18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Halman 2023-08-04, 17:39 14
yoszek napisał/a:

Ustawka na 1/4 mili



jebane wakacje...
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2023-08-04, 18:19 3
Halman napisał/a:

jebane wakacje...



Weź przestań beczeć. Wróć do początkowych stron sadistika i przekonasz się, że nie tylko wartościowe z twojego punktu widzenia materiały pojawiały się na tej stronie.

Zgłoś
Avatar
Halman 2023-08-04, 18:27 1
Cycu320 napisał/a:

Weź przestań beczeć.



popieraj dalej takie gówna, zobaczymy do czego to doprowadzi
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-08-04, 20:22 2
Halman napisał/a:

popieraj dalej takie gówna, zobaczymy do czego to doprowadzi



O ile zgadzałem się z wcześniejszym twoim postem to teraz... albo nie.

Zapytam najpierw.

DO CZEGO TO DOPROWADZI?
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-08-04, 22:07
~VeIture napisał/a:

O ile zgadzałem się z wcześniejszym twoim postem to teraz... albo nie.
Zapytam najpierw.
DO CZEGO TO DOPROWADZI?



Kolejny fork kwejka....
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2023-08-04, 22:07
VeIture napisał/a:

O ile zgadzałem się z wcześniejszym twoim postem to teraz... albo nie.
Zapytam najpierw.
DO CZEGO TO DOPROWADZI?



No właśnie Haluś. Do czego?
Zgłoś
Avatar
MalinaIChuj 2023-08-04, 22:20 2
Rabini są nie zgodni w decyzjach.....
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-08-05, 0:31 2
A tak w sumie, to te na wózkach maja jakies zycie seksualne? Jak nie ma czucia w nogach, to w piczy tez nie?

W sumie naszła mnie taka mysl o bzykanku takiej suczki na wozku. Uległa napewno bedzie… to musi byc ciekawy expiriens.
Moze sa jakies portale gdzie takie nie do konca sprawne ogłaszają sie ze chciałyby zostac wydymane?
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-08-05, 1:03 3
Jokerd napisał/a:

A tak w sumie, to te na wózkach maja jakies zycie seksualne? Jak nie ma czucia w nogach, to w piczy tez nie?
W sumie naszła mnie taka mysl o bzykanku takiej suczki na wozku. Uległa napewno bedzie… to musi byc ciekawy expiriens.
Moze sa jakies portale gdzie takie nie do konca sprawne ogłaszają sie ze chciałyby zostac wydymane?



Ale że co? Że żadna bez wózka nie chce Ci dać?
Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-08-05, 7:09
Jokerd napisał/a:

A tak w sumie, to te na wózkach maja jakies zycie seksualne? Jak nie ma czucia w nogach, to w piczy tez nie?
W sumie naszła mnie taka mysl o bzykanku takiej suczki na wozku. Uległa napewno bedzie… to musi byc ciekawy expiriens.
Moze sa jakies portale gdzie takie nie do konca sprawne ogłaszają sie ze chciałyby zostac wydymane?


Kiedyś ma jednym polskim portalu bdsm ogłaszała się taka panna, twierdziła że "ma niesprawne nogi... Tylko nogi". Najpierw pisała w charakterze uległej, że szuka domina, a z rok czy dwa lata później szukała dla siebie psa już jako domina, więc różnie może być.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-08-05, 7:26 11
Jokerd napisał/a:

A tak w sumie, to te na wózkach maja jakies zycie seksualne?



Zgłoś
Avatar
Silverface 2023-08-05, 12:39
Hmm no takie zabaweczki to ja chętnie...ale hmm, pierwsza i trzecia trochę podejrzanie wyglądają...a jak się tak dobrze przypatrzyć, to i dwójka jakaś dziwna...
Zgłoś
Avatar
razak 2023-08-05, 15:10
Jeszcze miesiąc ...
Zgłoś