18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Zbyszek3000 2024-01-05, 20:11 11
Każdy kierowca powinien być bity raz w miesiącu by trzeźwo myślał.
Kierowy BMW przed każdą jazdą
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-05, 20:24 2
Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby kurwa z prawej się nie dało. Jebane przepisowe, podporządkowane pizdy grochowe. Jak im jakiś stary chuj, który nigdy w życiu nie siedział za kierownicą, nakaże ustępować na jezdni pierwszeństwa pieszym karaluchom, to się kurwy będą zatrzymywać przez tymi osranymi radzieckimi przejściami typu zebra. Jebać prądem zniewolonych cweli.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-01-05, 20:48 13
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby kurwa z prawej się nie dało. Jebane przepisowe, podporządkowane pizdy grochowe. Jak im jakiś stary chuj, który nigdy w życiu nie siedział za kierownicą, nakaże ustępować na jezdni pierwszeństwa pieszym karaluchom, to się kurwy będą zatrzymywać przez tymi osranymi radzieckimi przejściami typu zebra. Jebać prądem zniewolonych cweli.



Piątek wszedł mocno
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-05, 21:22 3
Tytuł sugeruje rozjebanych pedalistów.... co za gówno
Zgłoś
Avatar
piter52 2024-01-05, 21:36 12
Zabrakło ofrędzlowanej hinduskiej ciężarówki z zesranymi hamulcami.
Zgłoś
Avatar
Nawalony_Zajac 2024-01-05, 22:04
Chuj z materiałem. Uchachał mnie opis i za to kufelek powędrował.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-01-06, 0:00 1
Chuj wie o co chodzi
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-06, 0:27 3
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby kurwa z prawej się nie dało. Jebane przepisowe, podporządkowane pizdy grochowe. Jak im jakiś stary chuj, który nigdy w życiu nie siedział za kierownicą, nakaże ustępować na jezdni pierwszeństwa pieszym karaluchom, to się kurwy będą zatrzymywać przez tymi osranymi radzieckimi przejściami typu zebra. Jebać prądem zniewolonych cweli.


Wyluzuj, to przepisy są pojebane, nie piesi albo kierowcy. No dobra, niektórzy są, ale większość nie. Zgoda co do wyprzedzania z prawej, w Stanach wolno i nic złego się nie dzieje. Przejścia dla pieszych powinny być dwóch różnych kategorii jak w UK, z bezwzględnym pierwszeństwem pieszego tam gdzie to konieczne (trudno przeoczyć, mają migające lampki na słupach) i reszta z pierwszeństwem dla kierowców. I będzie dobrze.
Aha i jeszcze rowerzystów nauczyć, że czerwone światło jest nie tylko dla samochodów, a rower ma być kurwa oświetlony bo lampki kosztują grosze.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-06, 2:52
Nie oszukujmy się. Każdy miał kiedyś podobną sytuację, w której chciał zrobić podobnie z takim zjebem za kółkiem
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-01-06, 9:46 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby kurwa z prawej się nie dało. Jebane przepisowe, podporządkowane pizdy grochowe. Jak im jakiś stary chuj, który nigdy w życiu nie siedział za kierownicą, nakaże ustępować na jezdni pierwszeństwa pieszym karaluchom, to się kurwy będą zatrzymywać przez tymi osranymi radzieckimi przejściami typu zebra. Jebać prądem zniewolonych cweli.



Polecam zainwestować w gruza do 10k i nim się na codzień rozbijać. Ja tak robię. Dużo mniej stresu z jazdy furą na którą masz wywalone, a przygłupów wymuszających pierwszeństwo "bo przecież się zatrzyma/zwolni" można pięknie karać.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-01-06, 12:10 1
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nigdy nie rozumiałem pedałów, którzy muszą koniecznie wyprzedzać z lewej, jakby kurwa z prawej się nie dało. Jebane przepisowe, podporządkowane pizdy grochowe.



Dokładnie tak jak mówisz. W tym przypadku to nawet nie byłoby nieprzepisowe wyprzedzanie. Wyprzedzanie jest kiedy zmieniasz pas, przyspieszasz aby znaleźć się przed pojazdem któy był przed tobą kiedy jechałeś pasem który właśnie opuściłeś po czym wracasz na ten pas i jesteś z przodu tego pojazdu. To jest manewr wyprzedzania. Jeśli jedziesz jednym pasem zgodnie z dopuszczalną prędkością to dla ciebie nie ma znaczenia czy pojazdy po twojej prawej czy lewej stronie jadą szybciej od ciebie czy wolniej i czy wasza relatywna pozycja na drodze się zmienia. Po prostu jedziesz swoim pasem z przepisową i to wszystko. Ale jest wielu idiotów którzy dzielą pasy na "szybkie" i "wolne" i mają wdrukowane we łbie że jeśli ktoś obok jedzie "szybkim" a oni "wolnym" pasem to za chuja Wacława nie wolno im jechać szybciej bo jeszcze z nieba zstąpi Bóg i ich zajebie piorunem!
Zgłoś
Avatar
petru23 2024-01-06, 12:29 1
Niebieskie blachy to chyba dyplomatyczne?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-06, 16:22
420710247365 napisał/a:

Dokładnie tak jak mówisz. W tym przypadku to nawet nie byłoby nieprzepisowe wyprzedzanie. Wyprzedzanie jest kiedy zmieniasz pas, przyspieszasz aby znaleźć się przed pojazdem któy był przed tobą kiedy jechałeś pasem który właśnie opuściłeś po czym wracasz na ten pas i jesteś z przodu tego pojazdu. To jest manewr wyprzedzania. Jeśli jedziesz jednym pasem zgodnie z dopuszczalną prędkością to dla ciebie nie ma znaczenia czy pojazdy po twojej prawej czy lewej stronie jadą szybciej od ciebie czy wolniej i czy wasza relatywna pozycja na drodze się zmienia. Po prostu jedziesz swoim pasem z przepisową i to wszystko. Ale jest wielu idiotów którzy dzielą pasy na "szybkie" i "wolne" i mają wdrukowane we łbie że jeśli ktoś obok jedzie "szybkim" a oni "wolnym" pasem to za chuja Wacława nie wolno im jechać szybciej bo jeszcze z nieba zstąpi Bóg i ich zajebie piorunem!



Powinieneś realizować się na Wiejskiej z taką nowomową.
W PL mamy nakaz jazdy prawą stroną drogi, to samo dotyczy dróg wielopasmowych. O głupotach na temat wyprzedzania, o których piszesz to szkoda gadać bo chyba właśnie przez takich geniuszy jak ty wprowadzili wysokie kary za wyprzedzanie na przejściach dla pieszych.

Wyprzedzanie z prawej jest dozwolone w PORD, ale na określonych drogach więc chyba nie masz racji.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-01-06, 17:41
Bul_od_bytu napisał/a:

Powinieneś realizować się na Wiejskiej z taką nowomową.
W PL mamy nakaz jazdy prawą stroną drogi, to samo dotyczy dróg wielopasmowych. O głupotach na temat wyprzedzania, o których piszesz to szkoda gadać bo chyba właśnie przez takich geniuszy jak ty wprowadzili wysokie kary za wyprzedzanie na przejściach dla pieszych.
Wyprzedzanie z prawej jest dozwolone w PORD, ale na określonych drogach więc chyba nie masz racji.



No cóż zgodnie z taką logiką jeśli typ jadący lewym pasem zwolni do 1 km/h to jadący prawym pasem też muszą zwolnić do 1 km/h bo nie wolno im szybciej jechać , powodzenia i do zobaczenia na trasie.
Zgłoś