18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ukraińcy stawiają nasze drogi za wzór. Czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia czy jakoś tak



P.S. 3:36 czy tylko taką fryzurę noszą u ruskich i na ukrainie ??
Zgłoś
Avatar
j................l 2013-02-23, 18:52 16
Nooo szczerze kurwa powiem, że Polskę to oni zawstydzili, my mamy jebane dziury ale oni pierdolony ser szwajcarski
Zgłoś
Avatar
the_satyr 2013-02-23, 18:55 1
haha, to aż na Ukrainę trzeba jechać, żeby leczyć polaczków z ich kompleksów
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-02-23, 19:13 64
Najlepszym sposobem na wyleczenie polaczka z kompleksów jest zdzielenie w ryja gnidy, która znieważa swoją ojczyznę i rodaków używając określenia "polaczek". Niestety gnidy owe używają tego określenia tylko w internecie, bo tam nikt ich w ryja zdzielić nie może. To dopiero kompleksy.
Zgłoś
Avatar
hamusq 2013-02-23, 20:56 2
Co do chuja?! Czy ja przespalem ostatnie 15 lat?! Od kiedy mamy takie piekne drogi? Moze wpadna do Krakowa i objada...

A tak pozatym, moze i mamy lepsze drogi, za to oni maja tansze paliwo.
Zgłoś
Avatar
msbk 2013-02-23, 21:33
Nie widzieliście jak wyglądają drogi w Anglii, po zimie to asfalt pod kołami złazi
Zgłoś
Avatar
withanight 2013-02-23, 21:53
Trasa Międzychód - Drezdenko - typowa Rosja czy Ukraina
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-02-23, 22:37 5
To co kurwa mamy się porównywać do ukrainy czy do niemców .
Osobiście wolę aby kraj dążył do lepszego , a nie pocieszać się , że inni mają gorzej
Zgłoś
Avatar
Green ninja 2013-02-23, 22:39
oo moje miasto rodzinne, Rzeszów
Szkoda że nie pokazali ul. rejtana, najbardziej przekurwiona ulica w Rzeszowie od dobrych kilkudziesięciu lat hahaha
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2013-02-23, 22:47
@the_satyr - postawiłem Ci przez przypadek piwo. Kij ci w krzyż za tych "polaczków".
Zgłoś
Avatar
monto 2013-02-23, 22:55
@Bongman przez chwile szukałem puenty w tym komentarzu bo myślałem ze to kawal
Zgłoś
Avatar
P................2 2013-02-23, 23:20
Widać że Tusk zabrał się za montowanie filmów na sadistica ukazujacych ze u innych jest gorzej.. hm, mieszkam w Krakowie, i takie drogi jak te pokazane na filmie stanowia ok 80 procent krakowskich dróg. 2 razy poszlo mi zaiweszenie na reymonta. przejechanie glownymi drogami, tj. opolska, aleje, turowicza bez napotkania dziury lub wybojow graniczy z cudem.. i gdzie niby jest tak super płasko aby jajkiem rzucac? chyba sie komus poprzestawialo.
Zgłoś
Avatar
Valdix 2013-02-23, 23:25 1
Ogólny styl i sposób przekazywania informacji w tej stacji wydaje się być wierną kopią propagandowego TVNu
Zgłoś
Avatar
Green ninja 2013-02-23, 23:33
@Piotrek9222
Szukasz takich dróg ?
W Rzeszowie 95% dróg to drogi płaskie jak lustro bez żadnego problemu można bujać się po 120-140km/h ( oczywiście nie wolno i nie zachęcam bo to w końcu miasto ) z wyjątkiem jednej drogi ul. Rejtana, hah prezydent Rzeszowa mówi że ul Rejtana to będzie ulica Handlu ( na rejtana lub zaraz przy niej jest : Leclerc, Tesco, Media Mark, Millenium Hall - największe Centrum handlowe na Podkarpaciu etc.) a ulica jest tak chujowa że to się w pale nie mieści ( najgorszy jest lewy pas w obu kierunkach, studzienki pozapadane, dziury itd ) ale z tego co słyszałem mają w końcu remontować tą ulice w tym roku. Tak że nie ma lypy jak to mówił jeden gościu.
Po wakacjach planuje wrócić na stałe do Polski to przynajmniej na drogi nie będę mógł ponarzekać
Zgłoś
Avatar
ujposprzata 2013-02-23, 23:51
Jak Ci tak przeszkadzają krakowskie drogi to proponuje przesiąść się na miejską. Ty nie bedziesz sie musiał martwić o zawieszenie a na ulicach bedzie jeden złom mniej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie