18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
juderaus 2023-12-18, 13:50
Jakiś nowy sequel Vegi.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-12-18, 14:00 45
Cwel niech na front jedzie jak taki silny… Polacy powinni tego paznokcia ustawić a nie kamerować
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2023-12-18, 14:02 7
Tam zaraz Ukraiński, zwykły rusek ubogacający nas ruską kulturą
Zgłoś
Avatar
Quba23 2023-12-18, 14:02 19
To jeden z tych co na hardzie siedzą i wstawiają UPAdlińska propagandę pakując się przy tym tfu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-18, 14:10 82
skywalker75 napisał/a:

Tam zaraz Ukraiński, zwykły rusek ubogacający nas ruską kulturą



Wszystkie twoje wpisy to opierdalanie serdelowej banderowskim świniom i wyzywanie Polaków od ruskich troli. Ale gdy banderowski śmieć rozrabia, to nagle staje się ruskiem Szkoda, że nie klasycznie "Gruzinem".
Zgłoś
Avatar
traf 2023-12-18, 14:28 1
Sztruks napisał/a:

Cwel niech na front jedzie jak taki silny… Polacy powinni tego paznokcia ustawić a nie kamerować



ja jednak wolę kamerować
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 2023-12-18, 16:22 6
Szkoda że akurat nie jechałem, lubię takie pety gasić
Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2023-12-18, 16:22 27
Pierdolone ukry zajebane, a ponoć u nich wyłapują w galeriach itd do woja. Powinni tu przyjechać to by zaraz mieli żołnierzy. Na każdy rogu pierdolony upadliniec
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2023-12-18, 16:37 13
Zawszę jak widzę takie nagrania to mam retrospekcję ile razy ja naszym "braciom i siostrom" ze wschodu pomagałem.
Pomagałem w przeprowadzce, transporcie, załatwiłem pracę, nocleg, szukałem, pytałem, dzwoniłem po kolegach.
Od samego początku na dworzec centralny jeździłem robić im zakupy. Przywoziłem zabawki dla dzieci.
Myślę o tym i się wkurwiam.

Kolejny aspekt o którym się nie mówi to to kto przyjechał najliczniej i w pierwszej kolejności.
Kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej i otworzyły się granice dużo osób wyjechało z Polski.
W moim mieście najszybciej zniknęli wszelkiego rodzaju cwaniaki, ludzie konfliktowi, patologia która miała problemy prawem. Gorszy element.

Z Ukrainy przyjechali ludzie którzy uciekali przed wojną i potrzebują pomocy * głownie matki i dzieci) - to fakt. Przyjechał też licznie gorszy element.
Ale razem z nimi przyjechała masa cwaniaków, łobuzów którzy żyją od wypłaty do wypłaty. Piją alkohol, biorą narkotyki i robią złe rzeczy.
Ukraińcy, obywatele Gruzji, Czeczenii itd. Oni bardzo psują wizerunek Ukrainy. Oni psują nasz relacje.

Nie ma dnia żebym nie przeczytał jakiegoś artykułu, albo nie usłyszał o tym co złego zrobił jakiś pijany Czeczen, Ukrainiec inny przybysz ze wschodu.
Artykuł z dziś. Ukrainiec zabił samochodem młodą dziewczynę. Próbował uciekać za granicę. Był po wpływem narkotyków. Na szyi i rękach tatuaże. Normalnie ANIOŁEK.

fakt.pl/wydarzenia/polska/poznan/poznan-proces-kierowcy-ubera-aliaksan...
Zgłoś
Avatar
Saw 2023-12-18, 16:52 5
Co za pierdolenie dyżurnych ruskich odpadów. Naszych to mało takich? Połowa polskiej emigracji do UK od 2007+ to takie indywidua. Od razu się spokojniej na osiedlach zrobiło od tamtego czasu. Wiadomo, że do Polski w pierwszej kolejności spierdoli największa patologia, jeśli coś dziwi to, to że nie ma tego dziesięciokrotnie więcej przy takiej liczbie uchodźców, a trzeba pamiętać, ze to głównie ruski Donbas spierdalał. Tutaj typ wyraźnie naćpany.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-12-18, 16:55 11
Lobo24 napisał/a:

Zawszę jak widzę takie nagrania to mam retrospekcję ile razy ja naszym "braciom i siostrom" ze wschodu pomagałem.
Pomagałem w przeprowadzce, transporcie, załatwiłem pracę, nocleg, szukałem, pytałem, dzwoniłem po kolegach.
Od samego początku na dworzec centralny jeździłem robić im zakupy. Przywoziłem zabawki dla dzieci. ....



I co? Wyleczony z lewactwa zostałeś?

Przykro mi,ale frajer jesteś(byłeś).
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2023-12-18, 17:12
zwierzak30 napisał/a:

I co? Wyleczony z lewactwa zostałeś?
Przykro mi,ale frajer jesteś(byłeś).



Kiedy ja właśnie jestem prawicowy. My Słowianie. Panslawizm., etc.
Oni sami o sobie mówią, że są roszczeniowi.
Ale jak na własnej skórze odczułem to dopiero zrozumiałem.

Jak mnie ukrainka której wielokrotnie pomagałem zaczęła opierdalać, że wszystko źle a ja to jestem "niedojebany".
Tak, zna polskie wulgaryzmy. Darmowy nocleg, transport i praca, a dla niej wszystko źle.
Zgłoś
Avatar
turor 2023-12-18, 17:18 9
[quote=" Darmowy nocleg, transport i praca, a dla niej wszystko źle.



Żebyś chociaż poruchał.... nie narzekałbyś teraz
Zgłoś
Avatar
MorroRex 2023-12-18, 19:05 5
Lobo24 napisał/a:

Zawszę jak widzę takie nagrania to mam retrospekcję ile razy ja naszym "braciom i siostrom" ze wschodu pomagałem.
Pomagałem w przeprowadzce, transporcie, załatwiłem pracę, nocleg, szukałem, pytałem, dzwoniłem po kolegach.
Od samego początku na dworzec centralny jeździłem robić im zakupy. Przywoziłem zabawki dla dzieci.
Myślę o tym i się wkurwiam.
Kolejny aspekt o którym się nie mówi to to kto przyjechał najliczniej i w pierwszej kolejności.
.



Ja natomiast zastanawialem sie jakim trzeba byc debilem zeby tym wiecznie wrogo nastawionym pierdolonym ukraincom pomagać. Czytajac ten twoj wpis potwierdzasz ze opowiadane na zachodzie tzw "Polish jokes" to jednak 100% prawda...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie