18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
606 2013-12-13, 0:48 8
Jeśli nie nazwie swojego syna Gordon to te wszystkie palce należą mu się w dupsko.
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-12-13, 2:01 4
po tytule myslalem ze sie pierdola gdzies po krzakach
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-12-13, 8:50 34
Jak Ci się jakiś film nie podoba to nie idź i nie oglądaj, a nie takie gimbusiarskie komentarze na zasadzie: "nie lubię, ale będę o tym pierdolił, żeby inni nie czuli się za dobrze, bo jestem tak zajebisty że jeszcze nie stworzyli czegokolwiek co mógłbym nazwać dobrym"

PS: Tak, mam ból dupy i dobrze mi z tym
Zgłoś
Avatar
rust 2013-12-13, 8:51
zabawy w Wolverina mu się zachciało
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-12-13, 9:31 9
zorbak5 napisał/a:

Martin Freeman pokazuje co o nas myśli.


nie o nas tylko o Tobie.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2013-12-13, 9:51 7
Bilbo na końcu ginie.
Zgłoś
Avatar
zorbak5 2013-12-13, 10:34
wajnona napisał/a:

Jak Ci się jakiś film nie podoba to nie idź i nie oglądaj, a nie takie gimbusiarskie komentarze...



A czy ja gdzies napisalem, ze mi sie nie podoba? Napisalem, ze to to samo co 3 godziny powyzszego materialu - pelnego akcji, niezwykle zabawnego, przygodowego filmu dla calej rodziny.
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-12-13, 12:18 3
Nie nadążam nad dzisiejszym marketingiem. Seks 13-letnich dziwek reklamuje się jako dramat i film dla wszystkich, gdy tymczasem typowy film dla rodziny reklamuje się gościem pokazującym gest aby ludzie spierdalali. Chyba zamienię kable we wtyczce miejscami, bo mam jakieś odwrotne internety.
Zgłoś
Avatar
wajnona 2013-12-13, 13:15 1
zorbak5 napisał/a:



A czy ja gdzies napisalem, ze mi sie nie podoba? Napisalem, ze to to samo co 3 godziny powyzszego materialu - pelnego akcji, niezwykle zabawnego, przygodowego filmu dla calej rodziny.



Zabrzmiało zgoła inaczej

PS - pozdrawiam z Aarhus
Zgłoś
Avatar
zorbak5 2013-12-13, 13:16 1
@ticorr
To nie jest material reklamowy, to nie jest trailer. Pochodzi z materialow dodatkowych z wydania DVD i (w zamierzeniu) nie mial byc udostepniony szerokiej publicznosci.

Mnie to na przyklad bawi, i pana Freemana podziwiam: jestes sobie swiatowej klasy aktorem, grajacym w jednym z najglosniejszych filmow ostatnich lat, za grube miliony dolarow... i pokazujesz fakulca do kamera. Tak, gest prymitywny (jak z gimbazy - ktos juz wspomnial), ale wlasnie przez kontrast z ta powazna sytuacja, w ktorej jest pokazany staje sie naprawde smieszny. Humor troche jak z South Park.

Przepraszam za brak polskich znakow, pisze z nie swojego kompa.

@wajnona
Mialo tak zabrzmiec, zeby zwrocic uwage.

A pozdrawiam rowniez. Czemu w Aarhus - studia, czy praca?
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-12-13, 13:35 1
zorbak5 napisał/a:

@ticorr
To nie jest material reklamowy, to nie jest trailer. Pochodzi z materialow dodatkowych z wydania DVD i (w zamierzeniu) nie mial byc udostepniony szerokiej publicznosci.


Problem tylko w tym, że teraz pół internetu Hobbita będzie kojarzyło tylko i wyłącznie przez ten jeden "niezgrabny" filmik, który miał być niewinnym dodatkiem, a stanie się plakatem do filmu. Nic dziwnego, że film zbiera zero Oskarów, skoro jest tam takie podejście marketingowe, a na planie panuje istna sielanka po sukcesie Władcy. I później oglądamy ospermionego Radagasta goniącego po lesie za wiewiórkami, hobbita pokazującego fak ju, jakiegoś bolszewika w drużynie krasnoludów i króla spod góry, który nie zna prostego elfickiego zaproszenia do kolacji...
Zgłoś
Avatar
dominik_jachas 2013-12-13, 13:50 4
pylaochos napisał/a:

Bilbo na końcu ginie.


Chuj Ci w dupie ginie.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-12-13, 14:52 9
Zgłoś
Avatar
dominik_jachas 2013-12-13, 14:54 12
@up
Won z tym na kwejka kakalarzu z gimnazjum
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie