18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
CARLOSDELAHESUS 2024-05-30, 16:55 3
darek1234 napisał/a:

Za Tishnerem: święta prawda, tyż prawda i gówno prawda. Najgorsze na polskich drogach to TIRy z Łotwy, zawsze coś odjebią. Ukraińcy nauczyli się jeździć po naszych drogach i taka wstawka jest chuja warta. Założę się, że chujek, który to nagrał, robił niezłe cyrki na drodze. Jednak najważniejsza prawda jest taka, że... TIRy na tory



ha, nie mogłeś nie pomiauczeć byle tylko bronić swoich braci zza kordonu. Oczywiście z Tischnerem całkiem dobrze trafiłeś, zwłaszcza jeśli chodzi o twoją "prawdę" i uczenie się jeździć po polskich drogach przez twoich ziomków - jak świetnie im idzie obrazuje świeży przykład z Olsztyna. Ty już się zameldowałeś, czekamy jeszcze na drugą wybitnego obrońcę uciśnionych ukrów czyli tak zwaną "majeńkę". Z całą pewnością jak zwykle zacznie skamlać o prowokacjach, niewiarygodnym źródle, ewentualnie wmawiać wszystkim, że sytuacji z filmiku tak naprawdę nie było...
Zgłoś
Avatar
T................k 2024-05-30, 17:16 1
dżonyłojlker napisał/a:

Banderowskie gówno wyszczekane tak jak te nasze sadolowe cwele, od razu od rosjan wyzywają
Jeszcze coś tam pierdolił, że go zastrzeli.
Teraz tylko czekać aż przyjdzie największy obrońca banderowskiego gówna i napisze, że u niego na osiedlu banderowcy wsadzili mu siusiaka.



O tego ciula baloncweltina ci chodzi ?

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-30, 17:19 2
Tuston_bobczak napisał/a:

O tego ciula baloncweltina ci chodzi ?



wiadomo
Zgłoś
Avatar
UnderCloud 2024-05-30, 17:26 9
Adamek_20 napisał/a:

Tempaki to nagranie ma kilka lat to po pierwsze po drugie Polak sprowokował sytuację bo utrudniał mu wyprzedzanie a później jak pizda zamknął się w kabinie.
Macie najebane w deklach



Przetłumacz w całości co to ukraińskie gówno się tam pluło, bo coś czuję, że dobrze znasz ten skurwiały język.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-05-30, 18:22 2
Na front szmatę banderowską!
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-30, 19:55
dżonyłojlker napisał/a:

No właśnie



Zostawili butelki po najtańszej wódce z Lidla. Dali ci w monarze przepustkę i poszedłeś do swoich?

dżonyłojlker napisał/a:

wiadomo


Nie wiadomo właśnie ukrze. W tym problem
Zgłoś
Avatar
MichalED 2024-05-30, 20:38
A mnie ciekawi powód spiny 🤔
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-30, 20:45
CARLOSDELAHESUS napisał/a:

ha, nie mogłeś nie pomiauczeć byle tylko bronić swoich braci zza kordonu. Oczywiście z Tischnerem całkiem dobrze trafiłeś, zwłaszcza jeśli chodzi o twoją "prawdę" i uczenie się jeździć po polskich drogach przez twoich ziomków - jak świetnie im idzie obrazuje świeży przykład z Olsztyna. Ty już się zameldowałeś, czekamy jeszcze na drugą wybitnego obrońcę uciśnionych ukrów czyli tak zwaną "majeńkę". Z całą pewnością jak zwykle zacznie skamlać o prowokacjach, niewiarygodnym źródle, ewentualnie wmawiać wszystkim, że sytuacji z filmiku tak naprawdę nie było...



Mógłbym ci powiedzieć krótko spierdalaj, ale tego nie powiem, bo nie zrozumiesz. Tak jak nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. W dupie mam Ukraińców, jebanych kacapów i ciebie też. Po prostu mi to wisi, a jak chcesz walczyć za Siriuza, Polterchujcośtam, Dudę i innych szmaciarzy, to pluj dalej. Myślę, że społeczeństwo się ucieszy jak trafisz na front. Także pamiętaj aby w kościele modlić się o szybką śmierć dla Ukrów, bo dzięki temu dostąpisz miłego spotkania z kacapSSką hołotą. Więc nie spierdalaj tylko życz podczas modlitwy szybkiego upadku Ukrainy. Zresztą i tak chuj z tego rozumiesz
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-30, 20:45
Powiedział na CB:
"Zejdź mi o oczko"

a ten wypiął mu dupę

Nie dziękujcie
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-05-30, 21:42
taka urwana akcja , jednostronna relacja.
Zgłoś
Avatar
CARLOSDELAHESUS 2024-05-30, 21:58 3
darek1234 napisał/a:

Mógłbym ci powiedzieć krótko spierdalaj, ale tego nie powiem, bo nie zrozumiesz. Tak jak nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. W dupie mam Ukraińców, jebanych kacapów i ciebie też. Po prostu mi to wisi, a jak chcesz walczyć za Siriuza, Polterchujcośtam, Dudę i innych szmaciarzy, to pluj dalej. Myślę, że społeczeństwo się ucieszy jak trafisz na front. Także pamiętaj aby w kościele modlić się o szybką śmierć dla Ukrów, bo dzięki temu dostąpisz miłego spotkania z kacapSSką hołotą. Więc nie spierdalaj tylko życz podczas modlitwy szybkiego upadku Ukrainy. Zresztą i tak chuj z tego rozumiesz



ha ha ha....a jednak zabolało. Nie nie karaluchu nie masz swoich u-gandyjskich braci w dupie. Jak tylko ktoś wrzuca materialik z nimi w roli głównej, od razu można spodziewać się twojego pierdolenia. Na front się nie wybieram ponieważ nie prowadzę z nikim wojny, natomiast ty bękarciku AW47 powinieneś razem z tym czymś co podpisuje się "majeńka" zapieprzać na wschód i swojej arcy-skorumpowanej "batkiwszczyny" bronić, a nie szczekasz jak ten zapluwający się burak z filmiku. Tak więc adieu i leć na Charkiw do swoich.
Zgłoś
Avatar
Trzcinek 2024-05-30, 23:19 1
Ja bym się odlał na tego widlarza
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-30, 23:22
CARLOSDELAHESUS napisał/a:

ha ha ha....a jednak zabolało. Nie nie karaluchu nie masz swoich u-gandyjskich braci w dupie. Jak tylko ktoś wrzuca materialik z nimi w roli głównej, od razu można spodziewać się twojego pierdolenia. Na front się nie wybieram ponieważ nie prowadzę z nikim wojny, natomiast ty bękarciku AW47 powinieneś razem z tym czymś co podpisuje się "majeńka" zapieprzać na wschód i swojej arcy-skorumpowanej "batkiwszczyny" bronić, a nie szczekasz jak ten zapluwający się burak z filmiku. Tak więc adieu i leć na Charkiw do swoich.



No i widzisz, gówno zrozumiałeś, bo jesteś pierdolony kacapSSki pomiot. Najbardziej boli mnie głupota innych, a właśnie ją prezentujesz. Idź i trenuj strzelanie z opłatka lub wody święconej, bo może ci się niedługo ta umiejętność przydać
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-05-31, 0:22
Adamek_20 napisał/a:

Tempaki to nagranie ma kilka lat to po pierwsze po drugie Polak sprowokował sytuację bo utrudniał mu wyprzedzanie a później jak pizda zamknął się w kabinie.
Macie najebane w deklach



Po Adamek jest 20. Czyżby to był Twój iloraz inteligencji?
Zgłoś
Avatar
RamboSerbia 2024-05-31, 10:06
Husaria obsrała piórka jak zwykle. Pewnie przyjdzie się pożalić na sadistic
Zgłoś