18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Adamek_20 2024-05-30, 13:59 6
Tempaki to nagranie ma kilka lat to po pierwsze po drugie Polak sprowokował sytuację bo utrudniał mu wyprzedzanie a później jak pizda zamknął się w kabinie.
Macie najebane w deklach
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-30, 14:06 47
Adamek_20 napisał/a:

Tempaki to nagranie ma kilka lat to po pierwsze po drugie Polak sprowokował sytuację bo utrudniał mu wyprzedzanie a później jak pizda zamknął się w kabinie.
Macie najebane w deklach



Na front leć i sobie tam liżcie z kolegami pizdy.



a nagranie jest świeże.
Zgłoś
Avatar
chl404 2024-05-30, 14:10 9
~Velture napisał/a:

Na front leć i sobie tam liżcie z kolegami pizdy.



wszystko w temacie
Zgłoś
Avatar
francuz5555 2024-05-30, 14:16 17
Adamek_20 napisał/a:

Tempaki to nagranie ma kilka lat to po pierwsze po drugie Polak sprowokował sytuację bo utrudniał mu wyprzedzanie a później jak pizda zamknął się w kabinie.
Macie najebane w deklach



I po szczekasz. Nie jesteś u siebie w swojej wiosce za Bugiem, Daniło.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-05-30, 14:36 9
Chuj wie co tam się odjebało i co sprowokowało ukraińca do najechania na naszego krajana. Ukrainiec może być po prostu zjebem jakich wielu w każdej nacji i mógł się przypierdolić praktycznie o nic. Ale zjebem też mógł być ten którego ukrainiec opierdalał 50% na 50%. No chyba że ktoś zna język i przetłumaczy co pierdoli ukrainiec może tam gdzieś kryje się wyjaśnienie to poznamy szerszą perspektywę tego zajścia.

Bo bez szerszego obrazu sytuacji na podstawie tego co na video i bez zrozumienia co tam gada ukrainiec, tylko skrajne prawicowe zjeby albo ruskie onuce mogą twierdzić że on jest zły a skrajne lewicowe zjeby że zły jest nasz rodak na filmie. Ludzie normalni albo mają to w dupie albo poproszą o szerszy kontekst.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-05-30, 14:42 1
Ukr szczeka jak mały kundelek
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-30, 14:44 3
Jak nie chciałem się uczyć, to Mama straszyła mnie, że będę jeździł śmieciarką. Naprawdę się tego bałem.

Teraz kierowca śmieciarki czy tira uważa się za króla życia i kreuje się na gwiazdę internetu. Żałosne.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-30, 14:50 1
Codziennie na froncie giną setki Ukraińców. Dlaczego ten bandersyn z filmu nie zrobi dobrego uczynku i nie pojedzie na front zginąć za ojczyznę??? Wszyscy zyskają....
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 14:55 4
To normalny proceder obecnie! U mnie na osiedlu banderowcy w nocy zamieniali ciągniki siodłowe z naczepami tak żeby kierowcy niewłaściwy towar dowieźli. Przez to w biedronce nie było pestek slonecznika palonych!
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-30, 15:00 1
baronturbina napisał/a:

U mnie na osiedlu banderowcy w nocy...



No właśnie
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2024-05-30, 15:01
Pamiętam, jak starsi znajomi w latach 90 mawiali: "Omega Pilzno przyjmując się tam zostajesz woźnicą, a to co spadnie spod zada to twa wypłata". Jak weszły tachografy na tarczki to tam się cuda działy, teraz nie wiem jak oni z tymi kartami kombinują. Ale jakoś muszą to robić.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-30, 15:08 1
Za Tishnerem: święta prawda, tyż prawda i gówno prawda. Najgorsze na polskich drogach to TIRy z Łotwy, zawsze coś odjebią. Ukraińcy nauczyli się jeździć po naszych drogach i taka wstawka jest chuja warta. Założę się, że chujek, który to nagrał, robił niezłe cyrki na drodze. Jednak najważniejsza prawda jest taka, że... TIRy na tory
Zgłoś
Avatar
dgfdfg 2024-05-30, 15:43
z tego co zrozumiałem polak zakradł mu się do szoferki i zaczął się dobierać do jego matki która spała tam na łóżku z tyłu to nic dziwnego że się wkurwił
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-30, 15:55
No na ich FB już się robi ciekawie. Swoją drogą ten ich post wiele tłumaczy

Zgłoś
Avatar
tarcer123 2024-05-30, 16:36 1
Na front ukrainiec powinien jechać. Tam na pewno upuści nadmiar energii.
Zgłoś