckie świnie
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-11-30, 17:52
nowynick napisał/a:

jak pomyślę, że ta babcia mogła być w UPA to jakoś mi jej nie żal...



Ty jesteś na pewno ruskim gnojem, bo tylko tamte skurwysyny tak piszą, albo zwykłym gnojem, który podstawówki nie skończył. Chuja wiesz i chuja się znasz
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-11-30, 18:40 7
No tak każdy Ukrainiec to potomek i wyznawca bandery, każdy Niemiec do nazista, każdy Amerykanin to zbrodniarz wojenny z Iraku, każdy Hiszpan tęskni za Franco, każdy Szwed jest lewusem, itp itd.
Jak ja kocham to polskie pierdolnie chłopstwa małorolnego.

Za granicą odpowiedniki takich polskich cepów mówią że każdy Polak to pisowski ciemnogród złodziej albo kurwa.
Zgłoś
Avatar
f................n 2021-11-30, 19:26 13
Kriski napisał/a:

A Ty odróżniasz roszczeniową hołotę (ci z granicy z Białorusią) od pracujących emigrantów (Ukraińcy, Wietnamczycy, trochę chińczyków)
Skoro twierdzisz że jest "spora różnica" to ją proszę wyjaśnij, bo piszesz jakieś głupoty.



Z moich prywatnych statystyk, opierających się o informacje na lokalnych portalach, wynika, że w moim mieście ukry powodują około 70% wypadków po pijaku, przy populacji 10k na trochę ponad 100k Polaków. Jeśli chodzi o wszelkiej maści pospolite przestępstwa, zwrot "obywatel Ukrainy" pojawia się również zadziwiająco często. Do tego nie do pominięcia jest fakt, że obecnie celują (przynajmniej zgodnie z doniesieniami prasowymi) w przemycie "tych gorszych" z granicy z Białorusią. Nie da się też pominąć tego, że są zwyczajnie faworyzowani przez pracodawców, zwłaszcza w kwestii zapotrzebowania na nadgodziny, ze szczególnym uwzględnieniem tych płatnych 100%. Oprócz tego robią się zwyczajnie na codzień bezczelni i roszczeniowi w sytuacji, w której u nas są goścmi. Nie omieszkam również dodać, że na mainstreamowych portalach, większość zgodnych z prawdą, a negatywnych informacji na ich temat jest cenzurowana. Wymieniać dalej??
Zgłoś
Avatar
Preyman 2021-11-30, 19:38
Tuż po kopnięciu



Zgłoś
Avatar
marcin198320 2021-11-30, 19:41 1
Może to i dobrze że ruscy na nich napadną
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-11-30, 20:27 3
marcin198320 napisał/a:

Może to i dobrze że ruscy na nich napadną



A po nich będziemy my. Poczytaj co to są strefy buforowe, ok?
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2021-11-30, 20:57 5
Kriski napisał/a:

A Ty odróżniasz roszczeniową hołotę (ci z granicy z Białorusią) od pracujących emigrantów (Ukraińcy, Wietnamczycy, trochę chińczyków)
Skoro twierdzisz że jest "spora różnica" to ją proszę wyjaśnij, bo piszesz jakieś głupoty.



a wiec :

jak jesli czegos nie rozumiesz to zakladasz, ze glupoty? W zyciu pewnie co chwile, widzisz same glupoty... postaram Ci sie wyjasnic.
Brakowalo rak do pracy - pracownicy mogli przebierac w ofertach pracy i mowic : panie na pana oferte pracy to ja mam 10 innych. Janusze z Januszexu z wielkim bUlem dupy musieli zaczac placic coraz wiecej, by utrzymac fachowcow lub zatrudnic nowych.

Nie pierdol mi, ze to odbiloby sie na cenach produktow i klient na koncu musialby zaplacic wiecej bo - znam przypadki Januszexow gdzie szef wychodzil na czysto po kilkadziesiat tysiecy (50+), nie placil na czas i jebal tekstem "na twoje miejsce mam 10 chetnych"
Taku janusz podwyzszajac wynagrodzenia i tak byl duzo do przodu.

Zjechalo sie bydlo i teraz to juz - na twoje miejsce mam 10 ukraincow.
Generalnie nastpilo zahamowanie wynagrodzen bo pojawila sie tania sila robocza.

Polska NIE jest takim krajem jak dania czy norwegia, szwecja czy anglia. Jakby w polsce bylo po minimum 3k na reke przy obecnych cenach - a ludziom nie chcialoby sie pracowac tylko ciagnac socjal - czemu nie? Niech przyjezdzaja ukraincy... ale wiesz co? Polska nie jest bogatym krajem.

Porownujac polakow jadacych do bogatych krajow a ukraincow przyjezdzajacych do polski to jak ruchanie w dupe. Jest dla mnie spora roznica czy rucha sie kobiete czy faceta. Jesli dla Ciebie takiej roznicy niema to masz problem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie