18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Urodziny Adolfa Hitlera
AbelardG • 2020-04-20, 0:10
20 kwietnia 1889 roku urodził się Adolf Hitler. Dla jednych mąż stanu i wielki przywódca, dla innych dyktator i morderca. Niektórzy historycy porównują go nawet z największym mordercą świata Józefem Stalinem, choć jest w tym trochę przesady.
Nie zmienia to faktu, że dzisiaj przypada rocznica urodzin, tego osobliwego i znienawidzonego człowieka.



Mały Adolfik



Kochał dzieci i zwierzęta, ale nie lubił pewnej nacji, która nawet w dzisiejszych czasach nie jest zbytnio lubiana



Zgłoś
Avatar
kcm 2020-04-20, 0:14 8
Wszystkiego najlepszego wujku Adolfie.
Zgłoś
Avatar
jur 2020-04-20, 0:14 4
Też chciałbym być tak znany jak on
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-04-20, 0:26 11
Nie porównujcie go ze Stalinem, Hitler nie mordował swoich, był patriotą i weteranem I Wojny Światowej. Za przegraną winił żydów trzymających wtedy łapę na niemieckich bankach i miał w tym trochę racji. A Stalin? Jebana przebiegła glista, który nigdzie nie walcząc, a tylko podpierdalając kolegów dochrapał się wysokich stanowisk. Nawet Lenin, rosyjski patriota, nie ufał gliździe i na swojego następce mianował Lwa Trockiego
Zgłoś
Avatar
Gibonsq 2020-04-20, 0:45 1
Horst-Wessel-Lied
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-04-20, 0:59 1
No nie wiem mam do niego takie jakieś kurwa mieszane uczucia w niektórych sprawach się z nim zgadzam a jednocześnie nasrał bym mu na czaszke..... i jak tu żyć herr furer
Zgłoś
Avatar
AbelardG 2020-04-20, 1:00 2
Gibonsq napisał/a:

Horst-Wessel-Lied



dailymotion.com/video/x2tpj3g
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-04-20, 1:01 1
Coordinator napisał/a:

Nie porównujcie go ze Stalinem, Hitler nie mordował swoich, był patriotą i weteranem I Wojny Światowej. Za przegraną winił żydów trzymających wtedy łapę na niemieckich bankach i miał w tym trochę racji. A Stalin? Jebana przebiegła glista, który nigdzie nie walcząc, a tylko podpierdalając kolegów dochrapał się wysokich stanowisk. Nawet Lenin, rosyjski patriota, nie ufał gliździe i na swojego następce mianował Lwa Trockiego



Nie mordował swoich.......

a kto kazał zajebać niewygodnych z SD
Zgłoś
Avatar
AbelardG 2020-04-20, 1:06 2
silwerbalk napisał/a:

Nie mordował swoich.......
a kto kazał zajebać niewygodnych z SD



Raczej z SA
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-04-20, 1:17
AbelardG napisał/a:

Raczej z SA



A przepraszam SA schturm abtailung. Pojebało mi się przepraszam najmocniej i doczytam main kampf...

Zgłoś
Avatar
czakalakax 2020-04-20, 1:56
Mógł zjednoczyć Europę a nie Niemcy, to by sukces odniósł. A podniósł rękę nie tam gdzie trzeba, niech gnije.
Zgłoś
Avatar
petru23 2020-04-20, 2:35
ale że co, mamy jego urodziny w jakikolwiek sposób celebrować, dyskutować o tym czy jaki inny chuj?
ja się wypisuję...
Zgłoś
Avatar
Zygmundo 2020-04-20, 2:46 3
petru23 napisał/a:

ale że co, mamy jego urodziny w jakikolwiek sposób celebrować, dyskutować o tym czy jaki inny chuj?
ja się wypisuję...



Wystarczy złożyć życzenia.
Zgłoś
Avatar
s................s 2020-04-20, 2:56
silwerbalk napisał/a:


a kto kazał zajebać niewygodnych z SD



Jak już to SA chyba... W przypadku Hitlera to była brutalna i bezwzględna polityka. Stalin był paranoikiem i totalnym mizantropem.
Przy takich ludziach jak właśnie Stalin, Pol Pol czy Mao Zedong, Hitler jako morderca i psychopata wypada dosyć blado.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-04-20, 5:06
Coordinator napisał/a:

Nie porównujcie go ze Stalinem, Hitler nie mordował swoich, był patriotą i weteranem I Wojny Światowej. Za przegraną winił żydów trzymających wtedy łapę na niemieckich bankach i miał w tym trochę racji. A Stalin? Jebana przebiegła glista, który nigdzie nie walcząc, a tylko podpierdalając kolegów dochrapał się wysokich stanowisk. Nawet Lenin, rosyjski patriota, nie ufał gliździe i na swojego następce mianował Lwa Trockiego



Przeciez Lenin byl niemieckim agentem... To szwaby stoja za upadkiem rodziny Romanowow, nawet Pilsudski wspolpracowal z Leninem w zamachach na Romanowa... Pilsudski tez byl niemieckim agentem...







Zgłoś