18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
To Hende hoch to do tej Pani i co próbuje usunąć śmieci z drogi. Ręce opadają policja wezwana na miejsce gotowa aresztować normalnych ludzi zamiast zebrać gowno z asfaltu

Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-05-16, 9:47 3
Czuję zażenowanie gdy to obejrzałem.
Zgłoś
Avatar
lary53 2024-05-16, 9:47 9
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-16, 9:58 4
Szfaby to zdyscyplinowany naród. Jak jest przykaz kochać żydów to ich kochają, ale jak padnie hasło utylizować to też będą równie sumienni.
Takie akcje jak ta budują tylko elektorat AFD. która wprost wzywa do zrobienia porządku z brudasami.
Rządzący sami wpychają ludzi w objęcia politycznych ekstremistów, a później zdziwienie, że wygrywają "faszyści"
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-05-16, 10:25
RobDeMay napisał/a:

RządzONcy??



Napisałem "rządzący" tylko inteligentny telefon zmienił na "rządzony" po spacji a ja nie zauważyłem i zmieniłem tylko końcówkę na "cy". Przepraszam że "Cię" uraziłem i mam nadzieję że "Twoje" uczucia nie ucierpiały za bardzo. Lepiej? Idź się przyklej kurwa do asfaltu jeżeli nie.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-16, 10:43 4
mateuszsick napisał/a:

że "Cię" uraziłem i mam nadzieję że "Twoje" uc



Dlaczego usiłujesz go obrazić?
Masz tak niewielkiego penisa, że zamiast przeprosić za błąd, to wstawiasz w cudzysłów zaimki, by podkreślić co? Że to nie on? Że nie jego?


Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł i jedzeniu ze wspólnej miski - nie przenoś tego na inne dziedziny życia.
Czytaj: sprawdzaj przed wysłaniem.


Ad rem: ryj też rozpaczliwie wołający o rozum:

Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-05-16, 10:47 3
@Lobo24

Teraz można sobie porównać czasy sprzed 100 lat, gdy na ziemiach Europy rozplenił się zawszony naród żydowski a czasy teraźniejsze z coraz większą ciapatą zarazą. Aż się chce cały ten kozojebczy świat zebrać i zdusić w wielkim kotle. I teraz masówa się pytanie, co zrobił Hitler z żydami? Czy miał rację, to każdy może różnie interpretować. W każdym razie, na stulecie dojścia NSDAP do władzy, mogąmieć już ogromne grono zwolenników (tak, wiem już mają) ale dużo, dużo większe.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-05-16, 12:32
SkoPio1 napisał/a:

Dlaczego usiłujesz go obrazić?
Masz tak niewielkiego penisa, że zamiast przeprosić za błąd, to wstawiasz w cudzysłów zaimki, by podkreślić co? Że to nie on? Że nie jego?

Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł i jedzeniu ze wspólnej miski - nie przenoś tego na inne dziedziny życia.
Czytaj: sprawdzaj przed wysłaniem.

Ad rem: ryj też rozpaczliwie wołający o rozum:



Nie pajacuj. Akurat twoje odzywki najbardziej można zaklasyfikować jako uzupełnianie jakichś braków z prawdziwego życia zapewne wzrost i długość. A michy i pcheł w to swojej rodzince pilnuj

Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-05-16, 12:50 23
Scania nie bierze eko jeńców

Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-05-16, 12:56 1
Albo ich zabierajcie albo siadajcie obok nich skurwysyny, żeby było co nagrać
Zgłoś
Avatar
brad.onder 2024-05-16, 14:47
Verdi napisał/a:

Nakurwiać aż nie zdechnie



Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-16, 18:42
To była Polka???
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-05-16, 21:39
Przydałby się kierowca Łukasz T. bo rodo z Katowic. On rozjedzie każdego. Szanuje tego gościa. Jestem jego mega fanem.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-05-16, 23:39
Bul_od_bytu napisał/a:

Szfaby to zdyscyplinowany naród. Jak jest przykaz kochać żydów to ich kochają, ale jak padnie hasło utylizować to też będą równie sumienni.
Takie akcje jak ta budują tylko elektorat AFD. która wprost wzywa do zrobienia porządku z brudasami.
Rządzący sami wpychają ludzi w objęcia politycznych ekstremistów, a później zdziwienie, że wygrywają "faszyści"



Widzę, że dzisiaj każde ugrupowanie, które widzi schyłek UE i co raz większe bzdury w polityce wewnętrznej swoich krajów to ekstremiści.
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-05-18, 1:02
smc napisał/a:

Widziałem Ukraińca u mnie w żabce. Od razu poznałem, że to oni, bo jako jedyny z całej kolejki się uśmiechał do ekspedientki. Oni zawsze muszą się na siłę odróżniać, zamiast wtopić w tłum...



Zdradź mi co złego jest w uśmiechaniu się do ekspedientki w sklepie? Nie każdy musi być smutnym cebulakiem jak ty.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-05-18, 18:09
baronturbina napisał/a:

Pewnie! Jebane lewactwo centralnie sterowne przez żydów! I środowiska LPG! Nazistsa Zalensky i banderowcy to największy problem. Ostatnio widziałem jak u mnie na osiedlu ukraincy w Lidlu rozcinali jednorazówki na dziale warzywnym. Wszystko po to żeby ludzie wsadzając jabłka musieli je z ziemi podnosić (brudne i obite).



opony były teraz reklamówki , dorosłym facetem to ty na pewno nie jesteś xD
Zgłoś