18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
Mentir 2012-09-28, 13:37
Tak to kurwa jest, jak na ochroniarzy zatrudniaja emerytow, rencistow i ludzi z grupa inwalidzka, ktorzy nie przechodza regularnych szkoleń powiedzmy z Krav Magi.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-09-28, 13:43
@up
Wg. powyższego linka to 3 zabitych i 1 ciężko ranny.

Dla tych co mówią, że kolesie z grupą inwalidzką... polecam wejść na tłumacza i sobie poczytać, owi ochroniarze też jacyś święci nie byli, bo łamali ludziom ręce itp. Klienci ogólnie się na nich skarżyli.
Zgłoś
Avatar
Mentir 2012-09-28, 13:49
@up

Co mnie interesuje to co było napisane, skad wiesz ile w tym prawdy ? Jak dla mnie to ten filmik mowi sam za siebie bo jezeli byli by takimi pro ogarnietymi skurwielami co lamia ludzia rece i szczeki to ktorys stojacy obok zaraz zajebal by mu tak na leb ze upuscil by ta bron a nie tulenie sie kurwa z nim do sciany. Wiem, ze dobrze jest oceniac ogladajac taka sytuacje na necie no ale sa jakies normalne odruchy, a nie pojedyncze spary i zalosne usilowanie "obezwladnienia" goscia...w takiej sytuacji albo Ja albo On.
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-28, 14:29
U nas by dostał kulkę od naszego ochroniarza kaleki
Zgłoś
Avatar
Stanikslask 2012-09-28, 15:02
jaka zajebista fontanna w 2:09...
Zgłoś
Avatar
pararara 2012-09-28, 15:03
synku ktory twierdZi ze nie maja praw do przeszukania: maja do tego prawo a nawet głupi ochroniarz w gimbazie ma prawo żeby cie pszeukać a jak bd stawiał opór obezwąładnić wiec ty mi nie gadaj to ze z czegos ktos nie korzysta nie znaczy ze nie moze
Zgłoś
Avatar
Mentir 2012-09-28, 16:49
@nachwile

Haha dowcipne, chyba dosłownie "kulke" z pistoletu na takie plastikowe.
Zgłoś
Avatar
prof. Matolewicz 2012-09-28, 16:57 1
Widzę sami eksperci od ukraińskiego prawa na sadolu.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-09-29, 3:39
pararara napisał/a:

synku ktory twierdZi ze nie maja praw do przeszukania: maja do tego prawo a nawet głupi ochroniarz w gimbazie ma prawo żeby cie pszeukać a jak bd stawiał opór obezwąładnić wiec ty mi nie gadaj to ze z czegos ktos nie korzysta nie znaczy ze nie moze


Nie kurwa nie mają takiego prawa. Mogą TYLKO jesli wyrazisz na to zgode a jesli nie wyrazisz TYLKO POLICJA może ciebie przeszukać.

Dalsze twoje urojenia trzymaj dla siebie.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-09-29, 4:11
Shymeq napisał/a:

Tak to jest, gdy na ochronie siedzą ludzie z grupom inwalidzką.


Chyba z grupom inwalidzkom...
Zgłoś
Avatar
SaintMaster 2012-09-29, 16:07
pararara napisał/a:

synku ktory twierdZi ze nie maja praw do przeszukania: maja do tego prawo a nawet głupi ochroniarz w gimbazie ma prawo żeby cie pszeukać a jak bd stawiał opór obezwąładnić wiec ty mi nie gadaj to ze z czegos ktos nie korzysta nie znaczy ze nie moze



Kurwa jutro z roboty przyniose kodeks praw i skseruje specjalnie dla Ciebie
Zgłoś