18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
antisol123 2023-12-18, 19:20 2
Ukr - murzyn euro pejski...
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-12-18, 20:09 3
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wszystkie twoje wpisy to opierdalanie serdelowej banderowskim świniom i wyzywanie Polaków od ruskich troli. Ale gdy banderowski śmieć rozrabia, to nagle staje się ruskiem Szkoda, że nie klasycznie "Gruzinem".



Ale wiesz onuco , że jak nazwiesz się anonimowo Polakiem, to i tak nie zabijesz ruskiego smrodu który bije z każdej twoje wypowiedzi ?

Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2023-12-18, 20:56 3
skywalker75 napisał/a:

Ale wiesz onuco , że jak nazwiesz się anonimowo Polakiem, to i tak nie zabijesz ruskiego smrodu który bije z każdej twoje wypowiedzi ?



do tematu o upainie coraz mniej wplywa filmików banderowców, porządni ludzie się juz za nich biorą. Jeszcze chwila i nie będziesz miał gdzie wracac.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-18, 21:22 10
skywalker75 napisał/a:

Ale wiesz onuco , że jak nazwiesz się anonimowo Polakiem, to i tak nie zabijesz ruskiego smrodu który bije z każdej twoje wypowiedzi ?



No... właśnie o tym pisałem

Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-12-18, 21:43 3
motylekwbrzuchu napisał/a:

No... właśnie o tym pisałem



Uwierz mi chłopcze nadal jebiesz cuchnącą onucą jak mało kto, nawet nazwanie wszystkich Polaków banderowcami tego nie zmieni
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-18, 21:52 4
skywalker75 napisał/a:

Uwierz mi chłopcze nadal jebiesz cuchnącą onucą jak mało kto, nawet nazwanie wszystkich Polaków banderowcami tego nie zmieni



saszka zdenerwowany, bo coraz mniej szekli wpada Już nawet sadolowe lemingi nie dają się nabierać na tę waszą propagandę.
Ale nie martw się, jak ruSSki dareczek i 0dbytek wrócą ze sortowni, to postawią ci po elektronicznym piwku na otarcie łez.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-12-18, 22:15 1
skywalker75 napisał/a:

Uwierz mi chłopcze nadal jebiesz cuchnącą onucą jak mało kto, nawet nazwanie wszystkich Polaków banderowcami tego nie zmieni



A ty czym cuchniesz? Polak nie jest banderowcem, co najwyżej może być lewakiem i fano-polaczkiem z Polskim obywatelstwem. Powiedz no dlaczego ty jeszcze nie walczysz o ten gówniany zaścianek, który właściwie niczym nie różni się od rosji?
Zgłoś
Avatar
RodrigoCortez 2023-12-18, 22:18 4
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wszystkie twoje wpisy to opierdalanie serdelowej banderowskim świniom i wyzywanie Polaków od ruskich troli. Ale gdy banderowski śmieć rozrabia, to nagle staje się ruskiem Szkoda, że nie klasycznie "Gruzinem".



Dla mnie jeden pies czy to urk, ruski czy inny. Wszystko za wschodniej granicy Polski to dzicz. Zamknąć granicę i nie wpuszczać żadnej zarazy. Ci ludzie to jest inna cywilizacja nie pasują do Nas i Europy. Właściwie to ich miejsce jest tam gdzie teraz siedzą czyli w dupie.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-12-18, 22:25 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

saszka zdenerwowany, bo coraz mniej szekli wpada Już nawet sadolowe lemingi nie dają się nabierać na tę waszą propagandę.
Ale nie martw się, jak ruSSki dareczek i 0dbytek wrócą ze sortowni, to postawią ci po elektronicznym piwku na otarcie łez.



Nie domyjesz tego smrodu , jak murzyn , jak się wykąpie to się nie wybieli

Zgłoś
Avatar
Martyna666 2023-12-18, 22:29 1
skywalker75 napisał/a:

Nie domyjesz tego smrodu , jak murzyn , jak się wykąpie to się nie wybieli



Te pecie ale zamknij pisde XD utkaj ahhaha
Zgłoś
Avatar
blokershk 2023-12-18, 22:35
łojojojoj szkoda że mnie tam nie było , ale skopał bym mu ryja że aż by pytał schody gdzie jest poręcz hehe
Zgłoś
Avatar
iceq94 2023-12-18, 23:00 1
Czemu skrajni prawicowcy, kwiat naszego narodu, bohaterowie i patrioci z krwi i kości mają problemy z pisaniem po polsku? XD nie żebym się przypierdalał ale czy tu, czy na dzidzie czy na wypoku im bardziej prawej strony, tym bardziej zanika zdolność do chociażby pisania bez błędów ortograficznych. O składni, sensie i gramatyce nie wspominam bo to czarna magia xD
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2023-12-19, 0:22 1
ruSSka świnia
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru 2023-12-19, 9:09 2
Jeśli są ok to niech tu u nas przeczekają, ale takich jak ten to zapakować i na wybraną linię frontu.
Zgłoś
Avatar
Sandalek 2023-12-19, 10:19 1
Zawsze sie trafi odpad jak otwieraja granice. Ile razy na tym portalu widzimy filmiki z polakami za granica. Sam jak wyjechalem za granice spotkalem 3 gosci z mojego miasta ktorzy uciekli z polski przed wyrokami. I oczywiscie za granica dalej kontynuowali swoje przyzwyczajenia z Polski.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie