18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-19, 11:55 2
RodrigoCortez napisał/a:

Dla mnie jeden pies czy to urk, ruski czy inny. Wszystko za wschodniej granicy Polski to dzicz. Zamknąć granicę i nie wpuszczać żadnej zarazy. Ci ludzie to jest inna cywilizacja nie pasują do Nas i Europy. Właściwie to ich miejsce jest tam gdzie teraz siedzą czyli w dupie.



Taka prawda. Wszystko co gada po rusku powinno zostać zlikwidowane. Mnie np. chuj obchodzą opinie ludzi, którzy twierdzą, że spośród całego kacapskiego gówna, najbliżsi nam kulturowo są białorusini - gadają po rusku, to w piach

skywalker75 napisał/a:

Nie domyjesz tego smrodu , jak murzyn , jak się wykąpie to się nie wybieli



Byłem przekonany, że etatowe banderowskie kurwy cię wesprą, ale jak widać, to co sobą reprezentujesz, jest zbyt żałosne nawet jak na ich standardy
Zgłoś
Avatar
Vincentus 2023-12-19, 12:19 4
Słyszeliście, że rząd ukraiński powołał instytucje która wyłapuje takich delikwentów i na front wysyła? Jakby tak wyłapywać ich u nas i wywozić na granicę? Łowców pedofili już mamy, może czas na Łowców Upowców? Nawet się rymuje.
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2023-12-19, 13:04 2
Napisałbym jabane zwierzęta,ale nie chce zwierząt obrażać.ha tfu na to ścierwo
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-19, 14:13
iceq94 napisał/a:

Czemu skrajni prawicowcy, kwiat naszego narodu, bohaterowie i patrioci z krwi i kości mają problemy z pisaniem po polsku? XD nie żebym się przypierdalał ale czy tu, czy na dzidzie czy na wypoku im bardziej prawej strony, tym bardziej zanika zdolność do chociażby pisania bez błędów ortograficznych. O składni, sensie i gramatyce nie wspominam bo to czarna magia xD



Bo to zwykłe cepy, a nie kwiat narodu. To są ludzie, którzy mają wyrywkową wiedzę na temat historii, zdarzeń, do tego klapy na oczach i zacietrzewienie głupka. Kiedy nasra im do łóżka Kaczyński - wtedy twierdzą, że tak trzeba, ale kiedy nasra pod domem np. murzyn, wtedy chcieliby zniszczyć całą ich rasę. To takie ruSSkie umysłowo tłuki
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-12-19, 18:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

Szkoda, że nie klasycznie "Gruzinem



Ukry to gruzini. Żyją w gruzach.
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2023-12-23, 18:42
Samyj bolszyj gieroj upainy. Dejcie mu widły i na front, bljat!
Zgłoś