18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Uwaga na zakupy w TESCO
killdead • 2013-05-26, 20:59
Uwaga na zakupy w TESCO !

Witam,

To jest mój pierwszy wykop, więc proszę o wyrozumiałość

Chciałbym podzielić się z wami moją historią związaną z zakupami multimediów w jednym ze sklepów sieci TESCO.
Chcąc sprawić mojej lubej prezent urodzinowy, wybrałem dla niej płytę CD Lany Del Ray - Paradise Edition ( wydanie dwupłytowe). W sklepie wszystko wyglądało OK: na terenie sklepu płyta zamknięta w plastikowym pojemniku (zdjętym na moich oczach w momencie zakupu). Wszystko wydawało się w porządku, do czasu otwarcia prezentu ( całość była wsadzona do torby upominkowej ).
Otóż, okazało się, ku niemiłym zaskoczeniu mojej lubej i moim, że opakowanie NIE ZAWIERA ŻADNEJ PŁYTY, a folia zabezpieczająca była rozcięta w taki sposób, że przy normalnym oglądaniu opakowania nie było tego widać.

Po tym fakcie jak najszybciej udałem się zgłosić reklamację. Uzbrojony w rachunek zostałem jednak odprawiony przez Panią z BOK z "kwitkiem" ponieważ jest już późno (proszę przyjść w inny dzień - sklep otwarty 24 H) i stwierdziła, że nie ma możliwości weryfikacji, czy opakowanie zawierało płyty czy też nie. Jej zachowanie jednak ewidentnie sugerowało, że próbuję wyłudzić od sklepu płyty, które zakupiłem. Co ważne, usłyszałem także że sklep TESCO NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SPRZEDAWANE PRZEZ SIEBIE (w tym przypadku płyta CD) PRODUKTY. WTF?!!

Będę próbował reklamować produkt, ale nie liczę na cokolwiek.

Tak więc drodzy wykopowicze, uważajcie kupując multimedia w dużych sklepach.
Teraz już wiem, że najlepiej zerwać folię i sprawdzić zawartość pudełka przy kasie.

Pozdrawiam

PS. Czy w tym kraju z każdego uczciwego klienta trzeba zrobić złodzieja?

zajebane z wykopu
Zgłoś
Avatar
Qunda 2013-05-26, 21:43
rubaszny_rollo napisał/a:

@up
a skąd ty kurwa o tym wiesz?!


A co wiesz coś o tym, dotykałeś ją swoimi chorymi rękoma ?
Zgłoś
Avatar
rubaszny_rollo 2013-05-26, 21:44
@bisfhcrew
opisałeś pomysł jak stary fachura!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-26, 21:45
Najważniejsze pytanie - był foch, czy autor jednak tego wieczora zaliczył?
Zgłoś
Avatar
rubaszny_rollo 2013-05-26, 21:51
@Qunda
a ty co się tak rzucasz?
twoja dziewczyna na skargę przyszła?
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-05-26, 21:54
miałem kiedyś znajomego co pracował w empiku na dziale gier, dodam że były to czasy gdy gry były w dupnych pudełkach z instrukcją itp, otwierał, brał do domu, przegrywał, przepisywał sobie cdkeya potem w pracy zafoliowywał i na półkę

a co do tego co się stało w temacie, to pewnie jak bisfhcrew pisze, albo pracownik... w sumie to bardzo trudne do udowodnienia że właśnie nie chce się wyłudzić płyty...
Zgłoś
Avatar
Qunda 2013-05-26, 22:06
rubaszny_rollo napisał/a:

@Qunda
a ty co się tak rzucasz?
twoja dziewczyna na skargę przyszła?


Nie poszła, i mają szczescie że mi pasowało i że tam nie poszedłem.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-05-26, 22:08
Jest mały problem. Tu nie wykop. Piwa nie ma i nie będzie.
Zgłoś
Avatar
bobowski 2013-05-26, 22:10 2
UWAGA SPOJLER !

Cytat:

Ktoś się nie bał i zajebał

Zgłoś
Avatar
PodłyManiek 2013-05-26, 22:11 1
a jak Ci sie z tesco nie uda zainteresuj sprawą UOKiK.
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-05-26, 22:12 4
Jak podpierdalasz z wykopu to albo usun słowo wykopowicze albo zamien na sadole łajzo pierdolona leniuchu zasrany darmozjadzie
Zgłoś
Avatar
Wolf01 2013-05-26, 22:15
Ja miałem tak samo jak kupiłem ładowarkę USB w Biedronce (tak w Biedrze), przy kasie poprosiłem by mi ktoś to podał bo były zamknięte za szybą, to jakaś pracownica poszła po to do magazynu, przyniosła wszystko wydawało się ok do czasu gdy chciałem to otworzyć w domu, okazało się, że opakowanie było przecięte i w miejsce ładowarki Philipsa było jakieś tanie gówno z targu. Na moje szczęście gdy pojechałem z powrotem do sklepu kierownik od ręki wymienił mi na nową sztukę.
Zgłoś
Avatar
killdead 2013-05-26, 22:22 1
qtacz napisał/a:

Jak podpierdalasz z wykopu to albo usun słowo wykopowicze albo zamien na sadole łajzo pierdolona leniuchu zasrany darmozjadzie




Idź spać gimbusie, jutro do szkoły.
Zgłoś
Avatar
Frusciante93 2013-05-26, 22:41 1
Ja się tam nie dziwię.Zawartość tej płyty odpowiada poziomowi tej muzyki, ale są gusta i guściki.
Zgłoś
Avatar
Nobody1234 2013-05-26, 22:53
Klik

Trzymaj, za darmo, szybciej. Zgrasz Jej na pendrive.
Zgłoś
Avatar
BoriaS 2013-05-26, 23:17
Cytat:

To jest mój pierwszy wykop, więc proszę o wyrozumiałość



Sadol nie zna pojęcia "wyrozumiałość" ale piwo ode mnie masz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie