18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Podpadłem już korwinistom za wyśmiewanie się z krula, no cóż - teraz mogę podpaść narodowcom i UPRowcom.

Ale od czasu, kiedy skończyłem gimnazjum i odkryłem, że liberalizm nie musi tolerować wygłupów Korwina żeby mieć w Polsce rację bytu, nie spodziewałem się, że kiedyś stanę jeszcze po jego stronie.

Ale ad rem (czyli do Jana Rema) - wyciekł do sieci czat, na którym Bartosz Józwiak i Przemysław Holocher planują uwalenie KNP w wyborach uzupełniających do senatu w Rybniku.

PISOWNIA ORYGINALNA

Cytat:


4 MARCA
Bartosz Józwiak: A Przemku podaj mi ime i nazwisko i namiar na tego człowieka z ONR, który ewentualnie byłby nam przychylny i mógłby w tych podpisach dyskretnie pomóc.
Przemysław Holocher: 6xxxxxxxx
PH: tylko naswietl mu sprawe
PH: on nie beidze zbieral ale kogos moze wyznaczyc
PH: powiedz ze ja cos mowilem ze moze osoby z wodzislawia
PH:Doszedl 3 numer?

15 MARCA
BJ: Tak Przemku. ten dystrybutor jest ideał. I super płyta Horytnicy Teraz walczę z Januszkiem. Prawie mu uwaliłem podpisy (na 2300 uwalili mu 1000), smyknął si,ę spod gilotyny oszustwem, ale za to teraz ma kontrolę Policji i prokuratury i jak choć jeden będzie zły (a z tych doniesionych wszystkie są lewe (przepisywane z poprzednich wyborów) to ląduje jak Begerowa w sądzie
PH: ha ha



Jednym słowem podstawili 1000 ludzi, którzy podpisali się fałszywie, żeby potem sprawę nagłośnić. W związku z ruchem narodowym miałem pewne nadzieje, na UPR patrzałem raczej z sympatią, ale po czymś takim to, kurwa, nie wiem...

Swoją drogą Holocher pięknie dba o czystość ojczystego języka...

ŹRÓDŁO
Zgłoś
Avatar
Dejna 2013-09-05, 17:55
Heeellloooo jest wrzesień? Sprawa tak aktualna jak uwalenie podpisów przy wyborach
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2013-09-05, 17:58
Dopiero wyciekło.
Zgłoś