18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Halman 2019-04-21, 8:20 7
O Jezus...!!!
Zgłoś
Avatar
JADARO 2019-04-21, 8:33 4
Kto wie czy tak naprawdę nie było.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-04-21, 9:19 41
Czasem się zastanawiam czy głupsze jest wierzenie w 72 dziewice za zamordowanie innowiercy czy wiara w żyda spłodzonego przez kochanka Maryi wmawiającej wszystkim, że bóg ją zgwałcił czy może ssanie kutasa dziecku przez rabina podczas obcinania mu napletka...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-04-21, 9:40 4
Velture napisał/a:

Czasem się zastanawiam...



Może po śmierci się dowiesz...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-04-21, 9:43 4
Religia czyni czuba.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-04-21, 10:01 7
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Może po śmierci się dowiesz...



Raczej się nic nie dowiem po śmierci...
Zresztą dla mnie absurdalne jest to całe życie wieczne po śmierci... No wyobraźmy sobie żyć w nieskończoność i nic z tym nie możemy zrobić i tak kurwa 100 lat, 1000 lat, 10000lat... milion lat... miliard lat... Bez kitu kurwa to brzmi dla mnie jak piekło a nie jak niebo.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-04-21, 10:12 3
Velture napisał/a:

Raczej się nic nie dowiem po śmierci....



Ale to nie kwestia istnienia Boga. Uważasz, że umierasz i przestajesz istnieć zupełnie?
I nie mieszajmy w to jakiejkolwiek wiary, jakiegokolwiek Boga. Rodzisz się, umierasz i koniec?
Zgłoś
Avatar
B................r 2019-04-21, 10:12 9
Cytat:

Czasem się zastanawiam czy głupsze jest wierzenie w 72 dziewice za zamordowanie innowiercy czy wiara w żyda spłodzonego przez kochanka Maryi wmawiającej wszystkim, że bóg ją zgwałcił czy może ssanie kutasa dziecku przez rabina podczas obcinania mu napletka...



Po twoich wypowiedziach też sie zastanawiam w jakim chlewie zostałeś wychowany. Z takim bałaganem w głowie ...
Zgłoś
Avatar
siwybis 2019-04-21, 11:08 9
Zrobili po taniości, nie to co u nas

Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-04-21, 11:29 2
jezus mryja
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2019-04-21, 11:33
@~Velture to może reinkarnacja ?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-04-21, 11:38 8
~Velture napisał/a:

Raczej się nic nie dowiem po śmierci...
Zresztą dla mnie absurdalne jest to całe życie wieczne po śmierci... No wyobraźmy sobie żyć w nieskończoność i nic z tym nie możemy zrobić i tak kurwa 100 lat, 1000 lat, 10000lat... milion lat... miliard lat... Bez kitu kurwa to brzmi dla mnie jak piekło a nie jak niebo.



Kwestia percepcji, w swojej wychodzisz z założenia, że to istnienie jest maksimum świadomości a co jeżeli to jest minimum? Jesteśmy we wszechświecie mniejsi, niż nawet 1 atom, zwykły nieistotny pył, nie wiemy co nas otacza, jakie siły stworzyły ten bezmiar w okół, skąd wzięła się każda cząsteczka, nic nie wiemy i w tym życiu się tego nie dowiemy, większość ludzi zarówno tych którzy wierzą jak i tych co nie wierzą nie potrafią nawet zdefiniować czym miałby być bóg, pomijając dziecinne bajki o starcu w niebiańskim tronie...
Ignorowanie ewentualnej siły wyższej jest takim samym egoizmem jak mówienie, że życie inteligentne jest tylko na ziemi.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-04-21, 11:39 7
Gówno burza się zaczęła. Wioskowi wyznawcy żyda zombie w natarciu
Zgłoś
Avatar
W................r 2019-04-21, 12:27 2
Szfajceneger napisał/a:

Gówno burza się zaczęła. Wioskowi wyznawcy żyda zombie w natarciu



Mieszkam na wsi . I mam wyjebane na koścół, księży i dziada wiszącego na kiju. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie