18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
meil1 2013-07-21, 14:36 50
Fajny sport - trzeba mieć jaja.
W Polsce jak się hoolsy klepią po lasach nikomu nie przeszkadzając to i tak im policja wjeżdza i stawia bezpodstawne zarzuty. Ot logika mediów i rządu - kibol to kibol i trzeba go tępić.

Ja poprostu nie mogę tego zrozumieć - chodze na mecze od 10 lat - zwiedziłem trochę stadionów, a ostatnią zadymę jaką widziałem na własne oczy to byłą w 2004 roku (Jaga-Legia).

Dodam, że podczas 10 lat chodzenia na mecze włos mi z głowy nie spadł, no ale media mówią, że kibole to zło, a stadiony to areny walk i trzeba tak mówić i myśleć...

ps. dodam ze na meczu w 2004 roku byłem gościnnie - nie jestem kibicem ani z Wawy ani z Białego.
Zgłoś
Avatar
Sezonowieec 2013-07-21, 14:38 20
nigdy nie zrozumiem sensu takich ustawek. Moze dlatego ze pierwszy dostalbym wpierdol, ale dla mnie takie np. pomeczowe ustawki to czysty idiotyzm w ktorym biora udzial ludzie na poziomie rozwoju zblizonym do brokul. Mimo wszystko dzieki nim jest co poogladac na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Lonik 2013-07-21, 14:39 1
2:31 dobry kop, aż było słychać, jak mu nos strzelił ^^
Zgłoś
Avatar
jackjack 2013-07-21, 14:40 9

Zgłoś
Avatar
Lonik 2013-07-21, 14:48 7
A tak swoją drogą, to dobrze, że leją się między sobą w miejscu, w którym nikomu to nie przeszkadza. Przynajmniej nowych krzesełek nie będzie trzeba montować
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-07-21, 14:48 15
Jak dal mnie, Narowody (nie bez powodu tak napisane) Stadijon można zagospodarować na takie kibolskie Igrzyska. Czemu im zabraniać się lać? Świadomi są tego, że mogą wciry dostać, także nie są przymuszani.

Zrobić z tego widowisko! Transmisje wielkich ustawek robić, jak za dawnych lat Koloseum działało

A w takim Krakowie - elitarna Liga z maczetami w tle...

Ludzie, w czym problem? Czysty zysk

Transmisje robić i nawet pay per view by miało obrót w takim wypadku...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-07-21, 14:52 3
Nigdy nie zrozumiem tego rodzaju dążenia do źle pojmowanego pojęcia wolności absolutnej "W Polsce jak się hoolsy klepią po lasach nikomu nie przeszkadzając to i tak im policja wjeżdza i stawia bezpodstawne zarzuty" - wyobrażacie sobie jak wyglądałby nasz świat, gdyby budowały go wyłącznie istoty wolne i swobodne, ale o inteligencji ameby? Ja tak właśnie sobie go wyobrażam - zbiera się banda łysych karków gdzieś w lesie, palą sobie po skręcie a potem napieprzają sobie po łbach "bo wolno, bo jest demokracja i wszystko można". Kurwa, aż mi żal się ich zrobiło, jebane ameby!
Zgłoś
Avatar
Saute 2013-07-21, 14:53 3
Biali rozjebani jak krzyżaki pod Grunwaldem.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-07-21, 15:04 7
Fajnie, że biją się miedzy sobą, ale później pójdą do szpitala i będą domagali się leczenia. A, że służba zdrowia jest opłacana z pieniędzy podatników, dlatego uważam, że policja i tak powinna ganiać uczestników takich "zabaw".
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-07-21, 15:28 4
@thez, a co jak oni tez placa podatki?

Ciekawe jest to, ze duza czesc to takie suchoklatesy, a nie turbokoksy.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-07-21, 15:55 1
Takie filmiki tylko udowadniają, jak to niektórzy nie potrafią ze stadium zezwierzęcenia przejść krok dalej do bycia homo sapiens, ale cóż w sumie lepiej jak się ze sobą na osobności napierdalają, a nie wpierdol spuszczają bogu ducha winnym przypadkowym ludziom.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-21, 16:23 1
Ach te elity intelektualne do których fapują polscy kibice.
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-07-21, 17:00
niby czarni biją białych a fajne
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2013-07-21, 18:34 5
idiotyzm -nie sądze jedni skaczą ze spadochronu inni uprawiaja rugby jeszcze inni skaczą na crossach itd a kibice tworzą grupy -ekipy razem trenuja sparty walki nie żadko startuja w oficjalnych zawodach np tekłondo czy boksu i maja ochote sprawdzić sie z innymi podobnymi sobie grupami co w tym złego ,nikogo postronnego nie wciągaja w te swoje zabawy nikt postronny nie cierpi wiec komu to przeszkadza ??? mi nie a i powiem wiecej lubie to i mozna powiedzieć że znam to od środka jeszcze byście sie zdziwili kim sa ci ludzie w życiu jakie maja wykształcenie ot chociażby liderem jednej z pomorskich ekip jest nauczyciel jezyka polskiego -dziwne ,niesamowite a jednak prawdziwe .Ajak ktos pisze ze połmózgi itd to poprostu jest ciota której pocą sie rece na sam widok takich charców .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie