18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Devill11 2012-08-18, 23:21 65
No, a mi się wydaje, że są i tak bardziej opóźnieni intelektualnie.
Zgłoś
Avatar
zoltantej@o2.pl 2012-08-18, 23:23
I tak lepsze to niż żyć w kraju tych debili
Zgłoś
Avatar
qbryk 2012-08-18, 23:25 9
widzisz, u nas od tamtej pory duże zmiany. A u nich wszystko po staremu.
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2012-08-19, 0:53 4
Ja pierdole, wrzuć może porównanie XV wieku to wtedy porozmawiamy
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-08-19, 10:06 6
Jakby im rozjebali cały w latach 1939-1945, a później byli "okupowani" przez dzikusów, to też by mieli taki sam poziom rozwoju. Pamiętajcie, że PRL-em rządzili jeszcze więksi debile niż dzisiejszą Polską, cała inteligencja została wyjebana na Syberię lub zgładzona - u władzy byli zwykli chłopi, rolnicy, którzy mieli jedynie wykonywać rozkazy naczelnika partii, czyli pośrednio Stalina. Wujek Jozef nie chciał, żeby Rosja była gorzej rozwinięta niż Polska, dlatego podkładano nam kłody pod nogi.
Z resztą, czego można wymagać od Bolszewików, tumanów zajmujących się macaniem kur.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-08-19, 12:46 4
adiemus36 napisał/a:

Pamiętajcie, że PRL-em rządzili jeszcze więksi debile niż dzisiejszą Polską,


Odezwał się inteligent który ma 20 lat i gówno wie o tamtych czasach (tak samo jak ja). Z opowieści wiem że wcale tak źle nie było a przynajmniej nie kombinowali tak jak tuski i reszta ekipy.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-08-19, 12:57 2
@SQT
Nie kombinowali bo nie musieli, a to, że nie urodziliśmy się w PRL-u nie znaczy, że gówno wiemy, to było raptem kilka chwil temu od naszych narodzin. To nie mówienie o takich odległych czasach jak potop Szwecki, jak Polacy wtedy żyli. Raczej nasze późniejsze pokolenia nie będą wiedzieć tyle co my.
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-08-19, 13:09 29
SQT wyciągnij z szafy legitymacje partyjne i powspominaj dobre czasy z rodzicami.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-19, 13:53 3
Ameryka - kraj debilów

Polska- Kraj rządzących debilów

Wynik= Wole żyć w kraju debili jak w kraju debili którzy mną rządzą.

Dziękuje miłej niedzieli.
Zgłoś
Avatar
T................d 2012-08-19, 13:54
Cytat:

SQT wyciągnij z szafy legitymacje partyjne i powspominaj dobre czasy z rodzicami.



No ty to na pewno nie wiesz nic o PRL'u i masz zapewne 13 lat i o "partii" oraz jej wielu członkach usłyszałeś na historii... Do partii wstępowało się, aby życie było łatwiejsze. Mój dziadek należał do partii, bo był marynarzem. Możesz sobie pomyśleć, że był komunistą, ale razem z babcią zbierał baty od Zomowców tak jak inni, partyjnie czy nie.
Zgłoś
Avatar
zmyslaw 2012-08-19, 13:55 1
to i tak nie nasza wina ze czolgi byly na naszych ulicach . . .
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-08-19, 14:00 5
Devill11 napisał/a:

No, a mi się wydaje, że są i tak bardziej opóźnieni intelektualnie.



Tak sobie biedy tłumaczcie Znajoma była w jednym programie wymiany i rok uczyła się w Stanach i to nie w LA'ach czy New Yorkach a w jakiejś dziurze w Texasie. Poziom naprawdę wysoki, szkoła profesjonalna, boiska, bieżnie, labolatoria, w pełni wyposażone. U nas? Dwa zardzewiałe termometry i ping pong do przeprowadzania doświadczeń ze sfobodnym spadkiem które ostały się po komunie. Wyniki matur później mówią same za siebie.
Zgłoś
Avatar
Szczepan 2012-08-19, 14:07
Co wy ludzie porównujecie.... ech....
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-08-19, 14:12
Devill11 napisał/a:

No, a mi się wydaje, że są i tak bardziej opóźnieni intelektualnie.



Szybko to nadrabiacie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie