18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
artiee 2012-12-18, 15:07
@up Nie pobił rekordu. rekord jest 205 pkt. za jeden przejazd.
Zgłoś
Avatar
marcin1197 2012-12-18, 15:08
Ale kierunkowskaz wrzucił
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-12-18, 15:09 1
@up
Fiatem Punto żeby było ciekawiej - BMW to każda pi*da potrafi
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-18, 15:14
@up Mini Cooperem
Zgłoś
Avatar
s0pel 2012-12-18, 15:43
Mogą mu dać milion punktów, a tylko 1000zł mandatu... chyba, że coś się zmieniło? Zresztą po co dawać 106 pkt jak i tak po 24 musi od nowa prawko robić... esencja głupoty jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
KiKiZ 2012-12-18, 15:48 4
a dzieci - nie zapomnijcie dopisać że:
"DEBIL W BMW"
"BMW I WSZYSTKO JASNE"
"DRESIARZ W BMW"
"WZIAC MU PRAWO JAZDY DOZYWOTNIO(bo bmw)"

wypierdalać hejterzy, sami albo nie jeździcie niczym albo passatem za pieniądze tatusia i wielcy hejterzy. gówno się znacie. nie bronie kierowcy bo zadupcał(bo pociskał ostro), ale żal mi ludzi piszących "BMW TO KAŻDA PIZDA POTRAFI", Mr. Drwalu bez komentarza pozostawie Twój bardzo inteligentny post.
Zgłoś
Avatar
Pisza 2012-12-18, 15:50 5
Policeman napisał/a:

Odjebcie się od policjantów: "A ci, którzy go ścigali, to co?!" No co właśnie? Mieli rejestrację, to fakt, ale jak gość ucieka policji to możliwe, że ma narkotyki, trupa w bagażniku, raka prostaty...cokolwiek i trzeba go ścigać, takie są w policji przepisy. Oczywiście jest to niebezpieczne, no ale do cholery, ciekawe co byście mówili, gdyby policja mu odpuściła, a on by na którymś tam zakręcie kogoś zabił. Co do samego kierowcy, jak dla mnie powinien stracić dożywotnio prawo jazy. To taki rodzaj kurwy, która zabija innych ludzi na drodze. Szpaner z bmw. Widzę gówniarzom bardzo spodobał się jego wyczyn, ciekawe jakby cieszyła wam się morda, gdyby wyjechał taki wam na zakręcie na czołówkę. Zresztą większość z was pewnie nie ma prawa jazdy, więc nie macie za bardzo pojęcia o co chodzi w te klocki.



Ta, ciekawe czemu od razu nie włączą sygnału i go nie zatrzymają?
Proste, chcą nastukać sobie kasy. Nie podlega dyskusji to, że nagiął przepisy i trzeba go zatrzymać, ale oni również łamią przepisy jako pojazd nieuprzywilejowany. Gdyby mnie zatrzymali jadąć za mną bez sygnału również łamiąc przepisy nie przyjąłbym mandatu. Dyrektor z byłej szkoły miał hamowanie awaryjne z powodu panów policjantów w cywilnym, który wyprzedzali za pojazdem, który ścigali. Jeszcze mieli pretensje czemu im nie zjechał. Jadąc za nim nie podejmując próby zatrzymania łamią przepisy tak samo jako on!
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-12-18, 15:54
@up zapierdalacz się tłumaczył, że nie zauważył. Wątpię, po prostu zaczęli migać światełkami a on najzwyczajniej jebną po garach i zaczął spierdalać.

KiKiZ napisał/a:


wypierdalać hejterzy, sami albo nie jeździcie niczym albo passatem za pieniądze tatusia i wielcy hejterzy. gówno się znacie.



Co się tak oburzasz, a Ty czym jeździsz? MPK lub PKS co najwyżej za swoje. Każdy w zasadzie kierowca BMW w Polsce zapierdala w ten sam sposób. No ale Ty nie jeżdżąc nie możesz o tym wiedzieć. A tylko daj im śnieg "mam BMW i jestę drifterę"
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2012-12-18, 16:13 4
@2up
A żeś kurwa wywoda zajebał. Weź to na logikę, na chuja im by było potrzebne 100 punktów skoro prawko traci po 24 a max mandat jaki otrzymał to zapewne 1000 złotych, a co to było dla bogatego? Dla takich pierdolonych bananów co to kurwa się czują panami szos to stawki powinny być o wiele większe, a najlepiej to mandaty w zależności od przychodów. Jakby jeden debil z drugim dostał kurwa po kieszeni to by się nauczył bo system punktów i zabierania prawka to o kant dupy obić. A tym hejtom co to mówią jak to bardzo pierdolą policję to kurwa życzę aby im ich własna wyobraźnia ukazała jak to w całe pokolenie "JP" wpierdala się taki cyngiel w rozpędzonej bryce.
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2012-12-18, 16:15
s0pel napisał/a:

Mogą mu dać milion punktów, a tylko 1000zł mandatu... chyba, że coś się zmieniło? Zresztą po co dawać 106 pkt jak i tak po 24 musi od nowa prawko robić... esencja głupoty jak dla mnie.



Powoli zaczynają konfiskować. Szczególnie recydywistom.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-12-18, 16:29
Wydaje mi się, że mandat płaci się za każde wykroczenie. Przy takiej sumie punktów karnych można się domyślać, że tych wykroczeń było gdzieś z 20 conajmniej. Teraz sobie poczytajcie jakie są mandaty i za co i dojdziecie do wniosku, że jego mandat to może być nawet kilka tysięcy złotych. Nie ma chyba limitu mandatów w Polsce.
Zgłoś
Avatar
DonSalieri 2012-12-18, 16:49
kolejny debil.... nie mogli go odstrzelic? w jułesej by się nie patyczkowali...
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2012-12-18, 16:53
za 100pkt na BP mógłby już przekazać posiłek dla dzieci w akcji Pajacyk
Zgłoś
Avatar
gibon1617 2012-12-18, 17:01
Nidzica, moje miasto
Zgłoś
Avatar
Sythriel 2012-12-18, 17:14
Nie wiem czy wiecie, że nawet po stracie prawa jazdy nadal możesz zasiadać za kółkiem. Jazda bez prawka to mandacik 500 zł przy każdej kontroli. I można tak do usranej śmierci jeździć bez prawka płacąc co jakiś czas 500 zł. Przynajmniej tak mi powiedziano.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie